KAYA TIRMANIŞI+

EN YENİ LAND ROVER ARAÇLARININ DİREKSİYONU BAŞINA GEÇEREK NEFES KESİCİ ÇÖLDE OFF-ROAD SÜRÜŞ HEYECANINI DENEYİMLEYİN.

LAND ROVER E-BÜLTENİ
KAYA TIRMANIŞI+ MACERASI SİZLERİ BEKLİYOR

Moab Çölü, dünyanın en zorlu off-road arazilerinden bazılarına ev sahipliği yapar. Siz en zorlu rotalarda ilerlemeye çalışırken uzmanlarımız sınırlarınızı zorlayacak.

AMERİKA’NIN GÜNEY BATISINDA SINIRLARINIZI ZORLAYIN

Daha fazla sürüş zamanı, bire bir eğitim ve teknik zorluklar içeren Kaya Tırmanışı+, sizi daha önce bir Land Rover ile deneyimlediğiniz her şeyin ötesine taşıyacaktır.
VİDEOYU İZLEYİN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

yt:GFDvRPuwtiU
<h2>KAYA TIRMANIŞI+ 5 GÜNLÜK PROGRAM</h2>
1. GÜN
Grand Junction Havaalanı'na ulaştıktan sonra, seyahat süresince kalacağınız Red Cliffs Lodge oteline gideceksiniz. İçecek servisi ve akşam yemeği eşliğinde diğer konuklarla tanışacaksınız.
2. GÜN
Kahvaltının ve hızlı bir bilgilendirmenin ardından, göz alıcı Moab ve Colorado Nehri manzaraları eşliğinde Poison Spider arazisinde ilk arazi sürüşünüzü gerçekleştireceksiniz.
3. GÜN
Bilgilendirmenin ardından olağanüstü Seven Mile Rim arazisinde sürüş için yola çıkacaksınız. Uranium Arch gibi pek çok etkileyici granit köprü arasından yol almaya devam ederken bölgenin en göz alıcı alanlarından bazılarını göreceksiniz.
4. GÜN
Kahvaltının ardından, diğer bir olağanüstü arazi olan Hell’s Revenge’e doğru yola çıkacaksınız. Bu rota off-road becerilerinizi sonuna kadar test edecek.
5. GÜN
Uçuşları daha geç tarihte olan konuklarımız at sırtında trekking gibi ek aktiviteler için kayıt yaptırabilirler. Ya da kendinizi biraz şımartmak istiyorsanız, jakuzi keyfiyle birlikte bir spor masajı yaptırmaya ne dersiniz?
E-BROŞÜRLER
UZMAN EKİBİNİZLE TANIŞIN

Profesyonel, özel ve son derece deneyimli uzman eğitmenlerimiz hem araçlarımızdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilir hem de bu bilgiyi en iyi sürüş becerilerinizi ortaya çıkarmak için net ve kapsamlı bir şekilde size aktarır.

<H3>RED CLIFFS LODGE</H3>

Gününüze Colorado Nehri manzarasıyla başlayıp aynı nehir manzarasıyla uykuya dalacağınız Red Cliffs Lodge otelinin modern ve rustik konforuna hoş geldiniz. Yemek, şarap ve sohbetin tüm Experience programının yalnızca bir parçası olduğu bir yer. Parkurdaki zorlu sürüşten sonraki dinlenme yeriniz. Günün önemli olaylarını paylaştığınız yer.

<H3>CASTLE CREEK WINERY</H3>

Red Cliffs Lodge, ayrıca Castle Creek Winery adlı şarap imalathanesine de ev sahipliği yapmaktadır. Burası Moab bölgesinde yetişen üzümlerden hem beyaz hem de kırmızı şarap çeşitleri üreten ödüllü bir şaraphane. Ayrıca, size 30'dan fazla ödüllü şarabı nasıl yaptığımızı keşfetme fırsatı sunacak ücretsiz şarap tadımı etkinliklerimiz de mevcut.

<H3>MOAB GOLF SAHASI</H3>

Farklı parkurlarda geçen bir test gününü golf sahasında zorlu bir turla tamamlamaktan daha iyi ne olabilir? Simge haline gelmiş kırmızı kaya manzarasıyla çevrili Moab Golf Club, bu muhteşem manzara eşliğinde golf yeteneğiniz üzerinde çalışmanız için size eşsiz bir fırsat sunuyor. 18 delikli golf sahasında tam bir oyun oynayabilir veya golf antrenman sahasında vuruşunuz üzerinde çalışabilirsiniz.

ZİYARETÇİ DEFTERİ DEĞERLENDİRMELERİNE GÖZ ATIN
Cesur ziyaretçilerimizin Land Rover ile Moab maceraları hakkındaki düşüncelerini okuyun.
ZİYARETÇİ DEFTERİNİ İNDİRİN

"Hayatımı değiştiren bir deneyimdi! Harikaydı."


LINDA, ABD
<h3>BU PROGRAM İNGİLİZCE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Telefon
+1 303 515 4839 (09:00 – 17:00 MDT, Pazartesi-Cuma, Yerel arama ücretleri geçerli olabilir).

E-posta
Bize Ulaşın
MOAB SIK SORULAN SORULAR
GENEL

Gezileri kim düzenliyor?

Land Rover Experience Moab Macera Yolculuğu programı, Jaguar Land Rover'ın lisans ve yetki verdiği Alem International Inc. tarafından düzenlenmektedir. Rezervasyon yaptığınızda, Alem International Inc. ile bir sözleşme yapmış olacaksınız.Sürüşü kim yapıyor?

Siz! Uzman rehberliği ve eğitim sağlamak üzere Land Rover Experience eğitmenlerinden oluşan bir ekip hazır bulunacak, ancak direksiyon başında siz olacaksınız.Katılım için minimum yaş nedir?

21Yolculuklar hangi dilde gerçekleştirilecek?

Bu program İngilizce olarak gerçekleştirilir.

FİYAT

Sürüş için ekstra sigorta satın almam gerekiyor mu?

İlave araç sigortası gerekli değildir ancak konukların kapsamlı bir seyahat sigortası satın almaları zorunludur.Land Rover Moab Macera Yolculuğu ücretine neler dahil?


Genel olarak dahil olanlar: Tüm Land Rover aktiviteleri, otel konaklaması, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, yemeklerle birlikte içecekler ve Grand Junction Havaalanı transferleri. Lütfen ilgili sürüş seviyesi nedeniyle, alkolün yalnızca akşam yemeğine dahil olduğunu ve sınırlı olacağını unutmayın.Sürüş deneyimi fiyatına neler dahil değil?

Uçak biletleri, programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler, vize ücretleri (varsa), seyahat sigortası ve gezi programı dışındaki tüm gezi öncesi ve gezi sonrası düzenlemeler.

SÜRÜŞ

Ne tip bir sürücü ehliyetine ihtiyacım olacak?

JLR politikasına göre tüm sürücülerin tam, güncel ve geçerli bir sürücü belgesine sahibi olmaları ve Experience gününde sunmaları zorunludur.Hangi araçları kullanacağım?

Land Rover Discovery, Range Rover ve Range Rover Sport. Bazen kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle belirtilen aracı değiştirmemiz veya yerine başka araç sunmamız gerekebilir, bunu yapma hakkını saklı tutarız.Araçlar manuel vitesli mi, otomatik vitesli mi?

Tüm araçlarda otomatik vites bulunur.Her bir araçta kaç kişi olacak?

Her bir aracı paylaşan iki (2) konuk olacaktır.Maksimum grup büyüklüğü nedir?

Daha özel ve ilgi çekici bir deneyim sunmak için, maksimum grup büyüklüğü 16 konuktur (araç başına iki konuk).Kendi başıma seyahat ediyorsam, kendi aracım olacak mı?

Hayır. Tek bir konuk olarak aracınızda başka bir konuk daha olacak. Program boyunca kendi otel odanız olacak.Katılmak için belirli bir fiziksel uygunluğa sahip olmam gerekiyor mu?

Sürüş Deneyimine katılabilmek için kronik bel problemleri (veya benzer durumlar), araç kullanma kapasitenizi bozacak zihinsel rahatsızlıklar, sürüş standartlarını karşılamayan görme bozukluğu, gebelik veya kalp sorunları gibi araç kullanmanızı engelleyecek herhangi bir koşulun olmadığından emin olmalısınız. Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, lütfen yanınıza seyahat süreniz boyunca yeterli olacak miktarda ilaç alın. Ayrıca sağlık personelinden oluşan bir ekip de bizimle birlikte olacak. Lütfen, endişe duyabileceğiniz sağlık durumlardan bizi haberdar edin.

SEYAHAT

Yılın bu zamanında hava nasıl oluyor?

Ekim ve Kasım aylarında sıcaklığın 21-27°C olduğu gündüzleri sıcak ve akşamları serin bir hava vardır veya geceleri sıcaklık 4-5°C'ye kadar düşer. Moab genellikle yılın 300 günden fazlasında güneş ışığı almaktadır.Çocukların Land Rover Experience Macera Yolculuğuna katılmasına izin veriliyor mu?

Macera Yolculuğu, güvenlik nedeniyle çocuklar için uygun değildir.Özel kıyafetlere ihtiyacım var mı?

Sağlam ve rahat yürüyüş botları, çorap, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, rüzgarlık, polar mont ve tişört.Akşam etkinlikleri için kıyafet kuralı nedir?

Akşam için kıyafet kuralı günlük kıyafettir.Başka hangi aktiviteler sunuluyor?

Çiftlikte ata binme, şarap tadımı, nehir raftingi, spor masajı gibi aktiviteler ve daha fazlası sunulur. Bunlar hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz.Vize almam gerekiyor mu?

Ülkenize özgü gereklilikleri öğrenmek için lütfen yerel konsolosluğunuzla iletişime geçin. Vize almak için bir davet mektubu almanız gerekiyorsa, bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size davet mektubu göndereceğiz.ABD’de hangi para birimi kullanılıyor?

Yerel para birimi ABD Doları'dır.Fotoğraf makinesi veya video kamera getirmeme izin veriliyor mu?

Evet, tabii ki. Ayrıca GoPro gibi özel ekipmanlar da getirebilirsiniz, ancak izne tabi olduğundan drone'lar kullanılamaz.

KAYA TIRMANIŞI

Bu 4 günlük sürüş deneyimi, off-road sürüşe mükemmel bir başlangıç sunar. En yeni Land Rover araçlarının direksiyonundan heyecan verici arazi navigasyonu ile uzmanlarımız sizi ve aracınızı çeşitli arazilerde test edecek.

DAHA FAZLA BILGI
BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Land Rover'ın her türlü zemine uygun kapasitesini keşfedin
MACERA DOLU GEZİLERİ KEŞFEDİN
Land Rover'ınızın direksiyonunda simge haline gelmiş rotaları keşfedin
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın