DYNAMIC PAKETİ İLE YENİ RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY

FARKLI VE ETKİLEYİCİ

CO2 Emisyonu g/km
64
YAKIT EKONOMİSİ Ortalama litre/100km
2,8

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

JANTLAR

Dynamic Pakete sahip Range Rover Sport Autobiography modeli standart olarak 21 inç 5 kollu “Stil 5085” Diamond Turned alaşım jantları içerir.

MATRIX LED FARLAR

İmza niteliğinde Gündüz Farlarına sahip Matrix LED farlar Gelişmiş Sürüş Huzmesine (ADB) sahiptir ve Adaptif Ön aydınlatma sistemini içerir. Ana huzmeyi dikey şerilere bölen ADB, görüşü artırırken karşıdan gelen araçların ön kısmını gölgede bırakarak diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını engeller.

OTOMATİK KARARTMALI, ELEKTRİKLİ KATLAMA ÖZELLİKLİ ISITMALI AYNALAR

Bu gelişmiş, yaklaşma ışıklarına ve otomatik karartma özelliğine sahip ısıtmalı aynalar dar alanlara park ederken hasar görmesini engellemek üzere elektrikli katlama özelliğini içerir. Ek olarak kapı aynası geri vites seçildiğinde otomatik karartma fonksiyonuna sahiptir ve böylece manevra sırasında görüş yeteneğini artırır.

22 KADEMELİ ISITMALI VE SOĞUTMALI ÖN KOLTUKLAR

En uzun yolculuklarda bile olağanüstü konfor sağlar. Semi-Aniline deriden hafızalı, ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar ve ısıtmalı arka koltuklar Cut Diamond perfore özelliğe, ayarlanabilir yan desteklere ve elektrikli minder uzatma özelliğine sahiptir.

MERIDIANTM SURROUND SES SİSTEMİ

Trifield™ teknolojisi kullanılarak sorunsuz biçimde bir araya getirilen iki kanallı subwoofer dahil olmak üzere 19 adet ön, yan ve arka hoparlörlerin düzeni canlı bir performansın gücünü ve netliğini sunar. Tüm bunlar Touch Pro Duo aracılığıyla zahmetsizce kontrol edilir.

DRIVE VE PARK PAKETLERİ

Sizi güvende tutan ve aracın durumundan haberdar olmanızı sağlayan bir dizi özellik sunar. Drive Paketi, Sürücü Durumu Monitörü, Kör Nokta Monitörü ve Trafik İşareti Tanıma ile Adaptif Hız Sınırlayıcı fonksiyonlarını içerir. Ek olarak Park Paketine 360° Park Yardımı, Arka Trafik Monitörü ve Serbest Çıkış Monitörü dahildir.

BİR BAKIŞTA MOTORLAR

Motor Hızlanma 0-100km/sa
saniye olarak
Maks. Hız km/sa Tork Nm Şehir içi l/100km
Şehir Dışı l/100km
Ortalama l/100km
CO2 Emisyonu g/km
P400e (2.0L BENZİNLİ 404BG)8 İleri Otomatik ŞanzımanKENDİ ARACINIZI TASARLAYIN 6,7 220 640 - - 2,8 64

 

*Tüm rakamlar geçicidir ve resmi onay gerektirir:

**Only available on 5 seat Dynamic Pack models.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

Kişisel stilinize en uygun kombinasyonu seçebilirsiniz.

LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR

Kişiselleştirme için fırsat yaratan şık, pratik aksesuarlar.

GERİ DÖN

MODELİNİZİ SEÇİN

RANGE ROVER SPORT

*P400e ile birlikte 20 inç 5 kollu “Stil 5084” alaşım jantlar

© Jaguar Land Rover 2018