OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
TOP
PAKET SEÇENEKLERİ
BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ

Black Dış Tasarım Paketini tercih ederek Yeni Discovery Sport aracınızın büyüleyici görünümünü daha da zenginleştirebilirsiniz. Parlak Siyah detaylar arasında ızgara ve ayna kapaklarının yanı sıra kaput ve bagaj kapağı yazısı da yer alır. Yeni Discovery Sport ve Yeni Discovery Sport R-Dynamic modellerinde sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
JANTLAR

Yeni Discovery Sport ve Yeni Discovery Sport R-Dynamic için sunulan jant seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Boyutlar 18 ile 21 inç arasında değişir. Farklı tasarım özelliklerinin her biri aracın genel görünümüne kendi karakterini ekler.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PANORAMİK TAVAN

Yeni Discovery Sport’un iç tasarımına doğal ışık sağlayan sabit panoramik tavan daha aydınlık, daha ferah bir ortam hissi sunar ve gövde renginde ya da Siyah kontrast renkte sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PREMIUM LED FARLAR

Karakteristik Gündüz Farlarıyla birlikte premium LED farlar, farklı tasarımı son derece kullanışlı kapasiteyle bir araya getirir. Otomatik Uzun Far Yardımı’nın eklenmesiyle karşıdan araç geldiği algılandığında göz kamaşmasına neden olmamak için farlar otomatik olarak kısılır. Araç geçtikten sonra uzun fara geri döner.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MATRIX LED FARLAR

Gün ışığına yakın kalitede ışık sağlayarak göz yorgunluğunu azaltır. Karakteristik Gündüz Farlarıyla birlikte Matrix LED farlar adaptif sürüş huzmesi özelliğine sahiptir. Karşıdan gelen araçları algılayan adaptif far, yoldaki diğer sürücülerin dikkatini dağıtmadan uzun farın aydınlatma özelliğinden yararlanmanızı sağlar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İÇ TASARIM
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR ORTAM AYDINLATMASI

Yeni Discovery Sport aracınızın iç tasarımında kişisel stilinizi yansıtın ve Konfigüre Edilebilir Ortam Aydınlatması ile modunuzu belirleyin. Bu isteğe bağlı özellik aracılığıyla on renk arasından seçim yaparak iç tasarımın rengini değiştirebilirsiniz.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MASAJ VE KLİMA

İdeal konfor ve tam bir rahatlama için Yeni Discovery Sport’un iç tasarımı masaj ve klimalı koltuk işlevi sunar. İsteğe bağlı ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar aracılığıyla yolculardan bağımsız olarak tercih ettiğiniz sıcaklığı belirleyin.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
KAPLAMALAR
Kendi kişiliğinizi yansıtın ve Yeni Discovery Sport’un iç tasarım yüzeylerini 4 iç kaplama seçeneğiyle zenginleştirin.
KOLTUK DÜZENİ
12 ve 14 yönlü harekete sahip koltuk seçenekleri sunulur. Koltuk işlevleri arasında hafıza, masaj, ısıtma ve soğutma mevcuttur.
İÇ TASARIM RENKLERİ
Koltuk renk seçenekleri arasında Ebony ve Light Oyster ile Yeni Discovery Sport R-Dynamic modelinde Mars Red kontrast dikiş seçeneği bulunur.
İÇ TASARIM PAKETLERİ
Yeni Discovery Sport veya Yeni Discovery Sport R-Dynamic tercihinize bağlı olarak aracınızı benzersiz detaylarla kişiselleştirin.
TEKNOLOJİ

Head-up Display ve Navigation Pro'dan Düşük Çekişte Kalkış ve Kör Nokta Asistanı’na kadar Yeni Discovery Sport’un sezgisel ve yenilikçi teknolojileri aracınızı kullanmayı daha keyifli hale getirir, bağlantıda kalmanızı ve her şeyden haberdar olmanızı sağlar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
LAND ROVER DONANIMLARI - AKSESUARLAR
AKSESUAR BULUN
AYNA KAPAKLARI
Noble Chrome kaplama ayna kapakları Yeni Discovery Sport'un dış tasarımını zenginleştiren aksesuarlar arasında yer alır.
KATLANIR EVCİL HAYVAN TAŞIYICI
Katlanır Evcil Hayvan Taşıyıcı gibi aksesuarlarla Yeni Discovery Sport’un iç tasarımını ve yük taşıma alanını ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
TAŞIMA VE ÇEKME
Açık hava sporları donanımını ve daha büyük eşyaları taşımaya uygundur. Taşıma aksesuarları esnekliği ve saklama kapasitesini artırır.
İŞLEVLER VE TEKNOLOJİ
İç tasarımın stiline ek olarak Yeni Discovery Sport’un teknolojisini ve işlevsel özelliklerini de ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz.
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve motor) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.