<br>RANGE ROVER VELAR


Ocak ayına özel, 2020 Model Yılı Range Rover Velar’da 400.000 TL’ye 12 ay %0 faiz* Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcılarında.
Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.

TEKNİK ÖZELLİKLER
SİZİ ARAYALIM

*Nihai satış tutarının 400.000-TL’lik kısmı için belirlenen faiz avantajı, 6 Ocak – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında ve Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları'nda geçerlidir. Kredi ve finansman seçenekleri, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.’nin işbirliği içindeki finans kuruluşu tarafından sağlanmakta olup; kredi şartlarına ve kararına münhasıran, ilgili finans kuruluşu karar vermektedir. Kredi sağlayıcı kuruluş tarafından mevzuat kapsamında talep edilecek kredi tahsis ücreti ve krediyle ilgili farklı ücret ve masraflar için kredi sağlayıcı kuruluşa başvurulması gerekmektedir. Taşıt kredisinin üst sınırı, kredi sağlayıcı kuruluşun değerlendirme hakkı saklı kalmak üzere, “Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelik” hükümlerine tabidir. Görseldeki aracın donanımı farklılık gösterebilir. Bu kampanya, başka kampanya ve/veya indirimlerle birleştirilemez. Borusan Otomotiv, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir.

ONLINE REZERVASYON PLATFORMU

HAYALİNİZDEKİ LAND ROVER’A BURADAN DA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

ONLINE REZERVE EDİN
ONELIFE BLOG

Land Rover dünyasına ait ilham verici maceraları, geleceğe ışık tutan teknolojik gelişmeleri ve benzersiz tasarım hikâyelerini OneLife Blog'ta okuyabilirsiniz.

KEŞFEDİN
RANGE ROVER VELAR GERÇEKÜSTÜ
MODELİ İNCELEYİN