OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

PAKET SEÇENEKLERİ

/
/
/
/
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

/

PANORAMİK TAVAN

Range Rover’ın iç tasarımını ışıkla dolduran, opsiyonel sabit veya kayar panoramik tavan açık alan duygusunu artırır ve dış dünyayla bağlantı sağlar. Aracınızın gövde rengine uygun bir renk paletiyle veya kontrast Narvik Black veya Indus Silver renginde sunulur.

/
/
/
/

İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ

KAPLAMALAR

Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut ve Black Burr Ash dahil olmak üzere yedi yeni ahşap kaplama arasından tercihinizi yapın.

KOLTUK DÜZENİ

En üst düzeyde konfor düşünülerek tasarlanıp yaratılan Range Rover koltuklar kaliteli deri veya tekstil seçenekleriyle birlikte sunulur. Gelişmiş koltuk işlevleri arasında opsiyonel koltuk üst bölümü omuz desteği ve “Sıcak Taş” masajı fonksiyonu yer alır.

İÇ TASARIM RENKLERİ

Range Rover'ın kabini modern yaşam tarzını en iyi şekliyle yansıtır. Ahşap kaplamaların sıcaklığı, kaliteli metal kaplamalar ve yumuşak deri bir ev havası yaratır. Tüm zevkleri karşılayabilmek için çeşitli renk yelpazeleri ve premium koltuk malzemeleri bulunmaktadır.

İÇ TASARIM PAKETLERİ

Range Rover’ınızı kişiselleştirmeye yönelik çok çeşitli ekstra özellikler mevcuttur. Eğlence Paketlerinden 4G Wi-Fi sunan Connect Pro Paketine ve birçok akıllı telefon için eşleşme sunan Akıllı Telefon Paketine kadar ihtiyaçlarınıza uygun bir paket mutlaka vardır.

TEKNOLOJİ

Range Rover sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek üzere en yenilikçi, sezgisel ve güncel SUV teknolojilerini barındırır.

LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR

CLICK AND GO SİSTEMİ

Çok amaçlı koltuk sırtlığı aksesuar sistemi tabletler, çantalar ve ceketleri taşıyacak şekilde baş dayamaları arasına yerleştirilerek sabitlenir.

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

Gerekli olmadığında marşpiyeler altında saklanan akıllı ve kullanışlı basamaklar, araçtan inişi ve araca binişleri kolaylaştırır.

TAVAN TAŞIMA AKSESUARLARI

Tavana monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı, su sporları ekipmanı taşıyıcısı ve spor port bagaj dahil olmak üzere bir dizi tavan aksesuarıyla esnek yük kapasitesi ve rahatlığın keyfini çıkarın.

BAGAJ AKSESUARLARI

Yük alanını ikiye ayıran bagaj bölme aparatı ve yük alanı zeminin koruyan kauçuk paspas gibi aksesuarlarla yük alanını optimize edin.

© Jaguar Land Rover 2018