OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

YUKARI
PAKET SEÇENEKLERİ
BLACK PACK DIŞ TASARIM PAKETİ
BLACK PACK DIŞ TASARIM PAKETİ

Black Pack Dış Tasarım Paketi, Narvik Black motor kapağı ve bagaj kapağı yazısı, ızgara detayları, ön tampon havalandırma kaplaması ve tampon vurgusu dahil olmak üzere bir dizi özellikle daha dinamik bir görünüm sunar.

GALERİYE GÖZ ATIN
SHADOW DIŞ TASARIM PAKETİ
SHADOW DIŞ TASARIM PAKETİ

Shadow Dış Tasarım Paketi Range Rover’ın gelişmiş özelliklerini daha üst seviyeye çıkaran özel detaylar sunar. Bu özellikler arasında Shadow Atlas motor kapağı ve bagaj kapağı yazısı, ızgara detayları, ön tampon havalandırma kaplaması ve tampon vurgusu, kapı kolu çerçeveleri, yan havalandırma grafiği, yan vurgu grafiği ve bagaj kapağı kaplaması yer alır.

GALERİYE GÖZ ATIN
SVO TASARIM PAKETİ
SVO DESIGN PACK

Özel Araç Operasyonları (SVO) ekibi tarafından titizlikle üretilen SVO Tasarım Paketi, Range Rover’ın ayrıcalıklı tasarımını ve zahmetsizce kullanılabilen ileri teknolojisini kusursuz bir şekilde tamamlar. Tasarım paketi benzersiz bir ön tampon, bütünleşik egzoz çıkışlarını içeren bir arka tampon, yan havalandırmalar, ızgara ve yan eşik giydirmelerini içerir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ENTERTAINMENT PACK
ENTERTAINMENT PACK

Ensuring each journey is entertaining for driver and passengers alike, the Entertainment Pack includes DAB radio, MeridianTM Surround Sound System, CD/DVD player, 10” Rear Seat Entertainment, Digital TV and Domestic plug socket(s).

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
SIGNATURE ENTERTAINMENT PACK
SIGNATURE ENTERTAINMENT PACK

Bringing together the best in-car audio and visual technologies, the Signature Entertainment Pack includes DAB radio, Meridian™ Signature Sound System, CD/DVD player, 10” Rear Seat Entertainment, Digital TV and Domestic plug socket(s).

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
RÖMORK ÇEKME PAKETİ
RÖMORK ÇEKME PAKETİ

Range Rover’ın rakipsiz römork çekme kapasitesinden en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için Römork Çekme Paketi elektrikli olarak açılabilir çeki demiri, Gelişmiş Römork Çekme Yardımı, tam boyutta stepne ve Range Rover Activity Key içerir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
FARK YARATAN JANTLAR

Range Rover şimdiye kadar üretilen en gelişmiş Land Rover modelidir ve buna uygun jant seçenekleriyle birlikte sunulur. Özel premium jantlar 19 ila 22 inç boyutları arasındadır ve Diamond Turned, Dark Grey ve Gloss Black olmak üzere çeşitli kaplamalarla birlikte sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PANORAMİK TAVAN

Range Rover’ın iç tasarımını ışıkla dolduran, opsiyonel sabit veya kayar panoramik tavan açık alan duygusunu artırır ve dış dünyayla bağlantı sağlar. Aracınızın gövde rengine uygun bir renk paletiyle veya kontrast Narvik Black veya Indus Silver renginde sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MATRIX LED FARLAR
MATRIX LED FARLAR

İmza niteliğinde Gündüz Farlarına sahip Matrix LED farlar Adaptif Sürüş Huzmesine sahiptir ve Adaptif Ön Aydınlatma Sistemini (AFS) içerir. İki sistem de her koşulda görüşü artırmak üzere bir arada çalışır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PIXEL LED FARLAR
PIXEL LED FARLAR

Signature DRL özellikli opsiyonel Pixel LED farlar en gelişmiş teknolojiyi sunar ve Matrix LED farlardaki ADB ve AFS kapasitesine katkıda bulunur. Sürücüye yönelik olarak mevcut huzmenin keskinliğini artırırken karşıdan gelen araçların sürücülerine yönelik olarak karartma özelliğini kullanır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PIXEL LASER LED FARLAR
PIXEL LASER LED FARLAR

Signature DRL özellikli pixel laser LED farlar, standart LED farlara kıyasla beş kat daha fazla ışık veren lazer teknolojisi sayesinde üst düzeyde far seçeneği sunar. 80 km/sa üzerinde ve harici herhangi bir harici ışık kaynağının tespit edilememesi durumunda işlevseldir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ARKA KOLTUK SIRASI
Range Rover’ın deri koltukları gerçek anlamda konforludur ve zahmetsiz çok yönlü kullanıma sahiptir. Elektrikli yatırma özelliğine sahip koltuklarla sunulan Akıllı Koltuk Katlama, koltukların yük alanından katlanabilmesini ve konfigüre edilebilmesini mümkün kılar. Isıtmalı ve soğutmalı modellerin eklenmesiyle koltuk konforu daha da artırılmıştır.
YÖNETİCİ SINIFI ARKA KOLTUKLAR
En yüksek seviyede lükse sahip koltuklar, örnek seviyede konfor sunar ve daha geniş, daha derin minderleri içerir. Elektrikli olarak açılan merkez konsol, dört koltuktan oluşan lüks bir ortam oluşturmak üzere dıştaki iki yolcu koltuğuyla kesintisiz şekilde entegre olur. Çok yönlü kullanım gerektiğinde ise yük alanını genişletmek için Yönetici Sınıfı arka koltuklar katlanabilir.
KAPLAMALAR
Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut ve Black Burr Ash dahil olmak üzere yedi yeni ahşap kaplama arasından tercihinizi yapın.
KOLTUK DÜZENİ
En üst düzeyde konfor düşünülerek tasarlanıp yaratılan Range Rover koltuklar kaliteli deri veya tekstil seçenekleriyle birlikte sunulur. Gelişmiş koltuk işlevleri arasında opsiyonel koltuk üst bölümü omuz desteği ve “Sıcak Taş” masajı fonksiyonu yer alır.
İÇ TASARIM RENKLERİ
Range Rover'ın kabini modern yaşam tarzını en iyi şekliyle yansıtır. Ahşap kaplamaların sıcaklığı, kaliteli metal kaplamalar ve yumuşak deri bir ev havası yaratır. Tüm zevkleri karşılayabilmek için çeşitli renk yelpazeleri ve premium koltuk malzemeleri bulunmaktadır.
İÇ TASARIM PAKETLERİ
Range Rover’ınızı kişiselleştirmeye yönelik çok çeşitli ekstra özellikler mevcuttur. Mükemmel bir yardımcı pilot olan Apple CarPlay, direksiyon başındayken iPhone kullanmanın daha akıllı ve güvenli bir yolunu sunuyor.
TEKNOLOJİ

Range Rover sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek üzere en yenilikçi, sezgisel ve güncel SUV teknolojilerini barındırır.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR
AKSESUARLARI BULUN
EVCİL HAYVAN PAKETLERİ
Aracınızın içini korurken evcil hayvanlarınızın yolculuk sırasında güvende ve konforlu olmasını sağlamak için Evcil Hayvan Paketlerimiz arasından tercihinizi yapın.
CLICK AND GO SİSTEMİ
Çok amaçlı koltuk sırtlığı aksesuar sistemi tabletler, çantalar ve ceketleri taşıyacak şekilde baş dayamaları arasına yerleştirilerek sabitlenir.
AÇILIR YAN BASAMAKLAR
Gerekli olmadığında marşpiyeler altında saklanan akıllı ve kullanışlı basamaklar, araçtan inişi ve araca binişleri kolaylaştırır.
TAVAN TAŞIMA AKSESUARLARI
Tavana monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı, su sporları ekipmanı taşıyıcısı ve spor port bagaj dahil olmak üzere bir dizi tavan aksesuarıyla esnek yük kapasitesi ve rahatlığın keyfini çıkarın.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın

Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve “three fields” cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekte kullanılan koltuklar, bu özellikleri iyileştirmek üzere yeni minderlere ve daha yumuşak, daha gevşek deriden ara katmanlara sahiptir. Daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.