BİRİNCİ SINIF YOLCULUK
GENEL BAKIŞA GERİ DÖN
Her 4x4, TATİLİ Land Rover’ın premium İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİYLE BAŞTAN SONA BİRİNCİ SINIF HİSSETTİRİR.
GÖSTERİŞLİ KOLTUKLAR

Yumuşak ve esnek, elde dikilmiş deriden, ön ve arka ısıtmalı Land Rover koltukları başlı başına bir keyiftir. Opsiyonel Arka Yönetici Sınıfı koltuk elektrikli yatırma özelliğine, yerleşik hafızaya ve üç masaj moduna sahiptir.

EKSTRA DİZ MESAFESİ

Land Rover, hem sürücü hem de yolcu için yollardaki en geniş araçlardan biridir. Tüm Land Rover lüks SUV’lar ortalamanın üzerinde bir diz boşluğuyla sunulur ve Range Rover standart olarak arka sırada ek 186 mm alana sahiptir.

BAĞLANTILI ARAÇ TEKNOLOJİSİ

Land Rover’ın InControl Connect özelliği uygulamalar, uzaktan kullanım işlevi ve WiFi dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar. InControl Uygulamaları sade bir deneyim için kişilere, medya ve takvime erişime olanak verir. InControl Remote Premium aracınızı akıllı telefonunuz aracılığıyla bulabilmenizi, kritik araç fonksiyonlarını izleyebilmenizi ve klima kontrolünü uzaktan ayarlayabilmenizi sağlar. Son olarak, Land Rover aracınızı maksimum sekiz cihaz için bir Wi-Fi etkin noktasına dönüştürerek yolcularınızın uzun süreli yolculuklarda bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

KESİNTİSİZ MANZARA

Manzaralı panoramik tavanla ışığın ve ferah yolculukların keyfini çıkarın. Sürücüler sınırsız doğal gün ışığından yararlanırken, yolcular görkemli mavi gökyüzünü seyredebilir ve güneş battıktan sonra da gökyüzünde Büyük Ayı’yı arayabilir.

OLAĞANÜSTÜ ORTAM

Samimi, loş bir kış sürüşü veya parlak ve serin bir yaz kaçamağı yaparken, iç mekan aydınlatması ve opsiyonel 4 bölgeli kişisel klima kontrolüyle her yolculuk için ideal atmosferi oluşturun.

OLAĞANÜSTÜ SES

Dünya standartlarındaki Meridian ses sistemiyle yüksek notadan önce alınan nefes, gitar pedalının salınımı, alkıştan önceki mutlak sessizlik gibi en sevdiğiniz şarkıda yer alan ancak orada olduğunu daha önce fark etmediğiniz detayları duyacaksınız.

Meridian Surround Ses Sistemi, radyo, CD çalar ve MP3 uyumluluğunun yanı sıra 11 hoparlör ve bir subwoofer içerir.

INCONTROL TOUCH PRO MULTİMEDYA SİSTEMİ

Yeni InControl Touch Pro multimedya sistemi Land Rover tarafından şimdiye kadar sunulan en gelişmiş versiyondur. Sezgisel 10,2 inç çok dokunmalı ekran, Gerçek Zamanlı Trafik Akışı özellikli yeni nesil navigasyon sistemi, akıllı ses tanıma, kesintisiz telefon bağlantısı ve tamamen kişiselleştirilebilen ana ekranı içerir. Dual View* sistemi, sürücü ve yolcunun 10 inç Dokunmatik Ekranda, birbirlerinden tamamen bağımsız olarak içerik görüntülemesini sağlar.

*WhiteFire, Unwired Technology LLC'nin tescilli ticari markasıdır ve bu işaretler Land Rover tarafından lisans dahilinde kullanılır.

ÖN VE ARKA EĞLENCE

Sürücü ve yolcunun farklı içerik izlemesini sağlayan Dual View dokunmatik ekran gibi ekstralar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En sevdiğiniz DVD, TV ve oyunlara uygun 8 veya 10,2 inç baş dayaması monitörleri içeren opsiyonel Arka Koltuk Eğlence Sistemi ile arkada oturan yolcuları mutlu edin.

4x4 ARACINIZLA TATİL
GENEL BAKIŞA GERİ DÖN
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BİZE ULAŞIN
Her türlü sorunuz için Land Rover ile iletişime geçin
OFF-ROAD REHBERİNİ İNDİRİN
Land Rover aracınızın efsanevi kapasitesinden yararlanın