YENİ RANGE ROVER EVOQUE İLE TANIŞIN

FARK YARATMA ZAMANI

FİLMİ İZLEYİN
YUKARI
TASARIM
#component-4
TEKNOLOJİ
#component-7
KAPASİTE
#component-10
ÇOK YÖNLÜLÜK
#component-12
PERFORMANS
#component-14
KONFOR VE RAHATLIK
#component-16
GÜVENLİK
#component-19
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
TASARIM
DIŞ TASARIM
DIŞ TASARIM

Daha az çizgi, daha sade yüzeyler ve yüksek düzeyde hassasiyet, Range Rover Evoque’un tasarımının modernliğini ve gelişmişliğini üst düzey bir seviyeye taşır. Gömme açılır kapı kolları, opsiyonel 21 inç jantlar1 ve ön ve arka Hareketli Yön Göstergelerine sahip Matrix LED farlar2, aracın duruşunu belirginleştirir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
İÇ TASARIM
İÇ TASARIM

Modern malzemeler, özel ve etkileyici bir iç tasarım sağlar. Windsor deri, Kvadrat premium yün karışımları ve Okaliptüs fiber kumaşlar, Range Rover Evoque'un dekorasyonu için sunulan seçeneklerden yalnızca birkaçıdır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
FIRST EDITION

Range Rover Evoque First Edition3, 20 inç Stil 5079, 5 parçalı jantlar, aydınlatmalı kapı eşikleri ve First Edition yazılı Derecelendirilmiş Linear Dark Alüminyum kaplama dahil olmak üzere özel detaylara sahiptir. Nolita Grey, Seoul Pearl Silver veya Yulong White dış tasarım renklerinde sunulur.

FİLMİ İZLEYİN

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

TEKNOLOJİ
MATRIX LED FARLAR
MATRIX LED FARLAR

Yenilikçi teknolojiler yelpazemizin bir parçası olan, imza niteliğinde Gündüz Farları (DRL)2 özellikli Matrix LED farlar, adaptif huzme özelliğine sahiptir. Bu, diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasına engel olmak için karşıdan gelen araçlar üzerinde bir gölge oluştururken en iyi görüş için yüksek huzme bölümlerinin sayısını en üst düzeye çıkarır.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:siVnemmhnzk
TOUCH PRO DUO
TOUCH PRO DUO

Opsiyonel çift yüksek çözünürlüklü 10 inç Dokunmatik Ekranlar4 yüksek esneklik ve verimlilik sağlar. Örneğin, alt ekran aracılığıyla klima veya medya gibi ilave özelliklerle etkileşimde bulunmaya devam ederken üst ekranda navigasyonu kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:uVXju5bf9Qo
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

Keskin grafiklere sahip opsiyonel yüksek çözünürlüklü 12,3 inç İnteraktif Sürücü Ekranı, navigasyon, telefon ve medya dahil olmak üzere sürüş bilgileri, eğlence ve aktif güvenlik verilerini net bir şekilde ve dikkat dağıtmadan sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:xk_b41yaUL0
TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
HABER/EĞLENCE
Geniş çapta bilgi ve eğlence seçenekleri sunan Range Rover Evoque, standart olarak InControl haber/eğlence sistemimiz Touch Pro ile donatılmıştır. Sizi ve aracınızı kesintisiz bir şekilde daha geniş bir dünyaya bağlar.
İNOVASYON
ClearSight iç dikiz aynası5 ve ClearSight Zemin Görüş6 özelliklerinin her ikisi de Land Rover için bir ilktir. Normalde görüşünüzün engellendiği durumlarda net bir görüş alanı sağlayarak arazide veya zorlayıcı şehir koşullarında yolculuk ederken daha yüksek düzeyde güven sağlar.
YOLDA
Araç kapasitenin zahmetsiz kullanımı ve yolda sürüş hassasiyeti arasındaki mükemmel denge, Range Rover Evoque ile sürüşü keyifli hale getirir. Active Driveline7 ve Adaptive Dynamics8 gibi bir dizi teknolojik özelliğe sahip olan Range Rover Evoque, her türlü yolda veya koşulda heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar.
ARAZİ
Kaliteyi arazide kullanımla birleştiren, Range Rover Evoque, Terrain Response 2*, Derinlik Algılama9 ve Yokuştan İniş Kontrolü4 sayesinde zorlu sürüş koşullarının üstesinden kolaylıkla gelir.
SÜRÜCÜ ASİSTANI
Şehir trafiğiyle mücadeleden ek güvenlik özellikleri sağlamaya kadar standart, opsiyonel veya bir paketin parçası olarak sunulan birçok yenilikçi teknoloji mevcuttur. Her bir özellik Range Rover Evoque'dan alacağınız keyfi artırmak üzere tasarlandı ve üretildi.
KONFOR VE RAHATLIK
Range Rover Evoque’un iç tasarımında yeni koltuklar ve tanecikli deri, Windsor deri, Kvadrat premium yün karışımları, Dinamica® Suedecloth ve Okaliptüs kumaş gibi çeşitli malzemeler kullanılmıştır. Koltuklar elektrikli hareket, hafıza, ısıtma, soğutma ve masaj özellikleri ile sunulur.
KAPASİTE
ARAZİ KAPASİTESİ
ARAZİ KAPASİTESİ

En zorlu sürüş koşullarını bile kolaylaştırır. Terrain Response 2* ile birlikte sınıfının en iyisi 30.6° ayrılma açısı, opsiyonel ClearSight Zemin Görüş6 ve Spor Hakim Sürüş pozisyonu, Range Rover Evoque’un arazi kapasitesini artırır.

BENİ BİLGİLENDİRİN
yt:V2o9kQUoRmg
DERİNLİK ALGILAMA
DERİNLİK ALGILAMA

Kapı aynalarında bulunan ultrason sensörleri, suyun Range Rover Evoque'un sınıfında öncü su geçme derinliği olan 600 mm'ye yaklaştığını algılar ve sizi uyarır. Opsiyonel Derinlik Algılama9 özelliği, ayrıca su geçişlerini güvenli bir şekilde aşmanıza yardımcı olabilir ve sel basmış yollarda yönlendirme için son derece kullanışlıdır.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
yt:NyTLN2WtiM8
RÖMORK ÇEKME
RÖMORK ÇEKME

Range Rover Evoque, 2.000 kg'a kadar yük çekebilir. Ayrıca, opsiyonel bir çıkarılabilir çeki demiri veya elektrikli açılır çeki demiri de takılabilir. Aracın çok yönlülüğünü Land Rover Donanımları - Aksesuarları seçerek daha da artırabilirsiniz.

E-BROŞÜRLER
ÇOK YÖNLÜLÜK
SAKLAMA OLANAKLARI
SAKLAMA OLANAKLARI

Range Rover Evoque’un artırılmış saklama seçenekleri, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kolaylıkla ayarlanabilir. Ortalama 9,6 litrelik kapasiteye sahip olan ön kapı bölmeleriyle artık önemli eşyaları, suyunuzu ve hafif atıştırmalıklarınızı elinizin altında tutmak için ihtiyacınızdan da fazla alana sahipsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
yt:4BRPD41jLPU
ACTIVITY KEY
ACTIVITY KEY

Anahtarlarınızı yanınıza almanıza gerek kalmadan sevdiğiniz açık hava aktivitelerinin keyfini çıkarın. Opsiyonel Activity Key, sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte takılabilir bir bilekliktir. Anahtarlarınızı aracınızda bırakıp Range Rover Evoque'unuzu kilitlemek ve kilidini açmak için Activity Key kullanabilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:H6kTLylF4Jk
PERFORMANS
ADAPTIVE DYNAMICS
ADAPTIVE DYNAMICS

Opsiyonel Adaptive Dynamics8 özelliği, tekerlek pozisyonunu ve gövde hareketlerini izleyerek hassas dinamikler ve yumuşak bir sürüş sunar. Elektronik olarak kontrol edilen amortisörler, süspansiyon ayarlarını optimize eder ve her zaman konfor, kalite ve çeviklik arasındaki ideal dengeyi sunar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
TORK YÖNLENDİRME
TORK YÖNLENDİRME

Frenle Tork Yönlendirme4 içte kalan tekerleklere kontrollü fren uygulayarak sınıra yakın seviyede önden savrulmayı azaltarak kontrollü, tepkisel viraj dönme özelliği sunar. Aktif Arka Kilit Diferansiyeli ile virajlarda daha fazla çekiş kuvveti ve yola daha iyi tutunma özelliğinin ek faydalarından yararlanırsınız.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
COMMANDSHIFT2-GANGHEBEL
SPOR VİTES SEÇİCİ

Spor Vites Seçici4 özelliği sezgiseldir ve kolay kullanılır. Arazide hızlı ve etkili ileri ve geri hareket imkanı sağlayarak kar, kum ve çamur gibi zorlu koşullara sahip arazilerle daha iyi mücadele etmenizi sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
KONFOR VE RAHATLIK
AKILLI AYARLAR

Range Rover Evoque, anahtarlık ve akıllı telefonunuzun bir kombinasyonunu kullanarak sizi tanır ve bir dizi ayarı hatırlayabilir. Öğrenme işlevi ile Akıllı Ayarlar10, alışkanlıklarınız ve rutinlerinize bağlı olarak tercihlerinizi öğrenir ve otomatik hale getirir.

yt:DuWvhoAgOZs
BAĞLANTI
BAĞLANTI

Range Rover Evoque'un konsol kutusunda iki USB portu ve bir 12 V güç kaynağı bulunur. Arka yolcular, bir 12 V güç kaynağına veya iki opsiyonel USB şarj portuna erişerek cihazlarını şarj edebilir ve Click and Go sistemi11 ile tabletlerini rahatlıkla görebilir.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
ISITMALI VE SOĞUTMALI KOLTUKLAR
ISITMALI VE SOĞUTMALI KOLTUKLAR

Her zaman ideal konforu sağlamak için ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuk fonksiyonu opsiyonel olarak sunulur, böylece dışarıda sıcaklık ne olursa olsun sürücü ve yolcu tercih ettikleri koltuk sıcaklığını birbirlerinden bağımsız şekilde ayarlayabilir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MERIDIAN™ AUDIO
MERIDIAN™ AUDIO

Meridian Audio™ tarafından sunulan ses sistemleri ve gelişmiş dijital sinyal işleme algoritmaları her müzik parçasının ritminin, etkisinin ve zamanlamasının olması gereken şekilde sunulmasını mümkün kılar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
KABİN HAVA İYONİZASYONU
KABİN HAVA İYONİZASYONU

Sürücü ve yolcunun kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olan Nanoe™ teknolojisiyle opsiyonel Kabin Hava İyonizasyonu, alerjenleri, virüsleri, hava kaynaklı bakterileri ve kokuları ortadan kaldırarak araç kabini içindeki hava kalitesini artırır.

FİLMİ İZLEYİN
GÜVENLİK
ISOFIX
Range Rover Evoque'un arkasında bulunur. ISOFIX bağlantı noktaları, daha fazla güvenliğe yönelik olarak çocuk koltuğu ve araç arasında güçlü bir bağlantı kurar.
HAVA YASTIKLARI
Range Rover Evoque’un sürücü, yolcu ve yaya hava yastığından oluşan kapsamlı hava yastığı sistemi araçtaki tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar.
DİNAMİK DENGE KONTROLÜ
Önden veya arkadan savrulma durumlarına karşı koyarak aracın seyir yönünü düzeltmek için motor torkunu azaltır ve uygun tekerleklere fren uygular.
SÜRÜŞ SİSTEMLERİ
Range Rover Evoque, duruş mesafesini en aza indirmek amacıyla her aksa uygulanan fren kuvvetini otomatik olarak değiştirirken aracın dengesini ve direksiyon kontrol becerisini koruyan Elektronik Fren Gücü Dağılımı dahil olmak üzere en son güvenlik teknolojilerini kullanır.
ACİL DURUM FRENİ YARDIMI
Acil Durum Fren Yardımı, durma performansını en üst düzeye çıkartmak üzere frenin hızlı ancak gerekli kuvvet olmadan uygulandığını algılar. Zamanında durmanızı sağlamak için fren basıncına takviyede bulunur. Acil fren durumunda tehlike uyarı ışıkları otomatik olarak etkinleşir.
YÜKSEK HIZDA ACİL DURUM FRENİ
Yüksek Hızda Acil Durum Freni12, bir başka araçla potansiyel bir önden çarpışma tehlikesini sezer ve sürücüyü fren yapması için uyarır. Sürücü herhangi bir tepki göstermezse Range Rover Evoque olası bir çarpışma etkisini azaltmak üzere fren uygular.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

PREMIUM KUMAŞLAR
Çevre sorumluluğuyla tedarik edilmiş koltuk malzeme seçenekleri arasında Okaliptüs Kumaş yer alır. Premium kumaş ve suedecloth koltuklarda, Kvadrat premium kumaş ve geri dönüştürülmüş polyester fiberler ve plastiklerden üretilen Dinamica® suedecloth kullanılmıştır.
HAFİF HİBRİT TEKNOLOJİSİ
MHEV13, normalde yavaşlama sırasında kaybolan enerjiyi toplayıp depolayan ve motorun verimliliği en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için bu enerjiyi akıllı bir şekilde yeniden kullanan bir Hafif Hibrit sistemdir. Araç yavaşlarken motorun kapatılmasını sağlayan gelişmiş bir Durdurma/Çalıştırma sistemini içerir.
SÜRDÜRÜLEBİLİR TASARIM
Range Rover Evoque'u geliştirme sürecinde tam yaşam döngüsü değerlendirmesi yapılmış ve araç %85 oranında geri dönüştürülebilir/yeniden kullanılabilir ve kullanım ömrünün sonunda %95 oranında kurtarılabilir şekilde tasarlanmıştır. Range Rover Evoque'da mümkün olan durumlarda geri dönüşümlü malzemeler kullanılmıştır.

1Yalnızca Adaptive Dynamics ile birlikte sunulur. D150 modelinde mevcut değildir.
2Yalnızca Otomatik Far Seviyelendirme ile birlikte sunulur
3Range Rover Evoque First Edition'a özgü olarak tanımlanan özellikler, ikinci ve sonraki model yıllarında ayrı olarak veya birlikte sunulabilir
4Yalnızca otomatik şanzıman.
5Değişken odaklı veya çift odaklı lens takan müşteriler, aynaların dijital modunu ayarlamada sorun yaşayabilir. Ancak istediğiniz zaman normal ayna modunu kullanabilirsiniz
6360° Çevre Görüş Kamera'nın bir parçası olarak sunulur. Yalnızca yaklaşma ışıklarıyla birlikte karartma özellikli, elektrikli katlanabilir, ısıtmalı kapı aynaları ile sunulur. Yalnızca
7
D240 ve P300 motorlar.
8D150 modelinde mevcut değildir.
9Yalnızca otomatik şanzıman. Yalnızca 360° Çevre Görüş Kamerası, yaklaşma ışıklarıyla birlikte karartma özellikli, elektrikli katlanabilir, ısıtmalı kapı aynaları ve Drive Paketi veya Sürücü Asistanı Paketi ile birlikte sunulur.
10Yalnızca Connect Pro'nun bir parçası olarak sunulur.
11Yalnızca Elektrik Çıkışı Paketi 2 ile birlikte sunulur.
12Yalnızca otomatik şanzıman. Drive Paketi ve Sürücü Asistanı Paketi ile birlikte sunulur.

13Yalnızca otomatik şanzıman. Pazara bağlıdır.
*Yalnızca otomatik şanzıman.
Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır.
Meridian ist eine eingetragene Marke der Meridian Audio Ltd.

InControl özellikleri, seçenekleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından abonelik gerektirecek uygun bir veri sözleşmesi içeren uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. InControl Uygulamaları ve Remote Uygulaması Apple/Play Store’dan indirilir. Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.