TASARIM

AMACA UYGUN TASARIM

FİLMİ İZLEYİN
YUKARI
DIŞ TASARIM
#component-6
İÇ TASARIM
#component-8
KİŞİSELLEŞTİRME
#component-12
AKSESUAR PAKETLERİ
#component-14
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

Tartışmasız bir bütünlükle ve üstünlüğü tartışılmaz bir amaçla tasarlandı. Kısa çıkıntılar, dik ön ve arka yükseklikler, güven veren ve hemen fark edilen etkileyici silueti ile bu araç bir Defender modelinden başkası olamaz.

Gerry McGovern
Land Rover Baş Tasarım Sorumlusu

TASARLAYIN
TASARIM ÇİZGİLERİ
Hemen fark edilen ve güven veren bu siluete ilk bakışınızda sıradanın çok ötesinde, olağanüstü bir araç görürsünüz. Kısa ön ve arka çıkıntılar, aracın geometrisini ve kapasitesini pekiştirir.
FARLAR
Karakteristik ve mükemmel orantılı yuvarlak farlarıyla Defender’ı hemen tanıyabilirsiniz.
ALPINE IŞIKLAR
Geçmişe bir gönderme olan bu özellik, kabinin ışıkla dolmasını sağlayarak aracın kişiliğine katkıda bulunur.
DIŞ TASARIM

Defender’ın dış tasarımı benzersizdir. Çarpıcı silueti, aracın karakterini anında yansıtır.

110
DETAYLAR

Dış tasarım her yönüyle etkileyicidir. Farlardan, yandan açılır bagaj kapağına ve oluklu tavan çizgisine kadar tüm tasarım göz doldurur.

İÇ TASARIM

Amaca uygun bir iç tasarım. Defender’ın kabini taleplerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

110
DETAYLAR

Defender’ın hakim sürüş pozisyonu ile dünyanın daha fazlasını görün. Aracın iç tasarımında yer alan her yaratıcı detay bir amaca yönelik olarak tasarlanmıştır.

SİZİN DEFENDER’INIZ

Kesinlikle her şeye hazırlıklıdır. Sizin için kişiselleştirilmiş bir Defender.

TASARLAYIN
ESNEKLİK
GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
KABİN İNCELEMESİ
Defender’ın kabin içi konfigürasyonu tam anlamıyla esneklik sağlar. Yolcular ön ve ikinci sıra arasında geçiş yapabilir, ayrıca ilave saklama alanı sunulur.
ÖN TAKVİYE KOLTUĞU
Ön takviye koltuğunun eklenmesi sayesinde ön sıraya bir yolcu daha oturabilir. Kullanılmadığında katlanabilen bu koltuk iki bardak tutucu ile kol dayaması görevi görür.
BUZDOLABI BÖLMESİYLE MERKEZ KONSOL
Defender’ın koltuk düzeni seçenekleri arasında buzdolabı bölmesi olan bir merkez konsol yer alır. Son derece ferahlatıcı bu özellik sayesinde tüm yolculuklarınızda içeceklerinizi soğutabilirsiniz.
KOLTUK DÜZENİ
Defender’ın koltuk düzeniyle arkadaşlarınız ve aileniz de yolculuğunuzda size eşlik edebilir. Araç beş, altı veya 5 + 2 koltuk düzeniyle sunulur.
AKSESUAR PAKETLERİ

Her aksesuar paketi, dünyanızı genişletmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, size uygun bir paketimiz var. Aşağıdaki seçeneklere bakın.

GERÇEK KİŞİSELLEŞTİRMEYİ KEŞFEDİN
EXPLORER PACK
Her türlü arazide kendi izinizi bırakın. Explorer Pack ile donatılan Defender geleneksel olana karşı koyar ve keşfedilmemiş olanı fetheder. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
ADVENTURE PACK
Tutkularınızı yeni bölgelere taşıyın. Adventure Pack ile donatılan Defender sizi sık kullanılan yollardan çıkarıp doğanın oyun alanına taşır. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
COUNTRY PACK
En çamurlu botlarınızı yanınızda getirin. Country Pack ile donatılan Defender tüm koşullara hazırlıklıdır ve her yolculuğu unutulmaz kılar. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
URBAN PACK
Beton ormanına hükmedin. Urban Pack ile donatılan Defender yollarda bakışları üzerine toplayan stili, özgüveni ve duruşu ile dikkatleri çeker. Anketimizi kullanarak size en uygun paketi keşfedin.
AKSESUAR PAKETLERİNİ KEŞFEDİN
DEFENDER’INIZI SEÇİN

Tüm şekillerde, boyutlarda ve gövde tasarımlarında mükemmellik.

MODELİNİZİ SEÇİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kulanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Land Rover broşürlerini görüntüleyin ve indirin
BENİ BİLGİLENDİRİN
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

İsteğe bağlı özellikler ve bunların sunulup sunulmadığı aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir.