LAND ROVER PARÇA GARANTİSİ

Tam bir güven sağlamak amacıyla Orijinal Land Rover Parçaları tam 12 aylık garantiyle birlikte sunulur.

Parça ve Aksesuar Garantisi


Orijinal Land Rover Parçaları 12 aylık garanti ile sunulur. Bu garanti, değiştirilmesi gereken veya Land Rover'ınızın onarımında kullanılan tüm parçaların maliyetini kapsar. Tüm onarım işlemleri Orijinal Land Rover Parçaları kullanılarak Land Rover Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilir.

Yeni bir araca takılan aksesuarlar


Orijinal Land Rover parçaları ve aksesuarları yüksek güvenlik ve güvenilirlik standartlarımıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm servis ve bakım ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunar. Ek olarak Land Rover Yetkili Servisinden veya yetkili satıcıdan satın alınan her orijinal parça ve aksesuar bu garanti kapsamında yer alır.

Tüm Land Rover Onaylı Aksesuarlar 12 aylık garantiyle birlikte sunulur. Yeni bir Land Rover'ın devir işleminin ardından bir ay veya 1.600 kilometre içinde (hangisi önceyse) takılan aksesuarlar araç garantisi kapsamındadır.

Genel koşullar

Parçalarımız ve aksesuarlarımız Land Rover'ın güvenlik ve güvenilirlik standartlarıyla uyumludur; bu yüzden aracınız için yalnızca orijinal Land Rover parça ve aksesuarlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Diğer parça ve aksesuarlar Land Rover tarafından test edilmemiş ve onaylanmamıştır, bu yüzden kalitelerini değerlendirebilmemiz mümkün değildir. Orijinal olmayan Land Rover parça ve aksesuarlarının neden olduğu hasarlar Garanti kapsamında yer almaz.

Boya Garantisi

Bu Garanti ile birlikte aracın boyasının onarım gerektirmesi durumunda çalışma ücretsiz olarak, Land Rover Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilir.

Bu kapsam kilometreye bakılmaksızın yeni Land Rover'ınızı teslim aldığınız günden itibaren üç yıl için geçerlidir.

Paslanma Koruma Garantisi

Land Rover'ınızın kaportasının herhangi bir parçasının paslanması durumunda ilgili paneller ücretsiz olarak, Land Rover Yetkili Servisi tarafından onarılır veya değiştirilir.

Bu kapsam kilometreye veya aracın sahibinin değişmesine bakılmaksızın yeni Land Rover'ınızı teslim aldığınız günden itibaren altı yıl için geçerlidir.

© Jaguar Land Rover 2018