OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

PAKET SEÇENEKLERİ

/
/
/
/
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

/

PANORAMİK TAVAN

Range Rover Sport’un iç tasarımını ışıkla dolduran, opsiyonel sabit veya kayar panoramik tavan açık alan duygusunu artırır ve dış dünyayla bağlantı sağlar. Aracınızın gövde rengine uygun bir renk paletiyle veya kontrast Narvik Black renginde sunulur.

/
/
/
/

TEKNOLOJİ

Range Rover Sport’un sahip olduğu en son araç içi teknolojisi, tüm yolcuların her yolculukta güvende olmasını ve eğlenmesini sağlar. En son yenilikler, performans ve kapasite özellikleri aracınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

LAND ROVER DONANIMI - AKSESUARLAR

CLICK AND GO SİSTEMİ

Çok amaçlı koltuk sırtlığı aksesuar sistemi tabletler, çantalar ve ceketleri taşıyacak şekilde baş dayamaları arasına yerleştirilerek sabitlenir.

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

Gerekli olmadığında marşpiyeler altında saklanan akıllı ve kullanışlı basamaklar, araçtan inişi ve araca binişleri kolaylaştırır.

TAVAN TAŞIMA AKSESUARLARI

Tavana monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı, su sporları ekipmanı taşıyıcısı ve spor port bagaj dahil olmak üzere bir dizi tavan aksesuarıyla esnek yük kapasitesi ve rahatlığın keyfini çıkarın.

BAGAJ AKSESUARLARI

Yük alanını ikiye ayıran bagaj bölme aparatı ve yük alanı zeminin koruyan kauçuk paspas gibi aksesuarlarla yük alanını optimize edin.

© Jaguar Land Rover 2018