ABOVE AND BEYOND KOLEKSİYONU

DEFENDER’DAN İLHAM ALINARAK TASARLANDI

FİLMİ İZLEYİN
MODELİ ALIN

LEGO® TECHNIC İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE GELİŞTİRİLEN LAND ROVER DEFENDER TASARIM KİTİ.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
HER DENEYİM İÇİN

Defender'ın dayanıklılığından ve kapasitesinden ilham alan koleksiyonumuzdaki her ürün, macera için tasarlanmıştır. Macera sizi nereye götürürse oraya gidin.

RODINIA HİBRİT MONT
Gerçek çok yönlülük sunan su ve rüzgar geçirmez mont, tek bir hareketle yeleğe dönüştürülmesini sağlayan quick-burst fermuar teknolojisine sahiptir.
yt:pyl01e81WEI
ABOVE AND BEYOND KALEM
Mükemmel işçilikle tasarlandı. Uçak sınıfı alüminyumdan yapılan ürün, su altında, baş aşağı, aşırı sıcak ve soğuk koşullarda istediğiniz her yerde yazacaktır.
yt:jMtD4AvEeG0
MIROVIA SIZDIRMAZ DİKİŞLİ SIRT ÇANTASI
Hem esnek hem koruyucu. Büyük, suya dayanıklı üst kısmı ve ısıyla yalıtılmış dikişli yapısıyla bu sırt çantası, içindekileri dış koşullardan korur.
yt:6CF18quxys0
ABOVE AND BEYOND KEMER
Dünyanın en güvenli ve en güçlü ANSI COBRA® kemer tokasına sahip, ağır sınıf naylondan yapılmış olan bu ürünün kapasitesi son derece yüksektir. En zorlu testlerden geçmiştir.
yt:qta-IQ_s_Xk
ÇİFT TARAFLI İÇLİK
Sizi sıcak veya serin tutacak şekilde tasarlanmış olan içlik, bulunduğunuz şartlara uyum sağlar. Merino yünden ve emme özelliğine sahip yüksek performanslı kumaşlardan yapılmıştır.
yt:i1fncaFcn9Y
ABOVE AND BEYOND MATARA
Çift cidarlı paslanmaz çelikten yapılmış 500 ml kapasiteli bu ürün tüm yolculukların vazgeçilmezidir. Taşıma kolaylığı için bir paraşüt kordonu ile tüm koşullarda sağlam kalacak yapıya sahiptir.
yt:KkiaIDisDpo
LIFESTYLE KOLEKSİYONU PAKETLERİ

Zorlu yaşam tarzları doğru ekipmanla daha kolay hale gelir. Size özel olarak tasarlanan Lifestyle Koleksiyonu Paketlerimiz, Defender kadar dayanıklı bir ürün yelpazesi sunar.

EXPLORER PACK
Above and Beyond konsepti ile kelimenin tam anlamıyla daha ileri gitmenizi sağlayan teknik araç ve ekipmanlar. Yeni yerleri fethetme odağıyla tasarlanmıştır.
ADVENTURE PACK
Teknik kumaşlar ve pratik tasarım, her macera için donanımlı olmanızı sağlar.
COUNTRY PACK
Büyük ve küçük maceralara hazırlıklı olmak için doğada yaşamdan ilham alınarak tasarlanmıştır.
URBAN PACK
Şehir içinde keşfe çıkmak isteyenler için zamansız ve işlev odaklı tasarım, her türlü koşul için günlük temel eşyalar.
SİZİN DEFENDER'INIZ HANGİSİ?

Dünyanızı genişletin. Defender’ınızı yaşam tarzınıza uygun şekilde tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

DEFENDER'INIZI KİŞİSELLEŞTİRİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kulanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Land Rover broşürlerini görüntüleyin ve indirin
BENİ BİLGİLENDİRİN
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

İsteğe bağlı özellikler ve bunların sunulup sunulmadığı aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir.