ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI LÜKS, PERFORMANS VE KAPASİTE ANLAYIŞI, BENZERSİZ LAND ROVER ARAÇLARI ÜRETMEK ÜZERE YENİ BİR SEVİYEYE YÜKSELTİLDİ.

RANGE ROVER SPORT SVR

Ürün yelpazesinin yeni üyesi, Range Rover Sport'un kapasitesi üzerinde yükselir ve daha yuvarlak hatlara sahip, daha cazip bir performans SUV'si yaratır. Bu özelliği, aracın artırılmış performansına ve kullanım özelliklerine kusursuz biçimde eşlik eden sağlam, geniş omuzlara sahip duruşuyla tasarımda hemen göze çarpar.

RANGE ROVER SPORT SVR

Land Rover'ın tamamen alüminyumdan monokok gövde teknolojisi kullanılarak üretilen SVR, güçlü, sert bir yapı üzerine inşa edilmiş olsa bile aracın hafif mimarisi daha yüksek bir performansı mümkün kılar. Kendinden emin, yola çıkmaya hazır.

/

RANGE ROVER SVAutobiography

Lüks, tasarım ve her türlü zemine uygun performansın benzersiz kombinasyonu.

İNGİLİZ İŞÇİLİĞİ

SVAutobiography'nin iç tasarımı, şık ve gösterişli yaşamın en üst seviyesini yansıtır. Koltuklarda yalnızca en iyi, perfore Yarı Anilin deri kullanılır. Yumuşak ve esnek bu malzeme, tabaklama işleminde bir tür akasya ağacının kabuğundan elde edilen ekstraktın kullanıldığı bir atölyeden tedarik edilir. Merkez konsolda ve ön panelde kullanılan sürdürülebilir ahşap kaplamalar, işçilik ve hassasiyet duygusuna katkıda bulunur. İngiliz zanaatkarlar iç tasarımlara zevk, zarafet ve dinginliği yansıtır.

/

HOLLAND&HOLLAND

Holland and Holland'ın talebi üzerine özel olarak sunulan her bir araç, Range Rover'ın hassas mühendisliği, farklı tasarımı ve onlarca yıllık uzmanlığını benzersiz Holland and Holland özellikleriyle bir araya getiriyor.

HOLLAND & HOLLAND

Özel Holland and Holland yeşili renginde sunulan tüm modeller, deri kaplı alüminyum ve karbon fiberden üretilmiş kilitli silah dolabına erişim sağlayan açılabilir bir zemin platformu içeriyor. İç tasarım, Holland & Holland ustalarının ünlerini borçlu oldukları yağlı tüfek kundaklarına referans veren, benzersiz espresso ve tan renklerinin yanı sıra basamak plakalarında, kapılarda ve merkezi konsolda Holland and Holland detaylarıyla sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen Fransız Cevizi ahşap kaplamaları içerir.

BU ARAÇ İLE İLGİLİ TEMASA GEÇMEK İÇİN:
Tom Johnson
TOM JOHNSON GLOBAL VIP MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
+44 (0)7785 433 845
tjohnson@jaguarlandrover.com

/

SVO TEKNİK MERKEZİ

SVO'nun yeni 20m £ değerindeki tesisi, yüksek performanslı modeller, ultra lüks ürünler ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyon modelleri dahil olmak üzere, Land Rover'ın en iyi örneklerini sergileyen üst düzey teknik özelliklere sahip araçlarla özel kişiselleştirme olanakları, halo modeller ve renkler sunacaktır.

/

BENZERSİZ ARAÇLAR

ÖZEL KİŞİSELLEŞTİRME

Oxford Road'daki müşteri ilişkileri merkezi, aracınızın çok çeşitli iç kaplama, deri ve renk seçenekleriyle kişiselleştirilmesine yönelik geniş kapsamlı olanaklar sunacaktır.

ÜST DÜZEY MODELLER

SVO en lüks, en yüksek performansa sahip ve en yüksek kapasiteli Land Rover araçları üretir.

ÖZEL RENKLER

Oxford Road'daki özel boya atölyesi, benzersiz renkler yaratmak üzere en son teknolojiyi kullanarak Range Rover ve Range Rover Sport için gövde rengi seçeneklerini artıracak.

ZIRHLI ARAÇLAR

Özel Araç Operasyonları tarafından üretilen her bir zırhlı araçta belirleyici seviyede koruma, hassasiyet ve kapasite ön plana çıkar.

© Jaguar Land Rover 2018