YENİ RANGE ROVER VELAR <br>SVAutobiography DYNAMIC EDITION</h2>

HEM İNCELİKLİ HEM GÜÇLÜ YAPI

TASARIMI KEŞFEDİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri: 270*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama l/100km
11,8’den itibaren*

YENİ RANGE ROVER VELAR <br>SVAutobiography DYNAMIC EDITION</h2>

2018 YILI DÜNYADA EN İYİ OTOMOBİL TASARIMI. TASARIM YENİ TANIMIYLA KARŞINIZDA.

TASARIMI KEŞFEDİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri: 270*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama l/100km
11,8’den itibaren*

YENİ RANGE ROVER VELAR <br>SVAutobiography DYNAMIC EDITION</h2>

OLAĞANÜSTÜ MALZEMELER VE LÜKS KAPLAMALARLA GERÇEKTEN SAKİNLEŞTİRİCİ BİR SIĞINAK

TASARIMI KEŞFEDİN

CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri: 270*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama l/100km
11,8’den itibaren*

YUKARI
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Kendinize en uygun Land Rover’ı bulmak için karşılaştırma aracını kullanın
TASARLAYIN
Kendinize en uygun Range Rover Velar modelini tasarlamak için konfigüratörü kulanın
BROŞÜRÜ İNDİRİN
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın

“2018 Dünyada Yılın Otomobil Tasarımı ödüllü Velar temel alınarak tasarlanan 5,0 litre V8 SVAutobiography Dynamic, kaliteyi ve performansı yeni seviyelere çıkarıyor."


Michael Van Der Sande,
Özel Araç Operasyonları İdari Müdürü

TASARIM
DIŞ TASARIM

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition modern otomotiv tasarımının zirvesidir. Büyük hava girişlerine sahip ön tampon, arka alt tampon ve yan giydirmeler aracın amaca uygun görünümünü güçlendirir. Bu görünüm, yeni ön ızgara ve çerçeveleriyle daha da desteklenir.

TASARLAYIN
İÇ TASARIM

Aracın modern iç tasarımı sürücü göz önünde bulundurularak yaratılmıştır. Tırtıklı metal döner vites kolu, benzersiz direksiyon ve isteğe bağlı Karbon Fiber kaplamalar gibi dokunuşlar ile olağanüstü malzemeler, aracın kendinden emin cazibesine büyük katkıda bulunur.

TASARLAYIN
DIŞ TASARIM
İÇ TASARIM
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
JANTLAR
Standart 21 inç jantların tasarımı, aracın hassas çevikliğini ve kullanım özelliklerini geliştirmeye yardımcı olur. İsteğe bağlı 22 inç jantlar iki kaplama seçeneğiyle sunulur.
LÜKS KOLTUKLAR
Isıtmalı, soğutmalı, hafızalı ve masaj ayarlarına sahip 20 yönlü benzersiz Diamond Kapitone perfore Windsor deri ön koltuklar üst düzeyde lüks için standart olarak sunulur. Isıtmalı ve yatırılabilen arka koltuklar ise tartışmasız bir konfor sağlar.
MODERN ORTAM
Alüminyum vites kanatçıklarından tırtıklı döner vites seçicisine ve kumanda kadranlarına kadar aracın her detayı örnek oluşturan seviyede lüks ve kalite için üretilmiştir.
KAPASİTE
Land Rover demek her daim kapasite demektir. Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition için de aynı durum geçerli. Titizlikle yapılan mühendislik çalışmalarının getirdiği teknolojiyle çimen, çakıl ve kardan, çamur, balçık ve kuma kadar her zeminde kendinizden emin şekilde ilerleyebilirsiniz.
DEĞİŞKEN AKTİF EGZOZ SİSTEMİ
Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition, Değişken Supaplı Aktif Egzoz Sistemine sahiptir. En son teknoloji “Akış Dinamiği” yazılımını kullanan hafif sistem, nefes kesici bir performansı garanti ederken araca farklı bir motor sesi de kazandırır.
SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ
En üst seviyede dinamik performansıyla araç yolda ve off-road sürüş sırasında olağanüstü bir kapasite sunar. Dört Çekişli özelliği ve Akıllı Sürüş Dinamikleri çekişi ve yakıt ekonomisini en ideal hale getirmek için birlikte çalışır.
performans
AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition’ın yeni stil özellikleri, hem amaca yönelik bir görünüm verir hem de olağanüstü performans için bastırma kuvvetini artırır ve sürtünmeyi azaltır.

TASARLAYIN
DİNAMİK KULLANIM

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition yolda ve arazide olağanüstü bir kapasite sunar. Dört Çekişli ve Dinamik Mod gibi titizlikle düşünülmüş teknolojilerle her şart altında kendinizden emin yola devam edebilirsiniz.

TASARLAYIN
5,0 litre V8 SUPERCHARGED

Gelmiş geçmiş en hızlı ve en güçlü Range Rover Velar olan Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition 5,0 litre V8 Supercharged motora sahiptir. Özel Araç Operasyonları tarafından yaratılan motor gerçek anlamda nefesleri kesen bir performans için 550 BG güç üretecek şekilde tasarlanmıştır.

TASARLAYIN
aerodinamik özellikler
dinamik kullanım
5,0 L V8 supercharged
KALİTE
AKILLI TASARIM

5,0 litre V8 Supercharged motordan büyüleyici iç tasarıma kadar Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic’in her detayı kaliteyi yansıtır. Alüminyum vites kanatçıkları Stop/Start düğmesini tamamlar, parlak metal kaplama ayak pedalları ise kabinin modern hissini güçlendirir.

TASARLAYIN
BİR BAKIŞTA MOTORLAR
TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
TEKNOLOJİ

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition, yanana kadar görünmeyen, dokunmaya duyarlı direksiyon düğmelerinden Touch Pro Duo’nun entegre 10 inç Dokunmatik ekranlarına kadar rafine, bağlantılı bir sürüş için tasarlanmış bir dizi teknoloji sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN

WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Verilen rakamlar, AB düzenlemelerine uygun olarak üreticinin resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir.