INVICTUS GAMES

YARALANMIŞ, ENGELLİ VE HASTA GAZİLERİMİZE DESTEK SAĞLIYORUZ

INVICTUS GAMES'İ KEŞFEDİN
LAND ROVER EN BAŞINDAN BERİ ADINI KULLANARAK, INVICTUS GAMES’İN HAK ETTİĞİ SAYGIYI VE FARKINDALIĞI KAZANDIRABİLMEK İÇİN ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENDİ.

JJ CHALMERS
INVICTUS GAMES 2014 YARIŞMACISI, YAYINCI

OYUNLAR HAKKINDA
Invictus Games, yaralanmış, engelli ve hasta kadın ve erkek gaziler için gerçekleştirilen bir uluslararası spor etkinliğidir. Bu global etkinlikte yer alan isimsiz kahramanlar, bu zamana kadar inanılmaz zorlukların üstesinden gelen kişilerden oluşuyor.
OYUNLARIN DESTEKLENMESİ
Başladığından bu yana Invictus Games'in Tanıtım Ortağı olmaktan gurur duyan Land Rover, ilerleyen yıllarda da bu etkinliğe olan bağlılığını sürdürecektir.
KRALLIK GİRİŞİMİ
Prens Harry, bu oyunu ABD’deki Warrior Games’i ziyaret ettikten sonra tasarladı. Prens Harry ABD’de izlediği oyunlarda sporun gazilere fiziksel, psikolojik ve sosyal açıdan nasıl yardımcı olabileceğine şahit olmuştu.
OYUNLARIN ÖTESİNDE DESTEK
Land Rover’ın kahraman gazilerimize olan bağlılığı, oyunların da ötesine geçiyor. Gazilerin kuruluşumuzda görevli kalifiye çalışanlar olarak rollerini geliştirmek için yeni olanaklar keşfetmeye devam ediyoruz.
YARALI GAZİLERİMİZ İÇİN

Invictus Games'in açılış törenini takiben Land Rover, bu uluslararası spor etkinliği için Tanıtım Ortağı olmayı sürdürdü. Sporun yarışmacıların yaşamları üzerindeki olumlu etkilerini gördüğümüz için artık geleceğe yönelik kalıcı bir miras bırakmayı hedefliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın
BİZE ULAŞIN
Land Rover konusunda yardım almak veya genel sorularınız için bizimle iletişime geçin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Bir Land Rover aracını deneyimlemenin en iyi yolu, direksiyonunun başına geçmektir.