OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR
YUKARI
PAKET SEÇENEKLERİ
DYNAMIC TASARIM PAKETİ

Benzersiz ön tampon tasarımı1 dış tasarıma daha sportif bir hava katar. Aracın kendine güvenen duruşuna katkıda bulunan Narvik Black özellikleri arasında benzersiz kafes ızgara, çamurluk havalandırmaları, Discovery kaput ve bagaj kapağı yazısı yer alır. İç tasarımda ise kontrast mikro fitiller ve Titanium Mesh kaplamalar, üç Windsor deri renk seçeneğinin etkisini artırır.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
BLACK TASARIM PAKETİ

Çarpıcı bir etki bırakmak için, SE, HSE veya HSE Luxury modellerinde Discovery’nizi opsiyonel Black Tasarım Paketi2 ile kişiselleştirebilirsiniz. Black Tasarım Paketinde, Narvik Black ızgara, çamurluk havalandırmaları ve ayna kapakları ile birlikte kaput ve bagaj kapağında Siyah Discovery yazısı bulunur.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
PERFORMANCE PAKETİ

Bu paket3 bir dizi özelliği sayesinde şasi performansını ve sürüş dinamiklerini artırır. Adaptive Dynamics sonsuz değişken amortisör ayarları sayesinde ideal bir sürüş ve kontrol dengesi sunar. Elektronik havalı süspansiyon ile birlikte çok daha kontrollü, dengeli bir sürüş mümkündür. Yaz lastikleri takılı 21 inç jantlar, 20 inç frenler ve tek hızlı transfer kutusuyla yol deneyimi optimize edilir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
GÖZ ALICI JANTLAR

Discovery’de, model seçiminize bağlı olarak, 19 ile 22 inç arasında değişen birçok jant seçeneği, stili ve kaplaması mevcuttur. Ayrıca Gümüş, Diamond Turned, Parlak Siyah ve Dark Satin Grey gibi bir dizi kaplama seçeneği arasından da tercihinizi yapabilirsiniz. Bu seçeneklerin tümü diğer rakiplerinden ayırt edilecek şekilde tasarlanmıştır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PANORAMİK TAVAN

Opsiyonel açılan panoramik tavan, aracın iç mekanının ferahlık duygusunu artırır ve üç sıranın da faydalanacağı şekilde içeriyi doğal ışıkla doldurur. Sertleştirilmiş camın koyu rengi, kabin içerisindeki sıcaklığı konforlu bir düzeyde tutar.

E-BROŞÜRLER
RÖMORK ÇEKMEK ARTIK DAHA KOLAY

Discovery, römork çekme işlemini yeni bir boyuta taşıyor. 3500 kilogramlık* römork çekme kapasitesiyle bu aracın kapasitesi rakiplerinden önemli ölçüde yüksektir. Mevcut özellikler arasında elektrikli açılabilir çeki demiri, çekme ve yükleme asistanı ile yükü daha güvenli bir biçimde ölçebilmenizi sağlayan ön yük ölçme sistemi yer alır.

E-BROŞÜRLER
LED FARLAR

Akıllıca tasarlanmış LED farlar aracın kenarını saracak şekilde yerleştirilmiştir. Bu özellik sinyallerin daha görünür olmasını sağlar ve güvenliği artırır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ADAPTİF LED FARLAR

Adaptif LED farlar pratik kullanımı farklı tasarımla bir araya getirir. Adaptif aydınlatmayla daha rahat bir gece sürüşü için aracın önüne düşen ışık değiştirilir, böylelikle huzme yolun eğimini takip eder.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
ÇOK YÖNLÜ İÇ TASARIM
Discovery’nin opsiyonel olarak sunulan yedi tam boyutlu akıllı koltuğu, gerçek anlamda bir konfor ve çok yönlülük örneğidir. HSE ve HSE Luxury modellerinde ayrıca Katlanır Akıllı Koltuk özelliği de mevcuttur. Bu özellik, koltukları, yük alanındaki düğmeler, ana Dokunmatik Ekran kullanarak yapılandırmanızı sağlar. Bunlara ek olarak, birçok akıllı seçenekten birini tercih ederek araç içi saklama olanaklarını iyileştirebilirsiniz.
YENİDEN TANIMLANAN ALAN
En ince ayrıntılara, ve en kaliteli malzemelere göz atın. Tanecikli ve Windsor deri koltuklar ile opsiyonel Brushed Linear Alüminyum kaplama, Doğal Shadow Oak, Doğal Charcoal Oak ve Parlak High Gloss Charcoal Oak ahşap kaplamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin, aracınız benzersiz ve size özel bir tasarım kazanacaktır.
KLİMA KUMANDASI
Dışarıda hava nasıl olursa olsun, araçtaki havanın mükemmel sıcaklıkta olması için, Discovery’nin etkili klima kontrol sisteminde iki, üç veya dört bölgeli yapılandırmalar mevcuttur. Olağanüstü düzeyde zorlu bir geliştirme programından geçen bu sistem, gerçek hava koşullarında -40 ila +50°C sıcaklıklarda test edilmiştir.
TEKNOLOJİ

Discovery, aracınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için en güncel yenilikleri, performans ve kapasite özelliklerini sunar.

TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
LAND ROVER GEAR - AKSESUARLAR
EVCİL HAYVAN PAKETLERİ

Evcil Hayvan Paketlerimiz evcil hayvanlarınızın her zaman güvende ve konforlu olmasını sağlar. Her paket aracınızın içini evcil hayvanınızdan koruyarak temiz tutan özellikler içerir.

AKSESUAR BULUN
AÇILIR YAN BASAMAKLAR
Eşiklerin altına yerleştirilmiş olan yan basamaklar, kapı açıldığında otomatik olarak açılır ve kapatıldığında otomatik olarak geri çekilir. Basamakları anahtarlığı kullanarak da etkinleştirebilirsiniz. Yan basamaklar engellere karşı duyarlıdır ve off-road sürüşü sırasında açılmaz.
CLICK AND GO SİSTEMİ
Click and Go Sistemi, ikinci sırada oturan yolcular için çok amaçlı bir koltuk arkası aksesuar sistemidir. Baş dayaması bağlantı yerleri arasına yerleştirilir ve tablet, çanta, gömlek ve ceket tutabilecek şekilde başka parçalar da eklenebilir. Sistem kullanılmadığı zaman kolayca çıkarılabilir.
yt:88JaDpjDp2E
BAGAJ TAŞIYICI
Gümüş alüminyum olarak tasarlanan ve kontrast Siyah öğeler içeren Land Rover markalı bu taşıyıcı, 61kg yük kapasitesine sahiptir ve daha fazla güvenlik için entegre yan konsollarla birlikte sunulur. Bu kullanışlı aksesuar için tavan rayları ve çapraz kirişler gereklidir.
yt:wDnGpmJAB4o
IPHONE® BAĞLANTI VE ŞARJ YUVASI
Şarj sırasında iPhone’unuzu görebilmenizi sağlar. Bağlı olduğunda medya dosyalarınıza araç içi haber/eğlence sistemini kullanarak erişebilir ve kontrol edebilirsiniz. iPhone Connect ve Şarj Yuvası merkezi konsol üzerindeki bardak tutucu alanını kullanır, iPhone 5 ve üzeri modellerle uyumludur.
yt:1tbmCvdbuTg

1Gösterilen jantlar isteğe bağlı Tasarımcının Seçimi 22 inç Satin Dark Grey Diamond Tuned kaplama alaşım jantlardır, ayrıca isteğe bağlı kontrast tavan mevcuttur.
2Gösterilen jantlar isteğe bağlı Tasarımcının Seçimi 22 inç Gloss Black alaşım jantlardır.
3Yalnızca Sd4 240 BG HSE modelleriyle birlikte sunulur.
4HSE Luxury modelinde standarttır.
5Landmark Edition modelinde standarttır.
6Çekme kapasitesi pazara göre değişiklik gösterir. Lütfen ülkenizdeki ilgili mevzuata uyduğunuzdan emin olun.
7iPhone®, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır.
8Telefonun bu yuvayla uyumlu olması için, genişliği 73 mm’den az olmalıdır.

ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış Platformu'nda inceleyin.
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın