Range Rover SV Coupé, Range Rover Neslinin bir kutlaması niteliğindedir. Çarpıcı iki kapılı silueti ile bu nefes kesici dört koltuklu coupé, tamamen modern ve çağdaş olmasının yanı sıra eşsiz genlerini sergiler. Şık şekilde tasarlanmış, üstün bir mühendislikle üretilmiş Range Rover SV Coupé, bugüne kadar sunulmuş en seçkin, lüks ve özel Range Rover modelidir.

GERRY MCGOVERN LAND ROVER BAŞ TASARIM SORUMLUSU

TASARIM

/
/
/
/
/
/
/

İŞÇİLİK

ÖZEL İÇ TASARIM KOMBİNASYONLARI

Böylesine nadir bir araca yakışır şekilde Range Rover Coupé’nin renk paleti rakipsizdir. Her bir Tasarımcı Seçimi, ana ve SCO Premium koleksiyonlarından çok sayıda dış tasarım gövde rengi seçeneği içerir. Buna ek olarak, gerçek anlamda özel bir renk uyumu hizmeti de sunarız.

GÖSTERİŞLİ MALZEMELER

Yumuşak Semi Aniline deri malzememiz, 1905 yılında kurulmuş bir atölyeden tedarik edilir. Tanecikli doğal deri yüzeyini korur ve benzersiz bir kapitone tasarıma sahiptir.

KİŞİSELLEŞTİRME

Range Rover SV Coupé'yi daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahipsiniz. Monogramlı baş harflerden kişiselleştirilmiş basamak plakalarına ve Range Rover armasına kadar aracınızı bir koleksiyon parçası haline getirmenizi sağlayacak çok sayıda fırsat mevcuttur.

KAPLAMALAR

Tüm araç genelinde Natural Black Ash, Santos Palisander veya Nautica sürdürülebilir ahşap kaplamalar kullanılmıştır. Seçtiğiniz ahşap kaplama fark etmeksizin, Range Rover SV Coupé’nin rakipsiz tasarımına katkıda bulunacağından emin olabilirsiniz.

ELDE YAPILMIŞ

Onlarca yıllık deneyim, her bir detaya gösterilen olağanüstü özen ve elde yapılmış malzemeler, Range Rover Coupé'nin üretim kalitesini gözler önüne serer. Gördüğünüz ve dokunduğunuz her şey, her bir yolculuğu daha zengin hale getiren bir dokunsal deneyim sunar.

BÜYÜLEYİCİ DETAYLAR

Bu aracın her bir parçası titizlikle tasarlandı. Kapitone tasarım ve kontrast dikiş seçeneği, Range Rover SV Coupé'nin el işçiliği ve hassasiyet anlayışına katkıda bulunur.

PERFORMANS

/
/

KAPASİTE

/
/

TEKNOLOJİ

Sezgisel teknolojileri ve etkileyici tasarımı bir araya getiren Touch Pro Duo, üstün bir sürüş deneyimi sunar. Head-up Display ve MeridianTM ses sistemi, aracın rakipsiz iç tasarımına katkıda bulunur.

ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

Özel SVO ekibimiz aracılığıyla, müşterilerimize vizyonlarını gerçekleştirme fırsatı sunarız ve gerçek anlamda benzersiz bir araç tasarlarız.

© Jaguar Land Rover 2018