ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

HER ZAMAN HAREKET HALİNDE, HER ZAMAN HAZIR. BUGÜNE KADARKİ EN GELİŞMİŞ TEKNOLOJİMİZ

FİLMİ İZLEYİN
YUKARI
HABER/EĞLENCE
#component-6
GÖRÜNÜRLÜK
#component-8
RAHATLIK
#component-10
BAĞLANTI
#component-15
KONFOR
#component-17
YARDIM
#component-19
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

En yeni sürücü asistanı ve bağlantı özelliklerinin yanı sıra yeni dış ve iç tasarımı ile yeni nesil Defender, Land Rover için devrim niteliğinde bir ürün olacak.

TASARLAYIN
YENİ HABER/EĞLENCE
Akıllı telefonunuzdan ilham alınarak tasarlanmıştır. Yeni haber/eğlence sistemimiz Pivi Pro, kesintisiz bağlantı ve temel bilgileri bir bakışta sunar.
NAVİGASYON
Defender’ın Navigation Pro sistemi, tercih ettiğiniz rotaları öğrenir ve gecikmeler olması durumunda daha hızlı alternatifler önerir.
GELİŞTİRİLMİŞ GÖRÜŞ
Dünyanızın daha fazlasını görün. Gelişmiş 3D Çevre Görüş Kamerasının bir parçası olarak sunulan ClearSight teknolojisi, görüşü önemli ölçüde iyileştirir.
HABER/EĞLENCE
BİR BAKIŞTA BİLGİLER
BİR BAKIŞTA BİLGİLER

Kişiselleştirilmiş 10 inçlik bir dokunmatik ekrana sahip Defender'ın Pivi Pro sistemi, sık kullandığınız işlemleri ve özellikleri ana ekranda tek bakışta görebileceğiniz bir düzen sunar. Düzeni kolayca kişiselleştirebilir ve ek bilgi veya özellikler ekleyebilirsiniz.

NAVIGATION PRO
NAVIGATION PRO

Gerçek zamanlı trafik güncellemeleri ve yakıt fiyatları, park etme ve park yeri bilgilerine canlı erişim sağlayarak rotanıza bağlı kalın. Bunların tamamı, olağanüstü 2D veya 3D detaylarla görüntülenir.

İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI

Defender’ın 12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı'nda çok sayıda önemli bilgiyi görüntüleyin. Bu ekran, tam ekran harita, telefon ve medya işlevleri içerecek şekilde kişiselleştirilebilir.

HEAD-UP DISPLAY
HEAD-UP DISPLAY

Hız, vites konumu ve navigasyon talimatları gibi temel araç bilgilerini ön cama yansıtır. Eğim ve kamber açıları gibi arazide sürüş bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgileri kolayca görmenizi sağlayan net, tam renkli, yüksek çözünürlüklü grafikler içerir.

GÖRÜNÜRLÜK
CLEARSIGHT GROUND VIEW
CLEARSIGHT GROUND VIEW

3D Çevre Görüş Kamera sisteminin bir parçası olarak sunulan ClearSight Ground View,1 Defender’ın kaputunun “içinden” aşağıyı etkili şekilde görmenize olanak sağlar. Bu özellik aracın alt kısmı ve tekerlekler dahil olmak üzere çeşitli açılardan görüntüler. Dolayısıyla aracınızla nereye giderseniz gidin, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI
CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

İster ekipmanlarınız, ister uzun yolcular görüşünüzü engelliyor olsun, ClearSight iç dikiz aynası, canlı video akışı kullanarak size her zaman engelsiz bir görüş sağlar.2

FARLAR
FARLAR

Gece sürüşü daha az yorucu hale getirmek için tasarlanan Defender’ın dış LED ışıkları, gün ışığı koşullarına yakın bir aydınlatma sağlar. Matrix LED farlar, karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerinin kamaşmasını önleyen uzun huzmeli görüş sunar.

RAHATLIK
ŞARJINIZ HİÇ BİTMESİN

Defender ile her zaman bağlantıda kalın. Merkez konsoldaki kablosuz şarj, her sırada USB bağlantı noktaları ve ev tipi elektrik prizi, birden fazla cihazın şarj edilmesine olanak sunar.

https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/00.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/**.jpg
Click to interact
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/**_m.jpg
Etkileşim için dokunun
ACTIVITY KEY

Nereye giderseniz gidin, klasik araç anahtarınızı yanınıza almanıza gerek yok. Suya ve darbeye dayanıklı yeni opsiyonel Activity Key3 ile aracınızın kilidini açabilir, aracınızı kilitleyebilir, çalıştırabilir ve sürmeye başlayabilirsiniz. Activity Key ayrıca saati de gösterir.

SİZİN DEFENDER’INIZ

Kesinlikle her şeye hazırlıklıdır. Sizin için kişiselleştirilmiş bir Defender.

TASARLAYIN
KONFOR
TASARLAYIN
MERIDIAN<sup>TM</sup> SURROUND SES SİSTEMİ
Opsiyonel 700W Meridian Surround Ses Sistemi, kabin içerisinde kristal netliğinde tizler ve zengin, derin bir bas ses üreten 14 hoparlör ve iki kanallı bir subwoofer içerir. Böylece müziğinizi tam olarak istediğiniz biçimde dinleyebilirsiniz.
İÇ İKLİM
Dışarıdaki koşullar ne olursa olsun, sürücü ve yolcular iki ve üç bölgeli klima kontrolü ile araç içinde ideal bir sıcaklık sağlanır. Ek olarak Kabin Hava İyonizasyonu alerjenleri, havadaki bakterileri ve bunların neden olduğu kokuları giderir.
ISITMALI VE SOĞUTMALI KOLTUKLAR
Aracın yeteneklerine konforu da ekleyen ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar, her yolculukta sizin için ideal koşulları sunar.
PREMIUM KABİN AYDINLATMASI
Premium kabin aydınlatması, size 10 konfigüre edilebilir seçenek sunar. Böylece ortamı ruh halinize, kişiliğinize veya sürüş tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz.
YARDIM
<span style="text-transform: lowercase; ">i</span>GUIDE

Land Rover iGuide uygulaması, aracın özellikleri ve kontrolleriyle ilgili bilgileri keşfetmenizi kolaylaştırır. Uygulama yakında hem Apple® hem de AndroidTM cihazlarda sunulacaktır.

SÜRÜŞ ASİSTANI

Defender, aracınızı kullanırken daha fazla güvenlik ve konfor sağlamak için Kör Nokta Asistanı Paketi, Sürücü Asistanı Paketi ve 3D Çevre Görüş Kamerası aracılığıyla sunulan çeşitli sürücü asistanı özellikleri içerir.

KÖR NOKTA ASİSTANI PAKETİ
SÜRÜCÜ ASİSTANI PAKETİ
3D ÇEVRE GÖRÜŞ KAMERASI
KÖR NOKTA ASİSTANI
Defender, şerit değiştirmeye başladığınızda kör noktanızda başka bir araç olduğunu algılarsa, ilgili kapı aynasında bir uyarı ışığı yanar ve direksiyona güç uygulayarak aracınızı olası bir çarpışmadan uzağa yönlendirmeniz için size yardımcı olur.
GÜVENLİ ÇIKIŞ MONİTÖRÜ
Geçen araçlar ve bisiklet sürücüleri gibi yaklaşan tehlikeler konusunda uyarı vererek yolcuların Defender’dan güvenli bir şekilde inmesine yardımcı olur.
ARKA TRAFİK MONİTÖRÜ
Aracın iki yanından yaklaşan araçlar, yayalar veya diğer tehlikeler konusunda sizi uyarır. Özellikle park yerinden geri manevrayla çıkma sırasında kullanışlı bir özelliktir.
KÖR NOKTA ASİSTANI PAKETİ
Kör Nokta Asistanı Paketi Kör Nokta Asistanı, Arka Trafik Monitörü ve Güvenli Çıkış Monitörü özelliklerini içerir.
ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ
Adaptif Hız Sabitleyici, seyir halindeyken ya da yavaş hareket eden bir trafikte ilerliyorken önünüzdeki aracın yavaşlaması veya durması halinde aracınızın otomatik olarak güvenli bir mesafeyi korumasını sağlar. Önünüzdeki aracın durması halinde aracınız da yumuşak bir biçimde durur.
ARKA ÇAPIŞMA ÖNLEME MONİTÖRÜ
Defender, arkadan yaklaşan bir aracın yavaşlamaması halinde, yaklaşan sürücüyü fren yapması için uyarmak amacıyla tehlike ışıklarını otomatik olarak yakıp söndürerek uyarı verir.
3D ÇEVRE GÖRÜŞ KAMERASI
Kameraya 360° park yardımı özellikleri de dahil edilmiştir. Aracın etrafına yerleştirilmiş dört gizli kameradan gelen ve araçtan çıkmadan elde edilmesi imkansız olan farklı açılardan 3D görüntüler, dokunmatik ekran üzerinde birleştirilir. Bu iyileştirilmiş görüş, çok sayıda araziyi ölçeklendirmeyi ve araçla manevra yapmayı hiç olmadığı kadar kolay hale getirir.
DEFENDER’INIZI SEÇİN

Tüm şekillerde, boyutlarda ve gövde tasarımlarında mükemmellik.

MODELİNİZİ SEÇİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kulanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Land Rover broşürlerini görüntüleyin ve indirin
BENİ BİLGİLENDİRİN
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

1ClearSight Ground View, 3D Çevre Görüş Kamerasına bağlıdır. Görüntü canlı değildir. Çevrenizi güvenlik açısından kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.
2Özellik yerel düzenlemelere bağlı olarak sunulur. Çift odaklı veya değişken odaklı lens kullanan sürücüler, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa, istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler.
32020’nin başında sunulacaktır.