TEKNOLOJİLER
YUKARI
HABER/EĞLENCE
DİREKSİYON
Direksiyonda ışığı yanana kadar gizli, dokunmaya duyarlı düğmeler yer alır. Bu düğmelerden biri programlanabilir özelliktedir, bu sayede bir dizi fonksiyonu yerine getirmek üzere tercihinize göre kişiselleştirilebilir.
ARKA KOLTUK EĞLENCE SİSTEMİ
Opsiyonel Arka Koltuk Eğlence Sistemi koltuğa monte şekilde ön baş dayamalarının arka kısmına yerleştirilmiş iki adet 8 inç veya opsiyonal 10 inç yüksek çözünürlüklü hareketli dokunmatik ekran sunar. Sistemde kablosuz kulaklıklar ve uzaktan kumanda, birden fazla cihazı desteklemek üzere USB ve HDMI portları bulunur.
SES TANIMA
Range Rover tarafından sunulan akıllı ses tanıma özelliği sayesinde gözlerinizi yoldan ayırmadan çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
MERIDIAN™ SES SİSTEMİNİ KEŞFEDİN
MERIDIAN™ SES SİSTEMİNİ KEŞFEDİN

Çift kanallı subwoofer da dahil olmak üzere titizlikle düzenlenmiş 13 hoparlör tarafından sunulan olağanüstü bir netlik, temiz tizler ve dolu, derin bir bas.1

KEŞFEDİN meridian™
MERIDIAN™ SURROUND SES SİSTEMİ
MERIDIAN™ SURROUND SES SİSTEMİ

Trifield™ teknolojisi kullanılarak sorunsuz biçimde bir araya getirilen iki kanallı subwoofer dahil olmak üzere 19 adet ön, yan ve arka hoparlörlerin düzeni canlı bir performansın gücünü ve netliğini sunar.2

KEŞFEDİN MERIDIAN™
MERIDIAN™ SIGNATURE SES SİSTEMİ
MERIDIAN™ SIGNATURE SES SİSTEMİ

Signature Ses Sistemi bir çift kanallı subwoofer dahil olmak üzere 29 hoparlör içerir ve her koltukta derin, kişisel bir ses deneyimi sunar. Dünyanın ilk Trifield 3D teknolojisi surround sesi bir üst seviyeye çıkarır.

KEŞFEDİN MERIDIAN™
İNOVASYON
TAMAMEN ALÜMİNYUM GÖVDE
Daha hafif, daha güçlü ve daha sürdürülebilir yenilikçi monokok gövde, tüm Land Rover’lar gibi off-road sürüşün getirdiği güçlüklere karşı dayanıklı olması sayesinde olağanüstü bir sertlik ve kalite sunar.
LAND ROVER IGUIDE
Land Rover iGuide uygulaması aracınızın bilinmesi gereken tüm özellikleri ve kontrollerini açıklamak üzere en yeni artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanır. Aynı zamanda mobil kullanım kılavuzunun da yerine geçer ve her türlü sorunuzun yanıtını içerir.

PERFORMANS
YETKİLİ SATICI BULUN
HIZ DÜŞÜRME
Hız Düşürme sistemi seyir hızlarında aerodinamik sürtünmeyi ve yakıt tüketimini azaltmak üzere hız 105 km/sa’e ulaştığında aracı normal sürüş yüksekliğine göre 15 mm alçaltır.
DYNAMIC MOD
Terrain Response fonksiyonunun bir parçası olan bu ayar daha dinamik bir sürüş tarzını barındıran daha sert bir süspansiyon ayarı sunar. Yolculuk bağlantılı ve güvenlidir, en üst düzeyde sürüş keyfini almanızı mümkün kılar.
COMFORT MODU
Terrain Response fonksiyonunun bir parçası olan bu ayar daha rafine bir sürüşe yönelik olarak süspansiyon ayarlarının kalibrasyonu sayesinde yolda üst düzey konfor sunar.
KAPASİTE
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İKİ HIZLI AKTARIM KUTUSU
Ek düşük vitesler off-road sürüşü veya römork çekme gibi zorlu koşullarda son derece kullanışlıdır. İki hızlı aktarım kutusu sistemi bu gibi durumlarda hassas bir hız ve kontrol sunar.
DÜŞÜK ÇEKİŞTE KALKIŞ
Hareketsiz halden kalkış yaparken ideal tork kontrolü sunan Düşük Çekişte Kalkış özelliği ıslak çimen, kar ve buz gibi kaygan zemin koşullarında ilerleme kabiliyetini artırır.
YOKUŞ İNİŞ KONTROLÜ
Land Rover’ın patentli Yokuş İniş Kontrolü (HDC) standart bir özelliktir. Bu fonksiyon sürücüye zorlu eğimlerde kontrollü iniş sırasında yardımcı olur. Bunu sabit bir hızı koruyarak ve her tekerleğe ayrı fren uygulayarak gerçekleştirir.
STANDARD SÜRÜCÜ DESTEKLERİ
ACİL DURUM FRENİ
Önden çarpışma olasılığı algılanırsa sistem bir çarpışma uyarısı görüntüleyerek sürücüye önlem alacak kadar süre tanır. Herhangi bir önlem alınmadığında, sistem olası bir çarpışma etkisini azaltmaya yardımcı olmak üzere fren uygular.
ŞERİT TERK UYARISI
Uzun yolculukları daha güvenli hale getirmeye yardımcı olur. Şerit Terk Uyarısı aracınızın istem dışı olarak bulunduğu şeritten dışarı doğru sürüklendiğini algılar ve sizi görsel uyarılarla ve direksiyonu hafifçe titreterek uyarır.
ÖN VE ARKA PARK YARDIMI
Araç manevralarını kolaylaştırır. Geri vitesi seçtiğinizde ön ve arka tamponda yer alan sensörler tetiklenir. Aracınızı park ederken Dokunmatik ekran ve sesli geri bildirim engellere ne kadar yakın olduğunuzu gösterir.
HIZ SABİTLEYİCİ VE SINIRLAYICI
Hız Sabitleyici ile Hız Sınırlayıcı gaz pedalının sürekli olarak kullanılmasına gerek kalmadan mevcut hızı korur ve sürücünün yorulmamasını sağlar. Hız Sınırlayıcı aynı zamanda belirli bir azami hız belirlemenize izin verir.
SÜRÜCÜ DESTEK PAKETLERİ
SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ

Sürücü Asistanı Paketi, sürüş ve park teknolojilerine yönelik en kapsamlı ürün grubunu içerir. Drive Pro ve Park Pro Paketlerini içeren Sürücü Asistanı Paketi, ek olarak Direksiyon Asistanı özellikli Adaptif Hız Sabitleyici ve 360° Çevre Görüş Kamerasını sunar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DRIVE
Standart Drive Paketi Sürücü Takip Monitörü, Kör Nokta Monitörü, Trafik İşareti Algılama ve Adaptif Hız Sınırlayıcı dahil olmak üzere bir dizi özellik sayesinde sizi güvende tutar ve aracın durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.
DRIVE PRO PAKETİ
Drive Pro Paketi de Drive Paketinde yer alan teknolojilere ek olarak, Şeritte Tutma Yardımı, Kör Nokta Yardımı ile Kuyruk Yardımı özellikli Adaptif Hız Sabitleyici ve Yüksek Hızda Acil Durum Freni gibi fonksiyonları içerir.
PARK
Standart 360° Park Yardımı ve Arkadan Trafik Monitörü gibi özellikler dar alanda manevra yaparken tam bir güven sağlar. Serbest Çıkış Monitörü yola çıkmadan önce arka koltuktaki yolcuları yaklaşan araçlara karşı uyarır.
PARK PRO
Park Paketindeki teknolojilere ek olarak Park Pro, aracınızı uygun bir boşluğa doğru yönlendirerek paralel ve dikey park etmeyi kolaylaştırır.
KONFOR VE RAHATLIK
E-BROŞÜRLER
ISITMALI VE SOĞUTMALI KOLTUKLAR
Isıtmalı ve soğutmalı ön ve arka koltuklar her türlü sıcaklıkta ideal konfor sunar.Size ve yolcularınıza tercih ettiğiniz sıcaklığı bağımsız olarak ayarlama olanağı sağlar.
EKSTRA YOLCU KOLTUK AYARI
Bu özellik ön yolcu koltuğunu arka yolcudan en uzak pozisyona getirmek üzere bir düğme içerir. Bu sayede arkadaki boşluğu ve arkadaki yolcunun görüş alanını en üst seviyeye çıkarır.
ORTA KONSOL BUZDOLABI
Opsiyonel ön orta konsol buzdolabı bölmesi arzu ettiğiniz zaman soğuk bir içeceğe erişme lüksü sunar. Maksimum 4 x 500 ml şişe barındırır ve 5°C sıcaklığı korur.
GELİŞTİRİLMİŞ AYDINLATMA
Arkadaki yolcuların Parlak Beyaz Işık ve Sıcak Beyaz Işık olmak üzere iki ayar seçeneği vardır. Bunlardan her biri birden fazla parlaklığa sahiptir. İlki odaklanmayı gerektiren aktivitelere ve çalışmaya uygundur, ikinci seçenek ise daha rahatlatıcı, doğal bir ışık sunar.
yt:k_8t-2Gs3NA
DÖRT BÖLGELİ KLİMA KUMANDASI
Opsiyonel Dört Bölgeli Klima Kumanda sistemi, sıcaklık seviyelerini, yönünü ve hava akışı yoğunluğunu ayarlayarak yaşamı daha rahat hale getirir. Sistem sürücü, ön yolcu ve ikinci sıra koltukların her iki yanında oturan yolcular için ayrı kontrol imkanı sunar. B sütununda ek havalandırmalara sahiptir.
BAĞLANTI
Range Rover maksimum yedi USB noktası, Güç ve Veri, HDMI, 12V yardımcı güç ve şebeke gerilimi bağlantılarıyla birlikte sunulur. Böylece her yolcu tabletini, cep telefonunu ya da başka bir cihazı şarjı dolu şekilde kullanarak eğlenebilir.
yt:2k9_4gom_PE
UZAKTAN KUMANDA İLE KABİN SICAKLIĞINI AYALARLAMA
Opsiyonel bu yenilikçi sistem, otomobili uzaktan kumanda ve yedi günlük zamanlayıcı yardımıyla önceden ısıtır veya havalandırır. Aracınıza binmeden önce kabinin her zaman ideal sıcaklıkta olduğuna emin olabilirsiniz.
ELEKTRİKLİ VE HAREKETE DUYARLI BAGAJ KAPAĞI
Elektrikli ve harekete duyarlı bagaj kapağı araca veya anahtarlığa dokunmanıza gerek kalmadan bagaj kapağını açmanızı ve kapamanızı sağlar. Elektronik olarak çalışır ve aracın iki yanında sensörlere sahiptir. Özelliği etkinleştirmek için yalnızca ayağınızı aracın altında hareket ettirmeniz yeterlidir.
SOFT CLOSE KAPI KAPAMA
Range Rover aynı zamanda ön ve arka kapılardaki elektrikli mandallar sayesinde opsiyonel standart Soft Door Close kapı kapatma özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon son 6 mm’lik kapı hareketinin kontrol edilmesini sağlayarak ön ve arka kapıların yavaşça kapanmasını sağlar.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın

1Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır.
2TTrifield ve “three fields” cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.

InControl özelliğini piyasaya sunarken belirtilen bazı özellikler opsiyonel ve pazara ya da güç aktarım özelliklerine bağlı olabilir. Ülkenizde bulunabilirliği ve koşullara ilişkin bilgiler için, size en yakın Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz. Bazı özellikler Land Rover Yetkili Satıcısı tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez.