SİZİN DEFENDER'INIZ HANGİSİ?
8J65Vbx4wXk
AKSESUAR PAKETLERİ
Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, Aksesuar Paketleri ile her türlü koşula uygun olarak tasarlanan Defender'ınızın kapasitesini ve dayanıklılığını artırın.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
HANGİ AKSESUAR PAKETİ SİZE DAHA UYGUN?
İster keşfedilmemiş bölgeleri keşfe çıkın ister şehrin karmaşasında yolculuk edin, yaşam tarzınızla ilgili üç kısa soruyu yanıtlayarak ideal Aksesuar Paketinizi bulabilirsiniz.
BAŞLAYIN
OPSİYONEL ÖĞELER
Kişiliğinizi ortaya çıkaran çeşitli seçeneklerle Defender'a kişisel stilinizi yansıtın. İlham veren bir renk paleti, bir dizi jant ve üç farklı tavan seçeneği arasından seçim yapın.
SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
LIFESTYLE KOLEKSİYONU
Above and Beyond koleksiyonumuzda teknik giysi ve ekipmanlar bulunmaktadır. Her öğe, Defender’ın karakterini gururla temsil eder.
LIFESTYLE KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN
DEFENDER’INIZI SEÇİN

Tüm şekillerde, boyutlarda ve gövde tasarımlarında mükemmellik.

MODELİNİZİ SEÇİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

İsteğe bağlı özellikler ve bunların sunulup sunulmadığı aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir.