AKSESUARLAR

KENDİ DÜNYANIZ. KENDİ YOLUNUZ

zONCQGzyneU
YUKARI
DIŞ TASARIM
#component-4
İÇ TASARIM
#component-8
AKSESUAR PAKETLERİ
#component-10
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın
DIŞ TASARIM
YAN GÖVDEYE MONTE EDİLEN TAŞIYICI

Yan Gövdeye Monte Edilen 28 litrelik Taşıyıcı1, eşyalarınızı aracın dışında güvenli şekilde saklamanızı sağlar. Hem su geçirmez hem de kilitlenebilir özelliği sayesinde ekipmanı kolay ve güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

TASARLAYIN
GEZİYE UYGUN TAVAN RAFI
Zorlu yolculuklarda tüm ekipmanın yanınızda olması çok önemlidir. 142 kg'lık dinamik bir yük kapasitesine sahip olan2 Geziye Uygun Tavan Rafı1 sayesinde her şey için bolca yeriniz var.
AÇILABİLİR TAVAN MERDİVENİ
Tavana erişimi iyileştiren Açılabilir Tavan Merdiveni3, eşyalarınızı saklamayı kolaylaştırır. Merdiven ek güvenlik için saklama pozisyonunda kilitlenebilir.
ŞİŞİRİLEBİLİR SU GEÇİRMEZ TENTE
Hava koşulları konusunda endişelenmeden manzaranın keyfini çıkarın. Şişirilebilir Su Geçirmez Tente3, hızlı şekilde açılabilir ve aracın yanına veya arkasına takılabilecek şekilde esneklik sunar.
TAŞINABİLİR DURULAMA SİSTEMİ
Ekipmanınızı 6,5 litrelik basınçlı Taşınabilir Durulama Sistemi ile kolayca temizleyin. Bir hortum ve duş bağlantısı içeren sistem, botları, bisikletleri ve dalış elbiselerini durulamak için kullanılabilir.
BİSİKLET TAŞIYICISI
Tavana monte edilen iki Bisiklet Taşıyıcısı3 seçeneği ile tüm maceralarınızda yanınıza iki bisiklet alabilirsiniz.
İÇ TASARIM
TASARLAYIN
KOLTUK SIRT ÇANTASI
Arka koltuğa sabitlenebilen sırt çantasıyla, tüm önemli eşyalarınızı düzenli şekilde elinizin altında tutun. Kolaylıkla çıkarılabilen çok yönlü 20 litrelik Koltuk Sırt Çantasını araçtan ayrıldığınızda yanınızda götürebilirsiniz.
ENTEGRE HAVA KOMPRESÖRÜ
Aracın yük alanına yerleştirilmiş olan Entegre Hava Kompresörü ile araç lastiklerini, bisiklet lastiklerini, hava yataklarını ve diğer şişirilebilir eşyaları istediğiniz zaman şişirin.
CLICK AND GO SİSTEMİ
İkinci sırada oturan yolculara yönelik, çok yönlü ve çok amaçlı bir sistemdir. Baş dayaması bağlantı yerleri arasına yerleştirilir ve tablet, çanta, dizüstü bilgisayar ve ceket tutabilecek şekilde başka parçalar da eklenebilir.
EVCİL HAYVAN PAKETLERİ
Aracınızın içini korurken evcil hayvanlarınızın yolculuk sırasında güvende ve konforlu olmasını sağlamak için Evcil Hayvan Paketlerimiz arasından tercihinizi yapın.
AKSESUAR PAKETLERİ

Dört paket. Sınırsız imkan. Dünyanızı genişletmek için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin.

EXPLORER PACK
Her türlü arazide kendi izinizi bırakın. Explorer Pack ile donatılan Defender geleneksel olana karşı koyar ve keşfedilmemiş olanı fetheder. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
ADVENTURE PACK
Tutkularınızı yeni bölgelere taşıyın. Adventure Pack ile donatılan Defender sizi sık kullanılan yollardan çıkarıp doğanın oyun alanına taşır. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
COUNTRY PACK
En çamurlu botlarınızı yanınızda getirin. Country Pack ile donatılan Defender tüm koşullara hazırlıklıdır ve her yolculuğu unutulmaz kılar. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
URBAN PACK
Beton ormanına hükmedin. Urban Pack ile donatılan Defender yollarda bakışları üzerine toplayan stili, özgüveni ve duruşu ile dikkatleri çeker. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
GERÇEK KİŞİSELLEŞTİRME

Dünyanızı genişletin. Defender’ınızı yaşam tarzınıza uygun şekilde tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

GERÇEK KİŞİSELLEŞTİRMEYİ KEŞFEDİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kulanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Land Rover broşürlerini görüntüleyin ve indirin
BENİ BİLGİLENDİRİN
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

1Montaj için tavan rayları gereklidir.
2110 modeline arazi lastikleri ile birlikte takıldığında.
32020’nin başında sunulacaktır.
İsteğe bağlı özellikler ve bunların sunulup sunulmadığı aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir.