DİZGİNLENEMEZ KAPASİTE

İSTEDİĞİNİZ HER YERDE

FİLMİ İZLEYİN
YUKARI
KAPASİTE
#component-6
HER TÜRLÜ ARAZİDE
#component-8
SINIRLARINIZIN ÖTESİNE GEÇİN
#component-13
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
#component-16
KİŞİSELLEŞTİRME
#component-18
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kullanın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

Defender, daha büyük hayaller kurmanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Sınırlarınızı zorlayın. Sınırlarınızın ötesine geçin.


TASARLAYIN
TÜM ARAZİ KOŞULLARINA UYGUN
Yeni bölgeleri keşfedin. Zorlu koşullarla başa çıkın. Tüm arazi koşullarına uygunluğu ve kalıcı dört tekerden çekiş özelliği sayesinde Defender'ı dizginlemek imkansız. Hem yolda hem arazide yanınızda.
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR TERRAIN RESPONSE
Yola çıkın ve keşfedin. Kendi yolunuzda ilerleyin. Konfigüre Edilebilir Terrain Response teknolojisi sayesinde off-road sistem tercihlerinizi kendinize göre kişiselleştirin.
GEOMETRİ
Olağanüstü yaklaşma, kırılma ve çıkış açıları. Kısaltılmış ön ve arka çıkıntılar. Defender’ın geometrisi, araç kapasitesini büyük ölçüde artırır.
KAPASİTE
OFF-ROAD
OFF-ROAD

Dört tekerlekten çekiş sistemi, çift tahvilli transfer kutusu, Aktif Arka Kilitli Diferansiyeli ve geniş lastik yelpazesi, Defender’ı en yüksek kapasiteli Land Rover haline getirir. Şimdiye kadar en iyisi.

GEOMETRİ
GEOMETRİ

Üstün geometrisi, aracın tüm arazi koşullarına uygunluğunu güçlendirir. Aracın yaklaşma açısı 38 derece, kırılma açısı 31 derece ve çıkış açısı 40 derecedir1.

YOLDA
YOLDA

Defender arazide olduğu kadar yolda da yeteneklidir. Bağımsız ön ve arka süspansiyon ve yaylı süspansiyon seçeneği veya Adaptive Dynamics özellikli Elektronik Havalı Süspansiyon ile iyileştirilmiş konforun keyfini çıkarın.

SINIRLARINIZIN ÖTESİNE GEÇİN
TAŞIMA

Asla taviz vermeyin. Dinamik yük taşıma kapasitesi, 168 kg’a kadar hacme sahiptir2. Defender’ın 300 kg’lık statik yükü, maceranızın keyfini en iyi şekilde çıkarmanızı sağlar. Üstelik gece dışarıda kalmak istediğinizde Tavan Çadırını kullanabilirsiniz.

SUDAN GEÇME
SUDAN GEÇME

Defender 900 mm derinliğe kadar kapasitesiyle sudan geçişleri mümkün hale getirir.3 Terrain Response’taki Sudan Geçiş Programı, Elektronik Havalı Süspansiyonu kullanarak aracı yükseltir. Derinlik Algılama özellikli 3D Çevre Görüş Kamerası ise suyun ne kadar derin olduğunu gösterir.

RÖMORK ÇEKME
RÖMORK ÇEKME

Defender’ın 3500 kg römork çekme kapasitesi ile en zorlu koşullara meydan okuyun. Defender direksiyona karşı kuvvet uygularken Gelişmiş Çekme Yardımı da römork ile geri manevra yapmanıza olanak sağlar.

VİNÇ KULLANMA
VİNÇ KULLANMA

Uzaktan kumandalı elektrikli vinç, çekme gücü ve kayma dayanımı sağlar4. Maksimum 4.536 kg çekiş gücüne sahip olan bu özellik 45 metreye kadar çalıştırılabilir.

SİZİN DEFENDER’INIZ

Kesinlikle her şeye hazırlıklıdır. Sizin için kişiselleştirilmiş bir Defender.

TASARLAYIN
HER TÜRLÜ ARAZİDE
DÖRT ÇEKER
Buz ve kar gibi düşük çekişli yüzeylerde sürüş sırasında, tork ön ve arka tekerlekler arasında dengelenerek daha fazla denge ve kontrol sağlanır.
ÇİFT TAHVİLLİ VİTES KUTUSU
Eklenen düşük vitesler dik eğimli araziler, off-road sürüşü veya römork çekme gibi zorlu koşullarda vazgeçilmez bir özelliktir.
ELEKTRONİK HAVALI SÜSPANSİYON
Normal sürüş yüksekliğinin 50 mm altındaki bir erişim yüksekliğinden 75 mm'ye kadar çıkabilen artırılmış bir yükseklik arasında seçim yapabilirsiniz. Daha zorlu arazi koşullarında ek 70 mm’ye kadar artırılmış sürüş yüksekliği sunulur.
AKTİF ARKA KİLİTLİ DİFERANSİYEL
Bu sistem, virajlarda daha fazla çekiş kuvveti ve arazide daha iyi tutunma avantajı sunar. Bu özellik arka aksın sol ve sağ tekerlekleri arasındaki kaydırma oranı kontrol edilerek sağlanır.
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR TERRAIN RESPONSE
Dünyada bir ilk olan Terrain Response özelliği ile aracın güç aktarım elemanları, direksiyon, diferansiyel ve çekiş kontrolü ayarlarını arazideki ihtiyaçlarınıza göre belirleyin.
OFF-ROAD TEKNOLOJİLERİ
Hangi koşulda olursanız olun, tam güven ve kontrol garanti edilir. Bu teknoloji Düşük Çekişte Kalkış, Kademeli Serbest Bırakma Kontrolü ve Yokuştan İniş Kontrolü özelliklerini içerir.
ADAPTIVE DYNAMICS
Gövde ve direksiyon hareketlerini saniyede 500 kez izleyerek düz bir sürüş ve ideal kontrol sağlar. Bu sistem, yumuşak ve sert arasında sürekli değişen amortisör ayarları sunarak sürücü komutlarına ve yola tepki verir.
ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
En zorlu arazi koşullarında sabit bir hız belirlemenizi ve bu hızı korumanızı sağlar. Düşük hızda hız sabitleyici gibi hareket eden All Terrain Progress Control, 1,8 km/sa ve 30 km/sa arası hızlarda devreye girer.
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
DİZEL
Defender'da kaliteli ve yakıt açısından verimli bir 2.0 240 BG Dizel motor yer alır.
KİŞİSELLEŞTİRME
HER TÜRLÜ ARAZİ KOŞULUNA UYGUN LASTİKLER

Her mevsime uygun lastikler, standart olarak sunulur. Dilerseniz off-road lastiklerle Defender’ın kapasitesini çok daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

TASARLAYIN
DEFENDER’INIZI SEÇİN

Tüm şekillerde, boyutlarda ve gövde tasarımlarında mükemmellik.

MODELİNİZİ SEÇİN
ARAÇLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN
Üç Land Rover aracı seçin ve yan yana karşılaştırın
TASARLAYIN
Mükemmel Defender’ınızı tasarlamak için konfigüratörü kulanın
E-BROŞÜRLER
En yeni Land Rover broşürlerini görüntüleyin ve indirin
BENİ BİLGİLENDİRİN
En güncel Defender haberleri için kayıt yaptırın

1Arazi yüksekliğinde Elektronik Havalı Süspansiyon ile sunulan açılardır.
2Off-road lastiklerle Defender 110 modelinde sunulur.
3Rotayı her zaman kontrol edin ve sudan geçmeniz gereken yollara girmeyin.
42020’nin başında sunulacaktır.
İsteğe bağlı özellikler ve bunların sunulup sunulmadığı aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
Bazı özellikler yetkili satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir.