4x4 ARAÇ SÜRÜŞÜNE DAİR İPUÇLARI
ÇIKACAĞINIZ YOLCULUĞA HER ZAMAN HAZIRLIKLI OLMALISINIZ. 4X4 SÜRÜŞE DAİR BU İPUÇLARI, TÜM KOŞULLAR ALTINDA LAND ROVER ARACINIZDAN DAHA FAZLA KEYİF ALMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR.
KIŞ SÜRÜŞÜ

Buzlu yollar veya beklenmedik bir kar yağışı, her zaman kaymaya, savrulmaya veya teklemeye neden olmaz. İyi bir hazırlığa ve soğuğun koşulları nasıl etkilediğine dair basit bilgilere sahip olduğunuzda her türlü hava koşulunda kendinize güvenebilir ve güvenli şekilde yolculuk edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ
OFF-ROAD SÜRÜŞ

Engebeli eğimlerin ve derin sulardan geçmenin yalnızca uzmanların işi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse bir kez daha düşünün. İyi bir hazırlık, Land Rover all-terrain teknolojisi ve biraz pratikle herkes off-road sürüşü yapabilir. Bir Land Rover 4x4, hayal edebildiğinizden çok daha fazlasını yapabilir. Hemen hemen her türlü off-road ortamında yolunuza devam edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ
TATİLDE SÜRÜŞ

Land Rover, gittiğiniz her yerde yolculuğunuzu eğlenceli, güvenli ve sorunsuz hale getirir. Tatilde sürüş ipuçları ile hem yolda hem off-road sürüşte 4x4 aracınızın kapasitesinden yararlanın.

DAHA FAZLA BİLGİ
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Çevrenizde size yakın bir Land Rover Yetkili Satıcısı arayın
BİZE ULAŞIN
Her türlü sorunuz için Land Rover ile iletişime geçin
OFF-ROAD REHBERİNİ İNDİRİN
Land Rover aracınızın efsanevi kapasitesinden yararlanın