STİL SAHİBİ TATİL
GENEL BAKIŞA GERİ DÖN

Şehirde, kırsalda veya uzak kıyılarda. Gittiğiniz her yerde, bakışları üzerine toplayan aksesuarlarla premium Land Rover SUV’unuzu şık bir şekilde zenginleştirin ve koruyun.

HER TÜRLÜ TATİLE HAZIR

Her sürüşün tadını çıkarabilmeniz için tasarlanan en son Land Rover aksesuarları ile hayatınızı kolaylaştırın. Erişim kolaylığına yönelik yan basamaklardan, aracınızın iç tasarım kalitesini sağlayacak korumalı yük alanına kadar çeşitli seçenekler mevcuttur. Filmlerimizi izleyerek şık yolculuklar için ilham alın.

RANGE ROVER SPORT
Su sporları, kış sporları, yelken veya binicilik. Aksesuarlarımız tatilde gitmek istediğiniz yere şık bir biçimde ulaşmanıza ve SUV’unuzun performansını arttırmanıza yardımcı olacak.
RANGE ROVER EVOQUE
Şehir içi SUV aracınızın fark edilmesini sağlayın. Kano kullanma ve bisiklete binmeden snowboard yapmaya kadar sizi yeni bir hobiye başlatmaya teşvik eder.
FİLMİ İZLEYİN
DISCOVERY
Çeki Demirine Monte Edilen Bisiklet Taşıyıcısı ve Su Sporları Taşıyıcı dahil olmak üzere bisiklete binmeye veya dağ güneşinde kano yapmaya uygun tüm Discovery aksesuarları her sürüşü bir macera haline getirir.
FİLMİ İZLEYİN
DISCOVERY SPORT
Kayak, dalış, bisiklet veya yelken.. Bir sonraki tatilinizde hangi macerayı yaşayacaksınız?
FİLMİ İZLEYİN
ŞIK DONANIM

Tatilinizi şık bir tarzla geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey

AÇILIR YAN BASAMAKLAR
Land Rover 4x4 aracınızın kabin ve tavanına kolay erişim sağlayan bu basamaklar kapı açıldığında veya anahtarlık etkinleştirildiğinde 1,5 saniyede otomatik olarak açılır. Özel çamurluk giydirmesi kapandığında zarif bir görüntü verir.
DAHA FAZLA BİLGİ
SABİT YAN BASAMAKLAR
Bu sabit basamaklar girişe ve çıkışa yardımcı olur ve tavana erişimi kolaylaştırır. Tasarım özellikleri arasında, parlak paslanmaz çelikten kaplama ve lastik paspas bulunur.
DAHA FAZLA BİLGİ
PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ÖN)
Off-road stili ön alt muhafaza, parlak cilalı kaplamaya sahip paslanmaz çelikten üretilir.
DAHA FAZLA BİLGİ
PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ARKA)
Off-road stili arka alt muhafaza, parlak cilalı kaplamaya sahip paslanmaz çelikten üretilir.
DAHA FAZLA BİLGİ
ARKA YÜK ALANI KAPI EŞİĞİ KAPLAMASI
Paslanmaz çelikten ve fırçalanmış kaplamaya sahip kapı eşiği kaplaması, yükleme ve boşaltma sırasında yük alanı kaplamasını korur. Ebony, Lunar veya Espresso renklerde sunulur.
DAHA FAZLA BİLGİ
KARBON FİBER GELİŞTİRMELER
Parlak kaplamalı büyüleyici, yüksek kaliteli karbon fiber detaylar. Aynalar (resimde), yan havalandırmalar, bagaj kapağı kaplaması, kaput havalandırmaları, yan havalandırma kanatları, ön ızgara çerçevesi ve sis lambası çerçevesi için sunulur.
DAHA FAZLA BİLGİ
BARBOUR, LAND ROVER KOLEKSİYONUNDA

Tam anlamıyla İngiliz simgesi olan iki marka, Land Rover ve Barbour, giysi ve aksesuar işbirliğini sunar. Barbour for Land Rover Koleksiyonu İngiliz açık hava geleneğinin en iyi yönlerini hayata geçirir. Stil ve işlevselliğin birbiriyle uyumlu şekilde işlenmesine dair ortak anlayış, gelişmiş ve güvenilir bir giysi ve aksesuar koleksiyonu meydana getirdi. Koleksiyona Barbour mağazaları, Land Rover Deneyim Merkezleri ve online Land Rover Mağazasından ulaşılabilir.

4x4 ARACINIZLA TATİL
GENEL BAKIŞA GERİ DÖN
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BİZE ULAŞIN
Her türlü sorunuz için Land Rover ile iletişime geçin
OFF-ROAD REHBERİNİ İNDİRİN
Land Rover aracınızın efsanevi kapasitesinden yararlanın