RANGE ROVER VELAR

HER ARAZİYE UYGUN ŞEKİLDE İYİLEŞTİRİLDİ

FİLMİ İZLEYİN
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
TASARIM
DIŞ TASARIM

Range Rover Velar, ileriye dönük tasarım dili ile öncü rol oynar. Bilinen Range Rover yüzer tavanı ve kesintisiz bel çizgisini, kendine güven ve bireysellik hissini yansıtan sadelikle bir araya getirir. Aracın ön tamponundan arka kısmına uzanan farklı tasarım özellikleri büyük bir etki yaratır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

SAKİN BİR SIĞINAK

Sportif Hakim Sürüş Pozisyonu, Head-Up Display ve iki 10 inç Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik Ekrandan, bağımsız kayar kol dayamalarına ve yapılandırılabilen ortam aydınlatmasına kadar her detay sade, modern bir sürüş deneyimi sunmak üzere düşünülmüştür.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

TEKNOLOJİ
MATRIX LASER LED FARLAR
MATRIX LASER LED FARLAR

Etkileyici biçimde tasarlanmış opsiyonel Matrix Laser LED farlar gün ışığına yakın kalitede ışık üreterek olağanüstü bir aydınlatma sunar ve göz yorgunluğunu azaltır. Lazer teknolojisi 80km/sa’in üzerindeki hızlarda görüş menzilini 550m’ye kadar artırmak üzere ana huzmeyi geliştirir. Adaptif Sürüş Farı karşıdan gelen araçları tespit etmek üzere ileri dönük kamerayı kullanır ve öndeki araç ya da araçların etrafında “gölgeler” oluşturarak uzun huzmeyi yönlendirir; böylelikle yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasına neden olmadan yolun uzun huzmeyle aydınlatılması özelliğinden yararlanabilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
ETKİLEŞİMLİ SÜRÜCÜ EKRANI
ETKİLEŞİMLİ SÜRÜCÜ EKRANI

Range Rover Velar, navigasyon, telefon, medya ve sürüş yardımları dahil olmak üzere çok miktarda bilgi, eğlence ve aktif güvenlik verisi alan ve görüntüleyen standart 12,3 inç yüksek çözünürlüklü Etkileşimli Sürücü Ekranı içerir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
ETKİLEŞİMLİ SÜRÜCÜ EKRANI
ETKİLEŞİMLİ SÜRÜCÜ EKRANI

Yeni Land Rover Head-up Display (HUD), sürücü komutlarını ve bilgileri daha kolaylıkla görebilmeniz amacıyla araca ait temel verileri tam renkli, yüksek çözünürlüklü grafikler şeklinde sunan ek bir seçenektir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
HABER/EĞLENCE
Land Rover’a özel yeni haber/eğlence sistemi Touch Pro Duo, diğer tüm sistemlerden farklı görünür ve çalışır. Geniş kapsamlı bilgi ve eğlence seçenekleri sunan sistem, yolculuğunuzun keyfini en iyi şekilde çıkarabilmenizi sağlamak üzere en sezgisel ve gelişmiş entegre teknolojileri içerir.
İNOVASYON
Range Rover Velar gelişmiş 4 silindirli Ingenium motor serisi sayesinde verimli, rafine ve hassas bir sürüş sunar. Hafif alüminyum mimarisiyle bu araç daha fazla geri dönüşümlü malzeme kullanılarak, daha az emisyon üreterek ve yakıt tüketimini azaltarak daha uzun bir yaşam döngüsü sağlama yaklaşımına göre üretilmiştir.
ON-ROAD PERFORMANSI
Kendine güvenli, rahat ve keyifli veren sürüş. Adaptive Dynamics ve Elektronik Havalı Süspansiyon sistemleri gibi yenilikler yol kapasitesi ve sürüş kalitesinin artırılması amacıyla yoldaki tümsekleri düzleştirir. Range Rover Velar modelinin yol tutuşu, virajların dengeli biçimde dönülmesini sağlayacak şekilde çevik, hassas ve etkileyicidir.
OFF-ROAD KAPASİTESİ
Her türlü arazide kendinden emin bir off-road sürüşü için Range Rover Velar, opsiyonel Terrain Response 2 ile birlikte standart olarak Yokuş İniş Kontrolü (HDC) özelliğini içerir. Akıllı, Land Rover Dört Çeker Sistemi (4WD) etkileyici ve her türlü hava koşulu ve yüzeye uygun bir kapasite sunar.
SÜRÜCÜ YARDIMCILARI
Range Rover Velar sürüş deneyimini zenginleştirmek üzere birçok opsiyonel ya da standart sürüş yardım sistemine sahiptir. En yenilikçi düşünce, mühendislik çalışmaları ile en son teknolojilerden yararlanılarak geliştirilen bu özellikler sayesinde trafikte, otobanda, arazide ve hatta gece sürüş esnasında karşınıza çıkabilecek birçok güçlüğe hazırlıklı olursunuz.
KONFOR VE RAHATLIK
Olağanüstü işçiliğe sahip koltuk seçenekleri arasında Luxtec ve Süet Kumaş, Perfore Windsor Deri ya da Premium Kumaş ve Süet Kumaş yer alır. Klima kontrollü hafızalı ön koltuklar ve ısıtmalı yatırılabilir arka koltuklar da mevcuttur.
PERFORMANS
8 İLERİ OTOMATİK ŞANZIMAN
8 İLERİ OTOMATİK ŞANZIMAN

8 ileri Otomatik Şanzıman, kesintisiz vites değiştirme özelliğini olağanüstü hızlı bir tepkiyle bir araya getirmek üzere Land Rover mühendisleri tarafından hassas biçimde ayarlanmıştır. Sekiz adet yakın aralıklı vites oranıyla vites değişiklikleri neredeyse fark edilmez.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
SÜSPANSİYON
SÜSPANSİYON

Çevik ve hassas bir yürüyen aksam oluşturan tam bağımsız yaylı süspansiyon sistemi, yere sağlam bir biçimde basan, güçlü bir sürüşü destekler. Aynı zamanda en yeni Elektronik Havalı Süspansiyon* olağanüstü bir tekerlek hareketi ve duruşu oluşturur. Bu süspansiyon, ağırlık dağılımını hızlı ve belli belirsiz bir şekilde gerçekleştirerek düzgün olmayan yüzeylerde aracın dört tekerleğinin de zemine temas etmesi için çapraz tekerleklerin karşılıklı bağlantısını *sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
KAPASİTE
OFF-ROAD KAPASİTESİ
OFF-ROAD KAPASİTESİ

251mm yerden yükseklik, 24° kırılma ve 30° ayrılma açısı ile Range Rover Velar’ın her detayında farklı bir kabiliyet söz konusudur. Düz döşeme altında çıkıntı yoktur ve elektronik diferansiyel en zorlu zeminlerde bile olağanüstü bir çekiş sunar.

BENİ BİLGİLENDİRİN
yt:vJe6TYg2EHk
DERİNLİK ALGILAMA ÖZELLİĞİ
DERİNLİK ALGILAMA ÖZELLİĞİ

Range Rover Velar maksimum 600mm derinlikte sudan geçebilir. Opsiyonel Sudan Geçiş Algılama sistemi, aracın etrafındaki su seviyesinin maksimum derinliğini bildirmek üzere kapı aynalarındaki sensörleri kullanır. Sistem, gerçek zamanlı bilgiler sunar ve özellikle karanlık ortamlarda da faydalıdır

YETKİLİ SATICI BULUN
KONFOR VE RAHATLIK
OTOMATİK ERİŞİM YÜKSEKLİĞİ

Elektronik Havalı Süspansiyon* opsiyonuyla birlikte Range Rover Velar Otomatik Erişim Yüksekliği özelliğinden faydalanır. Bu özellik araca binip inme açısından kolaylık sağlar. Etkinleştirildiğinde aracı 40cm alçaltarak, araca inip binmeyi kolaylaştırır.

BROŞÜRÜ İNCELEYİN
KONFOR VE RAHATLIK
PREMIUM KUMAŞLAR

Kvadrat’daki dünyaca tanınan tasarımcılar ve ustalarıyla birlikte deriye alternatif olarak tasarlanan çeşitli renklerdeki dayanıklı yün karışımı ve süet kumaşları seçebilirsiniz. Bu modern ve ustalıkla üretilmiş kumaşlar tüm modellerde sunulur.

BROŞÜRÜ İNCELEYİN
SES SEÇENEKLERİ
SES SEÇENEKLERİ

Land Rover Ses Sistemini ve dünyaca ünlü İngiliz ses uzmanı Meridian tarafından sunulan üç ses seçeneğinden birini tercih edebileceğiniz, toplamda dört ses sistemi mevcuttur. Tercih ettiğiniz seçenek ne olursa olsun, zengin bir işitsel deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

MERIDIAN’I KEŞFEDİN
KLİMA KUMANDASI
KLİMA KUMANDASI

Range Rover Velar, iç tasarımı ideal sıcaklıkta tutmak için son derece verimli bir Çift Bölgeli Klima Kumanda sistemine sahiptir. Opsiyonel Dört Bölgeli Klima Kumanda sistemi, sıcaklık seviyelerini, yönünü ve hava akışı yoğunluğunu ayarlayarak hayatınızı daha konforlu bir hale getirir.

E-BROŞÜRLER
BAĞLANTI
BAĞLANTI

Range Rover Velar beş yolcu* için de şarj bağlantı noktası sunar. Böylece her yolcu, oturduğu her koltukta tabletini, cep telefonunu ya da başka bir cihazı kullanarak eğlenebilir.

E-BROŞÜRLER
ISITMA VE SOĞUTMA
ISITMA VE SOĞUTMA

Opsiyonel klimalı ön ve ısıtmalı ikinci sıra koltuklar, her sıcaklıkta ideal konfor sunar. Koltuklar, sürücü ve yolcunun birbirlerinden bağımsız olarak tercih ettikleri sıcaklığı belirleyebilmesine de imkan sağlar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
GÜVENLİK
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
5* EURO NCAP DEĞERLENDİRMESİ
Range Rover Velar otomobillerin daha emniyetli olmasını sağlayan Avrupa Yeni Otomobil Değerlendirme Programı Euro NCAP tarafından maksimum puan olan beş yıldızlı güvenlik değerlendirmesiyle ödüllendirildi. Hafif, sert ve son derece güçlü alüminyum ağırlıklı gövde beş yıldızlı Euro NCAP puanının temelini oluşturuyor.
ISOFIX
Range Rover Velar modelinin arka koltuklarındaki ISOFIX bağlantı noktaları çocuk koltuklarının takılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda güvenliğin artırılması amacıyla çocuk koltuğu ve araç arasında güçlü bir bağlantı kurar.
HAVA YASTIKLARI
Altı sürücü ve yolcu hava yastığından oluşan kapsamlı Range Rover Velar hava yastığı sistemi, araçtaki tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar.
SPORTİF HAKİM SÜRÜŞ POZİSYONU
Range Rover Velar modelinin Spor hakim Sürüş Pozisyonu daha güvenilir, içine alan bir sürüş sunmaya yardımcı olur. Yükseltilmiş konum, daha iyi bir güvenlik sağlamak üzere geniş bir görüş alanı sunar.
SÜRÜŞ SİSTEMLERİ
Range Rover Velar, çekiş kuvvetini iyileştiren Elektronik Çekiş Kontrolü (ETC) ile duruş mesafesini en aza indirmek amacıyla her aksa uygulanan fren kuvvetini otomatik olarak değiştiren Fren Gücü Dağılımı dahil olmak üzere en son güvenlik teknolojilerini kullanır.
ACİL FREN YARDIMI
Acil Fren Yardımı, frene hızlıca ancak durma performansını en üst düzeye çıkartmaya yetecek kadar kuvvetli basmadığınızda bunu algılar. Bu nedenle zamanında durmanızı sağlamak üzere ABS pompası aracılığıyla fren basıncını takviye eder.

1D180 ve P250 motorlarla birlikte sunulmaz.
2D180, P250 ve P300 motorlarda maksimum 2.400 kg’a kadar römork çekme özelliğine sahiptir.
3Seçilen Elektrik Soketi Paketine bağlıdır.
InControl özelliği pazara sunulurken belirtilen bazı özellikler opsiyonel olabilir veya pazara ya da güç aktarım özelliklerine bağlı olabilir. Ülkenizde sunulup sunulmadığı ve koşullara ilişkin bilgiler için, bulunduğunuz ülkenin Land Rover web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın Land Rover Yetkili Satıcısı'na danışabilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.