ÇOK YÖNLÜLÜK

YENİ RANGE ROVER EVOQUE TAMAMEN ESNEKTİR

VIDEOYU İZLEYİN
TOP
YÜK ALANI
#component-4
KONFOR VE RAHATLIK
#component-7
GÜVENLİK
#component-10
SÜRÜCÜ DESTEKLERİ
#component-13
PAKET SEÇENEKLERİ
#component-15
RANGE ROVER EVOQUE’UNUZU SEÇİN
#component-20
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
YÜK ALANI

Yeni Range Rover Evoque, yolcuların üst düzey konfor ve saklama olanaklarının keyfini çıkardığı optimum alan kullanımı sağlar.

5 KOLTUK
5 KOLTUK

591 LİTRE


Sektör standardı olarak 591 litreye kadar ıslak hacme izin verilir. Bu, katı bloklar yoluyla ölçülmüş olan 472 litrelik kuru kapasiteye eşittir. Basitçe ifade etmek gerekirse, dört arkadaşınızla rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

4 KOLTUK
4 KOLTUK

908 LİTRE


Arka koltuklardan birini katlayın ve ilave 908 litrelik ıslak hacimden yararlanın. Bu, erişilebilir bir 746 litre kuru kapasite ile ihtiyacınız olan herhangi bir ekstra çantayı yanınıza almanıza imkan sağlayacaktır.

3 KOLTUK
3 KOLTUK

1,066 LİTRE


Bu yapılandırmayla, sürücüye eşlik eden iki yolcu olduğunda yük alanı kapasitesi 1.066 litreye çıkar. Kuru kapasite 882 litreye ulaşır.

2 KOLTUK
2 KOLTUK

1,383 LİTRE


Tek bir yolcu ile yolculuk ederken kullanılabilir 1.383 litre kuru kapasitesine sahip ve 1.156 litreye kadar ıslak hacim sağlayan mevcut yük alanından tam anlamıyla yararlanın.

Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

KONFOR VE RAHATLIK
CLEARSIGHT İÇ DİKİZ AYNASI

Bu özellik, Yeni Range Rover Evoque ile sürüşü keyifli hale getiren çok sayıda yenilikçi özellik arasında Land Rover için bir ilk. Bu opsiyonel teknoloji, arka koltukta yolcular veya yük alanında eşyalar olsa dahi arkanızdaki yolu görüşünüz engellenmeden görmenizi sağlar¹.

yt:nwoQr49L0J0
POWERED GESTURE TAILGATE
Elektrikli ve harekete duyarlı bagaj kapağı Yeni Range Rover Evoque'a dokunmanıza gerek kalmadan bagaj kapağını açmanızı ve kapamanızı sağlar.
KABIN HAVA İYONIZASYONU
Sürücü ve yolcunun kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olan Nanoe™ teknolojisiyle opsiyonel Kabin Hava İyonizasyonu, alerjenleri, virüsleri, hava kaynaklı bakterileri ve kokuları ortadan kaldırarak araç kabini içindeki hava kalitesini artırır.
SAKLAMA OLANAKLARI
Yeni Range Rover Evoque’un artırılmış saklama seçenekleri, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kolaylıkla ayarlanabilir. Ortalama 9,6 litrelik kapasiteye sahip olan ön kapı bölmeleriyle artık önemli eşyaları, suyunuzu ve hafif atıştırmalıklarınızı elinizin altında tutmak için ihtiyacınızdan da fazla alana sahipsiniz.
AKTİF YAŞAM TARZI
Anahtarlarınızı yanınıza almanıza gerek kalmadan sevdiğiniz açık hava aktivitelerinin keyfini çıkarın. Opsiyonel Activity Key, sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte takılabilir bir bilekliktir. Anahtarlarınızı güvenli bir şekilde aracınızda bırakabilir ve Range Yeni Rover Evoque’u kilitlemek ve kilitlerini açmak için Activity Key kullanabilirsiniz.
yt:H6kTLylF4Jk
GÜVENLİK
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ISOFIX
Yeni Range Rover Evoque'un arkasında bulunur. ISOFIX bağlantı noktaları, daha fazla güvenliğe yönelik olarak çocuk koltuğu ve araç arasında güçlü bir bağlantı kurar.
HAVA YASTIKLARI
Yeni Range Rover Evoque’un sürücü, yolcu ve yaya hava yastığından oluşan kapsamlı hava yastığı sistemi araçtaki tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar.
SÜRÜŞ SİSTEMLERİ
Yeni Range Rover Evoque, duruş mesafesini en aza indirmek amacıyla her aksa uygulanan fren kuvvetini otomatik olarak değiştirirken aracın dengesini ve direksiyon kontrol becerisini koruyan Elektronik Fren Gücü Dağılımı dahil olmak üzere en son güvenlik teknolojilerini kullanır.
MATRIX LED FARLAR

Teknoloji yelpazemizin bir parçası olan Matrix LED farlar, karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerini kamaştırmadan maksimum görüş sağlayarak kendi kendine kararan ve ayarlanan adaptif far özelliği sunar.

yt:siVnemmhnzk
SÜRÜCÜ DESTEKLERİ
VİDEOYU İZLEYİN
ACİL DURUM FRENİ YARDIMI
Acil Durum Fren Yardımı, durma performansını en üst düzeye çıkartmak üzere frenin hızlı ancak gerekli kuvvet olmadan uygulandığını algılar. Zamanında durmanızı sağlamak için fren basıncına takviyede bulunur. Ani fren sırasında tehlike uyarı ışıkları otomatik olarak etkinleşir.
ŞERIT TAKIP ASISTANI
Şerit Takip Asistanı, aracın istem dışı olarak bulunduğunuz şeritten dışarı doğru sürüklendiğini algılar ve sizi aracınızı yeniden yönlendirmeye teşvik etmek için direksiyona düzeltici bir tork uygular.
ÖN VE ARKA PARK YARDIMI
Manevra yapılmasını kolaylaştırır. Geri vitesi seçtiğinizde veya Dokunmatik Ekran aracılığıyla etkinleştirdiğinizde, ekran grafikleri ve sesli geri bildirim, çevredeki engellere olan yakınlığınızı gösterir.
GERI GÖRÜŞ KAMERASI
Geri manevrada görüşü artıran Geri Görüş Kamerası, aracın dış sınırlarını temsil eden sabit çizgiler oluşturur ve yıkama sistemi sayesinde aracın arkasının her zaman açıkça görülmesini sağlar.
PAKET SEÇENEKLERİ

Sürüş deneyiminizi zenginleştirecek paketler arasından seçiminizi yapın.

PARK PAKETİ
DRIVE PAKETİ
SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PARK ASİSTANI
Etkinleştirildiğinde Yeni Range Rover Evoque uygun bir park yeri arar. Araç sizi park boşluğuna doğru veya park boşluğundan dışarı yönlendirir.
360° PARKING AID
360° PARK YARDIMI Dar yerlerde manevra yaparken size güven verir. Arka, ön ve yanlardaki sensörler, engellere ne kadar yakın olduğunuzu göstermek üzere gerçek zamanlı sesli ve görsel geri bildirim sağlar.
ARKA TRAFİK MONİTÖRÜ
Aracın iki yanından yaklaşan araçlar, yayalar veya diğer tehlikeler konusunda sizi uyarır. Özellikle park yerinden geri manevrayla çıkma sırasında geri görüşünüz engelleniyorsa kullanışlı bir özelliktir.
GÜVENLİ ÇIKIŞ MONİTÖRÜ
Geçen araçlar ve bisiklet sürücüleri gibi yaklaşan tehlikeler konusunda uyararak yolcuların Yeni Range Rover Evoque'tan güvenli bir şekilde inmesine yardımcı olur.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
Drive Paketi üç özellikten oluşur. Adaptive Cruise Control, seyir halindeyken ya da yavaş hareket eden bir trafikte ilerliyorken önünüzdeki aracın yavaşlaması veya durması halinde aracınızın güvenli bir mesafeyi korumasını sağlar. Önünüzdeki aracın durması halinde aracınız da yumuşak bir biçimde durur.
KÖR NOKTA ASİSTANI
Yeni Range Rover Evoque, şerit değiştirmeye başladığınızda kör noktanızda başka bir araç olduğunu algılarsa, ilgili kapı aynasında bir uyarı ışığı yanar ve direksiyon torku aracınızı olası bir çarpışmadan uzağa yönlendirmeniz için size yardımcı olur.
ACİL DURUM FRENİ
Bu isteğe bağlı özellik, bir başka araçla potansiyel önden çarpışma tehlikesini sezer ve bir ön uyarı yayınlayarak sürücüyü fren yapması için uyarır. Sürücü herhangi bir tepki göstermezse Yeni Range Rover Evoque olası bir çarpışma etkisini azaltmak üzere fren uygular. Acil Durum Freni standart donanım olarak sunulur.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DİREKSİYON ASİSTANI ÖZELLİKLİ ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ
Sürücü Asistanı Paketi ayrıca Park Paketi ve Drive Paketinde bulunan özellikleri de içerir. Direksiyon Asistanı özellikli Adaptif Hız Sabitleyici, direksiyonu kullanırken sizi destekler, şeridinizde kalmanıza yardımcı olur ve önünüzdeki araçla aranızdaki güvenli mesafeyi korur. Motor, frenler ve direksiyon otomatik olarak tepki verir.
360° ÇEVRE GÖRÜŞ KAMERASI
Dikkat çekmeyecek şekilde Yeni Range Rover Evoque'un çevresine yerleştirilmiş dört dijital kamerayı kullandığınızda aracın 360° kuşbakışı görünümü, aynı anda erişilebilir olan çok sayıda kamera açısı ile Dokunmatik Ekranda size sunulur.
YENİ RANGE ROVER EVOQUE’UNUZU SEÇİN

Her biri benzersiz bir kişiliğe sahip ve ek özellikler sunan üç model ve iki farklı gövde tipi arasından seçiminizi yapın.

MODELİNİZİ SEÇİN
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

1Değişken odaklı veya çift odaklı lens takan müşteriler, aynaların dijital moduna uyum sağlama konusunda sorun yaşayabilir. Ancak istediğiniz zaman normal ayna modunu kullanabilirsiniz.


İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve motor) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.