land rover aracınızı kişiselleştirin

20" Style 5098, Dark Satin Grey

19" Style 6010, Gloss Black

19" Style 1039, 10 Spoke, Sparkle Silver

20" Style 5011 5 Split

21" Style 5025, Gloss Black

20" Style 5079, Gloss Black

Narvic Black Viper's Nest 20'' Jant

Style 507 - 5 Split Spoke 21'' Jant

22" 5 Split Stoke, Black Gloss

21" Style 5126, Satin Dark Gray

22" Style 5127, Satin Dark Grey

22" Style 5127

9 spoke Gloss Black 21'' Jant

Range Rover Style 504 - 22'' Jant

22" Style 1073, Diamond Turned With Dark Grey

Alloy Wheel - 21" 10 Spoke With Gloss Black

20" 7 Spoke Style 7014

21" Style 5109, Satin Dark Grey

ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN


Range Rover, Defender ve Discovery araçlarınıza özel jant seçenekleriyle aracınızı kişiselleştirin, özgün stilinizle keyifli bir yolculuğun tadını çıkarın.


Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızı belirtmek isteriz. Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.