Range Rover Sport SVR gerçek anlamda dünyanın en yüksek kapasiteli performans SUV'udur.

John Edwards İDARİ YÖNETİCİ, LAND ROVER ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

PERFORMANS

/

SVR PERFORMANCE

5,0 litre V8 Supercharged Benzinli 575 bg gücündeki motor 680 Nm güçlü bir torka sahiptir ve 0’dan 100 km/sa hıza 4,5 saniyede ulaşır. Performans, otomobil tam potansiyeliyle kullanıldığında temel bileşenlere gelen hava akışını en üst düzeye çıkarmak üzere Karbon Fiber motor kapağı üzerindeki entegre hava girişleri ve tampon üzerindeki geniş hava girişleri tarafından desteklenir.

/

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

SVR PERFORMANCE KOLTUKLAR

Maksimum kontrolle üst düzeyde destek sunan Windsor deriden yeni ve hafif SVR Performance koltuklar standart olarak ısıtma, opsiyonel olarak soğutma özelliğiyle birlikte sunulur. Başlıkta kabartma SVR logosu mevcuttur,

İÇ TASARIM

SVR’nin performans koltukları özel direksiyon tasarımıyla tamamlanır ve Satin Brushed Aluminium, Grand Black veya Gloss Carbon Fibre kaplamalara sahiptir. Temel konumlarda yer alan SVR markası yolculara aracın şimdiye kadarki en hızlı ve en yüksek kapasiteli performans SUV modelimizde olduğunu hatırlatır.

DIŞ TASARIM

SVR dış tasarımı aracın gövde renginde veya çarpıcı Gloss Black karbon fiberden etkileyici bir motor kapağı tasarımıyla vurgulanır. SVR’nin kaslı duruşu SVR markasını taşıyan bir ızgara ve Narvik Black yan çamurluklarla tamamlanır. Görünümü tamamlayan ise Pixel LED farlar ve ayırt edici Gündüz Farlarıdır.

JANTLAR

SVR standart olarak 21 inç 5 kollu “Stil 5091”, yarı parlak kaplamalı alaşım jantlara sahiptir. Opsiyonel 22 inç 5 kollu “Stil 5083”jantlar da Gloss Black veya Yarı Parlak kaplamayla birlikte sipariş edilebilir.

AKTİF EGZOZ SİSTEMİ

Aktif egzoz sistemi, farklı derin bir ses için elektronik kontrollü valflere sahip iki kademeli Aktif Egzoz içerir. Bu ses standart olarak sunulan bir SVR özel entegre dörtlü egzoz çıkışıyla zenginleştirilmiştir.

ŞASİ

Hafif jantlar performansı artırırken, yeniden ayarlanan süspansiyon, amortisör ve direksiyon sistemi hassas bir kontrol ve nefesleri kesen bir sürüş deneyimi sunar.

BİR BAKIŞTA MOTORLAR

Motor Hızlanma 0-100 km/sa
saniye olarak
Maks. Hızkm/sa Tork Nm Şehir içi 1/100km
Şehir Dışı 1/100km
Ortalama 1/100km
CO2 Emisyonu g/km
V8 (5.0L Benzinli 575bg)8 İleri Otomatik ŞanzımanKENDİ ARACINIZI TASARLAYIN 4,5 280 700 18 9,9 12,8 294

 

*Tüm rakamlar geçicidir ve resmi onay gerektirir:

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

Kişisel stilinize en uygun kombinasyonu seçebilirsiniz.

LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR

Kişiselleştirme için fırsat yaratan şık, pratik aksesuarlar.

GERİ DÖN

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER SPORT

*P400e ile birlikte 20 inç 5 kollu “Stil 5084” alaşım jantlar

© Jaguar Land Rover 2018