eVHC

TAMAMLAYICI ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK ALIN

FİLMİ İZLEYİN
9fYUhFlMwX8
HER KİLOMETRE AYRI BİR ZEVKTİR

Yüksek hizmet düzeyimizin bir parçası olarak tamamlayıcı Electronic Vehicle Health Check ile Land Rover’ınızın genel durumuna ilişkin kapsamlı bir değerlendirme sunuyoruz. Yaklaşık 15 dakika süren Electronic Vehicle Health Checknde bir değerlendirme sonucu Servis Danışmanı tarafından size bildirilir. Land Rover aracınızın bakıma ihtiyacı olması halinde, yetkili satıcıda yapılmasına izin verilen her türlü eVHC çalışmasını aracınız yetkili satıcıdayken tamamlamaya çalışacağız. Alternatif olarak, gerekli işlerin yapılabilmesi için dilediğiniz bir güne randevu vereceğiz. Land Rover aracınız ile her kilometrenin keyfini çıkardığınızdan emin olmak için buradayız. Electronic Vehicle Health Check sırasında, aracınızı kontrol eden Teknisyen, denetimi kaydetmek için videoya çekebilir*. Bu raporda, anlaşılması kolay bir trafik lambası sistemi kullanılır. YEŞİL, servis veya bakımın gerekli olmadığını belirtir; SARI, çalışma yapılmasının tavsiye edildiğini veya bu noktaya gelecekte dikkat edilmesi gerektiğini ifade eder; KIRMIZI, acil müdahale gerektiğini gösterir.

1. KONTROL
Land Rover Teknisyeni, tamamlayıcı Electronic Vehicle Health Checknü gerçekleştirir ve kırmızı ya da sarı olarak belirtilen konuları videoya kaydeder.
2. BİLGİLENDİRME
Bu videoyu izleyebilmeniz için size bir bağlantı adresi ve erişim kodu içeren e-posta gönderilir*.
3. DEĞERLENDİRME
Video, sesli bilgilendirmeler ve açıklamalı resimlerin yer aldığı kişiselleştirilmiş bir web sayfasına yönlendirilirsiniz.
4. YETKİLENDİRME
Bulgularımızla birlikte toplam maliyet teklifi tarafınıza iletilir. Çalışma için yetki vermek ya da çalışmayı iptal etmek için tıklamanız yeterlidir*.
DEĞERLENDİRME VE ONAY

Aracınızı kontrol eden teknisyen, sarı veya kırmızı olarak belirtilen her alanı videoya çekip konuya ilişkin sesli açıklamaları kaydeder. Bu video, toplam maliyet teklifi ile birlikte tarafınıza iletilir*. Çalışmayı onaylayabilir veya iptal edebilirsiniz ya da yetkili satıcınızdan konuyu daha ayrıntılı tartışmak için size geri dönmesini talep edebilirsiniz.

YETKİLİ SERVİS BULUN
ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK
eVHC KONTROL LİSTESİNE GÖZ ATIN
eVHC Kontrol Listesi Global Minimum Gereklilikler Aracın Dış Tasarımı: Aşağıdakileri hasar ve/veya korozyona karşı kontrol edin Elektrik: Aşağıdakilerin işleyişini ve durumunu kontrol edin Kaputun Altı: Aşağıdakileri hasar ve/veya korozyona karşı kontrol edin Jantlar/Lastikler/Frenler: Aşağıdakileri yıpranma ve/veya hasara karşı kontrol edin Aracın Alt Kısmı: Aşağıdakileri yıpranma, korozyon ve/veya hasara karşı kontrol edin
  Silecek Lastikleri Farlar Yakıt Boruları Balatalar Direksiyon
  Cam Fren Lambaları Soğutucu Hortumları Diskler Akslar
  Aynalar Göstergeler Kablolar Fren Pabuçları Tahrik Milleri
  Gövde Sis Lambaları Tahrik Kayışları Tamburlar Şanzıman
      Batarya Bağlantıları Diş Derinliği Süspansiyon
      Radyatör Tekerlek Rulmanları Yağ Sızıntıları
      Ara Soğutucu Yedek Lastik/Lastik Şişirme Kiti Egzoz
          Fren Boruları

*Bu özellik pazara bağlıdır.

YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
E-BROŞÜRLER
Land Rover araçları hakkında daha fazla bilgi
BİZE ULAŞIN
İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın