YENİ DISCOVERY SPORT

ÇOK YÖNLÜ KOMPAKT SUV

ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
TASARIM
DIŞ TASARIM

Yeni Discovery Sport’un yenilenmiş dış tasarımı simge haline gelmiş, ödüllü tasarımı korur ve yeni teknolojilerin. eklenmesini kolaylaştırır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

İÇ TASARIM

Yeni iç tasarım zengin renkler ve kıvrımlı yüzeylerle havayı yumuşatır. Bu iç tasarımla hiçbir şeyden ödün vermenize gerek kalmadan bir aile SUV’unda ihtiyacınız olan dayanıklı malzemeler sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN

ÇOK YÖNLÜLÜK
AKILLI SAKLAMA ÖZELLİKLERİ

Yeni Discovery Sport’un açık, aydınlık iç tasarımı, geniş bir alan hissi verir; elbette araç doluyken bile bu hissi sürdürmek istersiniz. Araçta farklı noktalarda yer alan akıllı saklama çözümleri ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yanınızda taşırken dağınıklığı önler.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKTİF YAŞAM TARZI

Anahtarlarınızı yanınıza almanıza gerek kalmadan sevdiğiniz açık hava aktivitelerinin keyfini çıkarın. Opsiyonel Activity Key, sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte takılabilir bir bilekliktir. Anahtarlarınızı güvenli bir şekilde aracınızda bırakabilir ve Discovery Sport’u kilitlemek ve kilitlerini açmak için Activity Key kullanabilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:4aT3pMGC77M
KAPASİTE
OFF-ROAD KAPASİTESİ

Yeni Discovery Sport arazi sürüşünün getirdiği keyif ve özgürlüğü sunar.

BİLGİ FORMU
yt:6HdlD62jMLE
DERİNLİK SENSÖRÜ

Sudan geçerken bile kendinize güvenebilirsiniz. Derinlik Sensörü sudan güvenle geçmenize yardımcı olur; suyun derinliği aracın maksimum sudan geçme derinliğine yaklaştığında Yeni Discovery Sport sizi uyarır.

YETKİLİ SATICI BULUN
yt:oqnkhCLbmE0
RÖMORK ÇEKME

Yeni Discovery Sport 2,500 kg’a kadar yük çekebilir. Ayrıca, opsiyonel bir çıkarılabilir çeki demiri veya elektrikli açılır çeki demiri de takılabilir. Taşıma ve çekme aksesuarları. arasından tercihinizi yaparak aracınızın çok yönlü kullanım özelliklerini artırabilirsiniz.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
yt:G116vB3W8eY
TEKNOLOJİ
MATRIX LED FARLAR

Teknoloji yelpazemizin bir parçası olan Matrix LED farlar , karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerini kamaştırmadan maksimum görüş sağlayarak kendi kendine kararan ve ayarlanan adaptif far özelliği sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
yt:OdjfEiDzOkk
TOUCH PRO

Touch Pro gerekli bilgi ve eğlence özelliklerini net ve sezgisel bir biçimde sunar. 10 inç Dokunmatik ekranda navigasyon bilgilerini ve daha fazlasını görebilir, çoklu dokunma özelliğini veya sesle komut özelliğini kullanarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

Dijital gösterge paneliniz sürüş ve eğlence bilgilerinin yanı sıra navigasyon, telefon, medya dahil olmak üzere aktif güvenlik verilerini açıkça anlaşılır ve dikkatinizi dağıtmayacak şekilde sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
INFOTAINMENT
Remote uygulaması ile Discovery Sport'un yakıt seviyesini kontrol etmek, aracın kilidini açmak ve içini önceden ısıtmak veya soğutmak için akıllı telefonunuzu kullanın.
İNOVASYON
Standart Driveline teknolojimizin yeni nesli yolun kaygan olduğu durumlarda veya arazide denge ve çekişi arttırır. Bu özellik belirli motorlarla birlikte standart donanım olarak sunulur.
YOLDA
Active Driveline ve Konfigüre Edilebilir Dinamikler gibi teknoloji paketleriyle Yeni Discovery Sport, yol veya koşullar nasıl olursa olsun heyecan verici bir sürüş sunar.
OFF-ROAD
Terrain Response 2 aracın en uygun arazi sürüş modunu otomatik olarak seçmesini sağlayarak 70 yılı aşkın uzmanlığımdan kolaylıkla faydalanabilmenizi mümkün kılar.
SÜRÜŞ ASİSTANI
Şehir trafiğiyle mücadeleden ek güvenlik özellikleri sağlamaya kadar standart, opsiyonel veya bir paketin parçası olarak sunulan birçok yenilikçi teknoloji mevcuttur.
KONFOR VE RAHATLIK
Soğuk iklimler için ideal olan ısıtmalı direksiyon, sürüş sırasında daha fazla konfor sunar. Direksiyon üzerine monte edilmiş dokunmatik kontrol aracılığıyla kolaylıkla etkinleştirilir.
PERFORMANS
ADAPTIVE DYNAMICS

Adaptive Dynamics özelliği, tekerlek pozisyonunu ve gövde hareketlerini izleyerek hassas dinamikler ve yumuşak bir sürüş sunar. Elektronik olarak kontrol edilen amortisörler süspansiyon ayarlarını optimize eder ve her zaman konfor, kalite ve çeviklik arasındaki ideal dengeyi sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
TORK YÖNLENDİRME

Frenle Tork Yönlendirme özelliği içte kalan tekerleklere kontrollü fren uygulayarak sınıra yakın seviyelerde önden savrulmayı azaltır ve kontrollü, tepkisel viraj dönme yeteneği sağlar. Aktif Arka Kilit Diferansiyeli ile virajlarda daha fazla çekiş kuvveti ve yola daha iyi tutunma özelliğinin ek faydalarından yararlanırsınız.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
yt:B_y9K6VMH6s
65 LİTRE YAKIT DEPOSU

Ana yoldan uzakta, keşfedilmemiş doğal güzellikleri bulmak eğlenceli olsa da yol üzerinde birkaç kez depoyu doldurmak zorunda kalmak can sıkıcıdır. Yeni Discovery Sport’un artırılmış 65 litre yakıt deposu kapasitesiyle daha uzaklara gidin ve daha fazlasını keşfedin.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜLEYİN
KONFOR VE RAHATLIK
AKILLI AYARLAR

Anahtarlığınızı ve akıllı telefonunuzu kullanarak Discovery Sport sizi ve yapmış olduğunuz tercihlerinizi tanır.

yt:PRiXDMH6G3A
KONFOR VE RAHATLIK

Yeni Discovery Sport’un konsol kutusunda iki USB portu ve ilave 12V güç kaynağı bulunur. Arkadaki yolcular cihazlarının bataryalarını doldurmak için 12V güç kaynağına ve iki USB şarj noktasına erişebilir ve Click and Go sistemi ile tabletlerini hemen kullanabilirler.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
ISITMALI VE SOĞUTMALI KOLTUKLAR

Dışarıda sıcaklık ne olursa olsun en uygun konforu sağlamak için ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuk fonksiyonuyla sürücü ve ön yolcunun tercih ettiği koltuk sıcaklığı bağımsız şekilde ayarlanabilir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MERIDIAN SES SİSTEMİ

Meridian™ Audio tarafından sunulan ses sistemleri ve gelişmiş dijital sinyal işleme algoritmaları her müzik parçasının ritminin, etkisinin ve zamanlamasının olması gereken şekilde sunulmasını mümkün kılar. Meridian Sound’u veya tamamen kapsayıcı bir deneyim için Meridian Surround Ses Sistemini tercih edebilirsiniz.

MERIDIAN’I KEŞFEDİN
KABİN HAVA İYONİZASYONU

Sürücü ve yolcunun kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olan Nanoe™ teknolojisiyle Kabin Hava İyonizasyonu, alerjenleri, virüsleri, hava kaynaklı bakterileri ve kokuları ortadan kaldırarak araç kabini içindeki hava kalitesini artırır.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
GÜVENLİK
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ISOFIX
Çocuk koltukları ve araç arasında güçlü bir bağlantı kuran ISOFIX bağlantı noktaları, kabin içerisinde ileri seviyede güvenlik sunar.
HAVA YASTIKLARI
Yeni Discovery Sport’un sekiz sürücü ve yolcu hava yastığından oluşan kapsamlı hava yastığı sistemi tüm yolculara olağanüstü seviyede koruma sağlar.
DİNAMİK DENGE KONTROLÜ
Motorun torkunu azaltır ve önden ya da arkadan savrulmaya karşı koyarak hareket yönünü düzeltmek için uygun tekerleklere fren uygular.
SÜRÜŞ SİSTEMİ
Yeni Discovery Sport, duruş mesafesini en aza indirmek amacıyla her aksa uygulanan fren kuvvetini otomatik olarak değiştirirken aracın dengesini ve direksiyon kontrol becerisini koruyan Elektronik Fren Gücü Dağılımı dahil olmak üzere en son güvenlik teknolojilerini kullanır.
ACİL DURUM FRENİ YARDIMI
Acil Durum Fren Yardımı, durma performansını en üst düzeye çıkartmak üzere frenin hızlı ancak gerekli kuvvet olmadan uygulandığını algılar. Zamanında durmanızı sağlamak için fren basıncına takviyede bulunur. Ani fren sırasında tehlike uyarı ışıkları otomatik olarak etkinleşir.
YÜKSEK HIZDA ACİL DURUM FRENİ
Bu isteğe bağlı özellik, bir başka araçla potansiyel önden çarpışma tehlikesini sezer ve bir ön uyarı yayınlayarak sürücüyü fren yapması için uyarır. Sürücü herhangi bir tepki göstermezse Yeni Discovery Sport olası bir çarpışma etkisini azaltmak üzere fren uygular. Acil Durum Freni standart donanım olarak sunulur.

Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır.
Nanoe™ Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.
İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve motor) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilirsiniz.