OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
YUKARI
PAKET SEÇENEKLERİ
#component-3
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
#component-5
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
#component-9
AKSESUARLAR
#component-12
PAKET SEÇENEKLERİ
EVOQUE BLACK PAKETİ
EVOQUE BLACK PAKETİ

Black Dış Tasarım Paketini tercih ederek Range Rover Evoque aracınızın büyüleyici görünümünü daha da zenginleştirebilirsiniz. Motor bölümü kapağı, bagaj kapağı yazısı, ızgara, yan havalandırmalar, ön ve arka tampon, alt eteklik ve ayna kapaklarının hepsi iddialı bir görünüm için Gloss Black ile kaplanmıştır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
R-DYNAMIC BLACK PAKETİ
R-DYNAMIC BLACK PAKETİ

Aracınızın dış tasarımını yeni bir boyuta taşıyın. R-Dynamic Black Dış Tasarım Paketi, egzoz kaplamaları ve motor kapağı panjurları için ek Black vurgular ile birlikte Range Rover Evoque Black Paketi'nde yer alan tüm geliştirmeleri içerir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
JANTLAR

Range Rover Evoque ve Range Rover Evoque R-Dynamic için bir dizi janttan birini seçin. Boyutlar 17 inçten 21 inçe kadar değişir. Farklı tasarım özelliklerinin her biri aracın genel görünümüne kendi karakterini ekler.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PANORAMİK TAVAN

Range Rover Evoque’un iç tasarımına doğal ışık getiren panoramik tavan, SUV içinde daha aydınlık ve daha ferah bir his sunar. Sabit veya kayar1 panoramik tavan ile gövde renginde, Silver veya Black kontrast tavan arasından seçim yapabilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
LED FARLAR
LED FARLAR

Range Rover Evoque, standart olarak dış LED aydınlatmaya sahiptir. Bu aydınlatma aracın kullanım ömrü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve daha az enerji kullanır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PREMIUM LED HEADLIGHTS
PREMIUM LED HEADLIGHTS

İmza niteliğinde DRL2 özellikli Premium LED Farlar, farklı tasarımı kullanışlı kapasiteyle bir araya getirir. Otomatik Uzun Huzme Asistanı (AHBA) da bir seçenek olarak sunulur. Uzun huzme karşıdan araç geldiğini algıladığında otomatik olarak kapatılır. Araçlar geçtikten sonra uzun huzmeye geri döner.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MATRIX LED HEADLIGHTS
MATRIX LED HEADLIGHTS

Gün ışığına yakın kalitede ışık sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır. İmza niteliğinde DRL2 özellikli Matrix LED farlar, karşıdan gelen araçları tespit eden ve uzun huzmeyi yönlendiren bir adaptif uzun huzme özelliğine sahiptir. Böylelikle yoldaki diğer sürücülerin dikkatinin dağılmasına neden olmadan yolun uzun huzmeyle aydınlatılması özelliğinden yararlanabilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
KAPLAMALAR
Range Rover Evoque’un yüzeylerini, Açık veya Koyu Derecelendirilmiş Linear Alüminyum Kaplama veya Gri veya Umber Doğal Ahşap Kaplama ile zenginleştirin.
KOLTUK DÜZENİ
8 kademeli manuel ve elektrikli 10, 14 ve 16 kademeli hareket kapasitesine sahip koltuklar mevcuttur. İşlevler arasında hafıza, masaj, ısıtma ve soğutma özellikleri yer alır.
İÇ TASARIM RENKLERİ
Koltuk rengi seçenekleri arasında Ebony, Cloud, Eclipse ve Deep Garnet yer alır. Tavan döşemesi Light Oyster veya Ebony renginde mevcuttur.
SOĞUK İKLİMDE KONFOR PAKETİ
Ön camın buzunu hızlı bir şekilde çözer. Isıtmalı bir ön cam, far yıkama sistemi ve direksiyon içerir.
TEKNOLOJİ

Head-up Display ve Navigation Pro'dan Düşük Çekişte Kalkış ve Kör Nokta Yardımına kadar Range Rover Evoque’un sezgisel ve yenilikçi teknolojileri aracınızı kullanmayı daha keyifli hale getirir, bağlantıda kalmanızı ve her şeyden haberdar olmanızı sağlar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR
EVCİL HAYVAN PAKETİ

Köpeğinizin de sizin kadar konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlayan Evcil Hayvan Paketi, yük alanı kauçuk paspası ve tam yükseklikte bagaj bölmesi içerir. Evcil Hayvan Paketi, Range Rover Evoque'u mükemmel şekilde tamamlar ve yolcunuz temiz tutmasa bile aracınızı temiz tutmaya yardımcı olur.

yt:63DvSZ6ztdA
AKSESUAR BULUN
DIŞ TASARIM AKSESUARLARI
Range Rover Evoque aracınızı Karbon Fiber ayna kapakları ve yan havalandırmalar, Paslanmaz Çelik ön ve arka alt muhafaza ve ön ve arka çamurluk eteklikleri dahil olmak üzere ilhamını performanstan alan bir yükseltmeyle çeşitli dış tasarım aksesuarları ekleyerek kişiselleştirin.
İÇ TASARIM AKSESUARLARI
Click and Go ürün yelpazesinin sunduğu ek işlevsellikten bagaj bölümleyiciler ve aydınlatmalı arka yük alanı kaplamasının sağladığı çok yönlülük ve kullanışlılık açısından yaşam tarzınıza ve sevdiğiniz uğraşlara mükemmel bir şekilde uyacak ideal aksesuarları seçin.
TAŞIMA VE ÇEKME
Range Rover Evoque'u tamamlamak üzere şık bir şekilde tasarlanmış spor, taşıma ve çekme aksesuarları, bagaj saklama alanının esnekliğini artırmak üzere tasarlanmış bisiklet ve su sporları malzemesi taşıyıcıları, tavan rayları, bagaj tavan kutuları ve çeki demirlerini içerir.
yt:t_8EOXIgLmk
İŞLEVLER VE TEKNOLOJİ
iPhone® Bağlantısı ve Şarj Yuvası3, şarj esnasında telefonun görülebilmesi için merkez konsoldaki bardak tutucu alanını kullanır. Range Rover Evoque’un haber/eğlence sistemi aracılığıyla çalma listelerinizi, podcast'lerinizi ve medyanızı kolayca kontrol edin.

1Haziran 2019'da piyasaya sunulacaktır. Kayar panoramik tavan seçilmesi, ön ve arka tavan yüksekliğini azaltır.
2Yalnızca Otomatik Far Seviyelendirme ile birlikte sunulur.
3iPhone®, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır. iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE ve 7 modelleriyle kullanmaya uygundur. iPhone Plus modelleri veya iPhone X ile kullanmaya uygun değildir.

ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım