NO TIME TO DIE VE LAND ROVER

LAND ROVER, YENİ JAMES BOND FİLMİ NO TIME TO DIE'DA.

DAHA FAZLA BİLGİ
SVR - HEYECAN VERİCİ SPOR PERFORMANS

RANGE ROVER SPORT SVR’NİN YOLDA VE ARAZİDE SUNDUĞU NEFES KESİCİ YOL TUTUŞU VE GÜÇ, LÜKS VE PERFORMANSI BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIR.

SVR’I KEŞFEDİN

Range Rover Sport SVR, 575 BG V8 motoruyla saf, içgüdüsel bir güç sunar. Her koşulda heyecan verici performansı deneyimleyebilirsiniz.

MICHAEL VAN DER SANDE

GENEL MÜDÜR - ÖZEL OPERASYONLAR

GENLERİMİZ

SVAutobiography – RAKİPSİZ LÜKS
SVAutobiography’nin lüks tasarımı, premium kaplamaları ve rakipsiz konforu, benzersiz bir sürüş deneyimi yaratır.
SVAutobiography ARAÇLARINI KEŞFEDİN
SVO – ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI
Lüks, performans ve kapasitede yeni bir seviye sunan benzersiz Land Rover araçları.
SVO ARAÇLARINI KEŞFEDİN
ŞASİ
Hafif jantlar performansı artırırken, yeniden ayarlanan süspansiyon, amortisör ve direksiyon sistemi hassas bir kontrol ve nefesleri kesen bir sürüş deneyimi sunar.
AKTİF EGZOZ SİSTEMİ
Aktif egzoz sistemi, farklı ve derin bir ses için elektronik kontrollü valflere sahip iki kademeli Aktif Egzoz içerir. Bu ses standart olarak sunulan bir SVR özel entegre dörtlü egzoz çıkışıyla zenginleştirilmiştir.
DIŞ TASARIM
SVR dış tasarımı aracın gövde renginde veya çarpıcı Gloss Black karbon fiberden etkileyici bir kaput tasarımıyla vurgulanır. SVR’nin kaslı duruşu SVR markasını taşıyan bir ızgara ve Narvik Black yan çamurluklarla desteklenir. Görünümü tamamlayan ise Pixel LED farlar ve modeli diğerlerinden ayıran Gündüz Farlarıdır.
SVR PERFORMANCE KOLTUKLAR
Maksimum kontrolle üst düzeyde destek sunan Windsor deriden yeni ve hafif SVR Performance koltuklar, standart olarak ısıtma ve opsiyonel olarak soğutma özelliğiyle birlikte sunulur. Baş dayamasında kabartma SVR logosu bulunan bu şık koltuklar, dört renk kombinasyonu ve Cut Diamond perfore deseni ile birleştirilebilir.
SVR ARAÇLAR

SVO araçları, Land Rover Orijinal Parçalarının kullanıldığı özel yapım araçlar olmalarının yanı sıra tam üretici garantisi kapsamında olup uzun yıllar boyunca kaliteyi garanti eder.

RANGE ROVER SPORT SVR

Land Rover'ın tamamen alüminyumdan monokok gövde teknolojisi kullanılarak üretilen Range Rover Sport SVR, güçlü, sağlam bir yapı üzerine inşa edilmiş olsa da aracın hafif mimarisi daha yüksek bir performansı mümkün kılar. Kendine güvenli yapıdaki bu araç her an kullanıma hazırdır.

BU ARACI KEŞFET
YETKİLİ SATICI BULUN
Size en yakın Land Rover Yetkili Satıcısını bulun
E-BROŞÜRLER
Land Rover'lar hakkında daha fazla bilgi alın
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın