SVAutobiography LONG WHEELBASE

SVAutobiography LONG WHEELBASE, DÜNYANIN EN KALİTELİ MALZEMELERİ, ETKİLEYİCİ TASARIM VE USTA İŞÇİLİĞİ BİR ARAYA GETİREREK EN ÜST DÜZEYDE LÜKS SUNAR

SVAutobiography’Yİ KEŞFEDİN

SVAutobiography ve SVAutobiography Dynamic, Range Rover'ın geldiği en iyi noktayı temsil eder. Her iki model de rakipsiz bir lüks deneyimi yaratmak için en kaliteli malzemeleri ve üstün performansı bir araya getirir.

MICHAEL VAN DER SANDE

GENEL MÜDÜR - ÖZEL OPERASYONLAR

GENLERİMİZ

SVR - HEYECAN VERİCİ SPOR PERFORMANS
Araçlarımızı güç, kullanım ve hız konusunda yepyeni bir seviyeye çıkaran SVR, Performansın zirvesini temsil eder.
SVR ARAÇLARI KEŞFEDİN
SVO – ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI
Lüks, performans ve kapasitede yeni bir seviye sunan benzersiz Land Rover araçları.
SVO ARAÇLARINI KEŞFEDİN
PERFORMANS
565 bg V8 Supercharged motor, benzersiz kaliteyi Range Rover tarihinin en güçlü motoruyla bir araya getirir. Tamamen alüminyumdan 5,0 litre motor, 700 Nm tork üretecek şekilde yeniden ayarlanmıştır.
BENZERSİZ KAPLAMALAR
Her açıdan olağanüstü olan SVAutobiography Long Wheelbase modeli rakipsiz tasarımıyla lider konumda yer alır. Graphite Atlas kafese sahip benzersiz ızgara ve 21 inç yedi kollu jantlar, örnek teşkil eden düzeyde bir işçilik ortaya koyar.
LÜKS İÇ TASARIM
SVAutobiography Long Wheelbase, etkileyici tasarımı üstün konfor düzeyi ile bir araya getirir. Perfore Semi-Anilin veya Poltrona seçeneği ile sunulan dikkat çekici kapitone deri iç tasarım, ‘Sıcak Taş’ masaj özellikli ön koltuklar ile uyumludur.
BENZERSİZ RENK SEÇENEKLERİ
SVAutobiography Long Wheelbase, benzersiz bir İki Renkli gövde rengi seçeneği ile birlikte sunulur. Santorini Black, Aruba veya Corris Grey renk seçeneği ile sunulan üst kısım, aracın tam olarak zevkinize uygun hale getirilmesi için sekiz alt renkle birleştirilebilir.
SVAutobiography ARAÇLAR

SVO araçları, Land Rover Orijinal Parçalarının kullanıldığı özel yapım araçlar olmalarının yanı sıra tam üretici garantisi kapsamında olup uzun yıllar boyunca kaliteyi garanti eder.

RANGE ROVER SVAutobiography

Lüks, tasarım ve her türlü arazi koşuluna uygun performansın benzersiz bir birleşimi.

BU ARACI KEŞFET
RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC

SVAutobiography DYNAMIC, Land Rover’ın şimdiye kadarki en lüks, güçlü ve sofistike SUV modelidir. Merkezinde yer alan güçlü V8 motor sayesinde dinamik görünümüne uygun bir performans ve çevikliğe sahiptir.

BU ARACI KEŞFET
YETKİLİ SATICI BULUN
Size en yakın Land Rover Yetkili Satıcısını bulun
E-BROŞÜRLER
Land Rover'lar hakkında daha fazla bilgi alın
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın