OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
TOP
PAKET SEÇENEKLERİ
#component-4
JANTLAR
#component-7
TAVAN
#component-9
FARLAR
#component-11
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
#component-13
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR
#component-16
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
PAKET SEÇENEKLERİ

Sürüş deneyiminizi zenginleştirecek paketler arasından seçiminizi yapın.

EVOQUE BLACK PAKETİ
EVOQUE BLACK PAKETİ

Black Dış Tasarım Paketini tercih ederek Yeni Range Rover Evoque aracınızın büyüleyici görünümünü daha da zenginleştirebilirsiniz. Motor bölümü kapağı, bagaj kapağı yazısı, ızgara, yan havalandırmalar, ön ve arka tampon, alt eteklik ve ayna kapaklarının hepsi iddialı bir görünüm için Gloss Black ile kaplanmıştır.

R-DYNAMIC BLACK PAKETİ
R-DYNAMIC BLACK PAKETİ

Aracınızın dış tasarımını yeni bir boyuta taşıyın. R-Dynamic Black Dış Tasarım Paketi, egzoz kaplamaları ve motor kapağı panjurları için ek Black vurgular ile birlikte Range Rover Evoque Black Paketi'nde yer alan tüm geliştirmeleri içerir.

SOĞUK İKLİM PAKETİ

Ön camın buzunu hızlı bir şekilde çözer. Isıtmalı bir ön cam, ısıtmalı yıkama fıskiyeleri ve direksiyon içerir.

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
JANT SEÇENEKLERİ

Yeni Range Rover Evoque ve Yeni Range Rover Evoque R-Dynamic için bir dizi janttan birini seçin. Boyutlar 17 inçten 21 inçe kadar değişir. Farklı tasarım özelliklerinin her biri aracın genel görünümüne kendi karakterini ekler.

5 ADET
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
18 inç, Stil 5074, 5 kollu, Gloss Sparkle Silver
18 inç, Stil 5075, 5 kollu, Gloss Sparkle Silver
"20 inç Stil 5076, 5 kollu, kontrast Diamond Turned kaplamalı Gloss Mid-Silver *Gloss Sparkle Silver renk seçeneği de mevcuttur."
"20 inç Stil 5079 5 kollu Gloss Dark Grey, kontrast Dark Diamond Turned kaplama* *Gloss Sparkle Silver renk seçeneği de mevcuttur."
20 inç, Stil 5079, kollu, Gloss Black
TAVAN SEÇENEKLERİ
PANORAMİK TAVAN

Yeni Range Rover Evoque’un iç tasarımına doğal ışık getiren panoramik tavan, SUV içinde daha aydınlık ve daha ferah bir his sunar. Sabit veya kayar¹ panoramik tavan ile gövde renginde, Silver veya Black kontrast tavan arasından seçim yapabilirsiniz. (Türkiye'de açılabilir panoramik cam tavan sunulmaktadır.)

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
FAR SEÇENEKLERİ
SIGNATURE DRL ÖZELLİKLİ PREMIUM LED FARLAR
Signature DRL özellikli² Premium LED Farlar, farklı tasarımı kullanışlı kapasiteyle bir araya getirir. Otomatik Uzun Far Yardımı (AHBA) da bir seçenek olarak sunulur. Uzun far karşıdan araç geldiğini algıladığında otomatik olarak karartılır. Araçlar geçtikten sonra uzun fara geri dönülür.
SIGNATURE DRL ÖZELLİKLİ MATRIX LED FARLAR
Gün ışığına yakın kalitede ışık sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır. Signature DRL özellikli Matrix LED Farlar Adaptif Sürüş Huzmesini etkinleştirir. Bu özellik karşıdan gelen araçları tespit ederek uzun farı yönlendirir; böylelikle yoldaki diğer sürücülerin dikkatinin dağılmasına neden olmadan yolun uzun farla aydınlatılması özelliğinden yararlanabilirsiniz.
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI

Konfigüre Edilebilir İç Aydınlatma renkleri ve tonları değiştirilebilir, böylece kabinin havasını ruh halinize uyarlayabilirsiniz.

KAPLAMALAR
KAPLAMALAR

Yeni Range Rover Evoque’un yüzeylerini, Açık veya Koyu Derecelendirilmiş Linear Alüminyum Kaplama veya Gri veya Umber Doğal Ahşap Kaplama ile zenginleştirin.

İÇ TASARIM RENKLERİ
İÇ TASARIM RENKLERİ

Koltuk rengi seçenekleri arasında Ebony, Cloud, Eclipse ve Deep Garnet yer alır. Tavan döşemesi Light Oyster veya Ebony renginde mevcuttur

İÇ TASARIM PAKETLERİ
Yeni Range Rover Evoque veya Yeni Range Rover Evoque R-Dynamic seçiminize bağlı olarak aracınızı eşsiz detaylarla daha fazla kişiselleştirin.
KOLTUK DÜZENİ
Yeni Range Rover Evoque’un iç tasarımında yeni koltuklar ve tanecikli deri, Windsor deri, Kvadrat premium yün karışımları, Dinamica® Süet ve Okaliptüs kumaş gibi çeşitli malzemeler kullanılmıştır. Koltuklar elektrikli hareket, hafıza, ısıtma, soğutma ve masaj özellikleri ile sunulur.
TEKNOLOJİ
iPhone® Bağlantısı ve Şarj Yuvası², şarj esnasında telefonun görülebilmesi için merkez konsoldaki bardak tutucu alanını kullanır. Yeni Range Rover Evoque’un haber/eğlence sistemi aracılığıyla çalma listelerinizi, podcast'lerinizi ve medyanızı kolayca kontrol edin.
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR
EVCİL HAYVAN PAKETİ

Köpeğinizin de sizin kadar konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlayan Evcil Hayvan Paketi, yük alanı kauçuk paspası ve tam yükseklikte bagaj bölmesi içerir. Evcil Hayvan Paketi, Yeni Range Rover Evoque'u mükemmel şekilde tamamlar ve yolcunuz temiz tutmasa bile aracınızı temiz tutmaya yardımcı olur.

yt:63DvSZ6ztdA
AKSESUAR BULUN
DIŞ TASARIM AKSESUARLARI
Yeni Range Rover Evoque aracınızı Karbon Fiber ayna kapakları ve yan havalandırmalar, Paslanmaz Çelik ön ve arka alt muhafaza ve ön ve arka çamurluk eteklikleri dahil olmak üzere ilhamını performanstan alan bir yükseltmeyle çeşitli dış tasarım aksesuarları ekleyerek kişiselleştirin.
İÇ TASARIM AKSESUARLARI
Click and Go ürün yelpazesinin sunduğu ek işlevsellikten bagaj bölümleyiciler ve aydınlatmalı arka yük alanı kaplamasının sağladığı çok yönlülük ve kullanışlılık açısından yaşam tarzınıza ve sevdiğiniz uğraşlara mükemmel bir şekilde uyacak ideal aksesuarları seçin.
yt:wSclDFBzrdg
TAŞIMA VE ÇEKME
Spor ekipmanı, taşıma ve römork çekme aksesuarları yelpazesiyle Yeni Range Rover Evoque aracınızı şık bir biçimde tamamlayın. Bagaj saklama alanının esnekliğini artırmak üzere tasarlanan bu özellikler arasında bisiklet ve su sporları malzemesi taşıyıcıları, tavan rayları, bagaj tavan kutuları ve çeki demirleri yer alır.
yt:t_8EOXIgLmk
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

1Kayar panoramik tavan seçilmesi, ön ve arka tavan boşluğunu azaltır.

2iPhone®, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır. iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE ve 7 modelleriyle kullanmaya uygundur. iPhone Plus modelleri veya iPhone X ile kullanmaya uygun değildir.