ADVENTURE

BİZİMLE DAHA İLERİYE GİDEN KİŞİ VE KURULUŞLARLA İŞ ORTAKLIĞI

MACERAYI KEŞFEDİN
VIRGIN GALACTIC

Taşıdığımız ortak öncü ruh ve maceraya yön veren yapımız, Virgin Galactic ile iş ortaklığımızda sınırları zorluyor ve yeni zirvelere ulaşmak için keşfe teşvik ediyor.

DAHA FAZLA BİLGİ
MACERACILAR
BEAR GRYLLS
Hayatta kalma ve macera konusunda dünyanın en tanınan simalarından biri olan Bear, Everest Dağı’na tırmanmış ve Antarktika’dan Kutuplara kadar çığır açan keşiflere yön vermiş biri olarak Land Rover’ın ‘Above and Beyond’ ruhunu taşıyor. Bear, “Land Rover, macera demektir ve macera benim genlerimde var,” diyor.
BEN SAUNDERS
Ben Saunders, yazar, motivasyon konuşmacısı ve öncü bir İngiliz kutup kaşifidir. Daima keşfin sınırlarını daha ileriye taşımanın yollarını arayan Ben, hiçbir destek veya yardım almadan Atlantik Okyanusu’nu tek başına geçme cesaretini gösterdi.
ED STAFFORD
Ed Stafford, adını bir maceracı olarak ilk kez, Amazon Nehri’ni baştan sona yürüyerek geçtiğinde duyurdu. Land Rover Discovery’nin büyük bir hayranı olan Ed, eşi ve sekiz aylık oğulları ile 14 günde 3000 mil kat etti ve bir Discovery aracının içinde yaşayarak 10 ülkeyi gezdi.
KENTON COOL
Dünyanın önde gelen dağcılık rehberlerinden biri olan Kenton Cool, yolculuklarında çok sayıda zorlu durumla karşılaştı. Kenton Cool, 12 kez Everest Dağı’na tırmanışı da dahil olmak üzere zorlu ortamlara giderken hep Land Rover araçlarına güvendi. Dönüşlerinde de yine bu araçları kullanarak donmaya başlayan ellerini ısıtan ısıtmalı direksiyon gibi özelliklerinden yararlandı.
MONTY HALLS
Deniz biyoloğu, yapımcı, maceracı ve yayıncı olan Monty Halls, BBC’de yayınlanan, zorlu ve uzak bölgelerdeki yaşamı ve çalışmalarını konu alan Great Escape dizisi ile tanınıyor. Tutkulu bir kaşif, çevreci ve askeri hayır kurumu destekçisi olan Halls, maceracılar ve bilim insanları için düzenli olarak dalış gezileri düzenliyor.
LAND ROVER E-BÜLTENİ
En güncel Land Rover haberleri için kayıt yaptırın
BİZE ULAŞIN
Land Rover konusunda yardım almak veya genel sorularınız için bizimle iletişime geçin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BU DENEYİMİ YAŞAMAK İÇİN RANDEVU ALIN
Bir Land Rover aracını deneyimlemenin en iyi yolu, direksiyonunun başına geçmektir.