TEMEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Tasarım felsefemizin devamı. Çarpıcı coupé görünümlü silueti ile Range Rover Evoque, dünyanın her yerinde kalpleri fetheden aracın bir sonraki etkileyici modeli.

TEKNOLOJİ

Range Rover Evoque’un sezgisel ve yenilikçi opsiyonel teknolojileri arasında Touch Pro Duo1, 12,3 inçlik İnteraktif Sürücü Ekranı, Head-up Display ve Meridian Audio™ yer alır.

KAPASİTE

Tüm hava koşullarında sürüş özelliği ile yolda ve arazide kullanım, bu kompakt SUV'un koşullar ne olursa olsun kendinden emin ve güvenli bir sürüş sunmasını garanti eder.

TASARIM


ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
Please enable javascript on your browser.

DIŞ TASARIMI KEŞFET

Olağanüstü orantılar, Range Rover Evoque'un çarpıcı görünümünü pekiştiren etkileyici bir siluet ve duruş sunar.

/
/
Please enable javascript on your browser.

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

İÇ TASARIMI KEŞFET

Detaylara gösterilen özen, araçlarımızın iç tasarımında her zaman önemli bir rol oynar. Karmaşadan uzak yüzeyler ve dikkatle işlenmiş premium malzemeler bir araya gelerek sofistike ve cazip bir kabin oluşturur.

/
/

TEKNOLOJİ

/
/
/

KAPASİTE

/
/
/

ÇOK YÖNLÜLÜK


ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

/

PERFORMANS

/
/
/
GERİ DÖN

MODELİNİZİ SEÇİN

EVOQUE

MODELİNİZİ SEÇİN

R-DYNAMIC

MODELİNİZİ SEÇİN

FIRST EDITION

MODELİNİZİ SEÇİN

/

1360° Çevre Görüş Kamerasının bir parçası olarak sunulur. Yalnızca yaklaşma ışıklarıyla birlikte karartma özellikli, elektrikli katlanabilir, ısıtmalı kapı aynaları ile sunulur.
2Değişken odaklı veya çift odaklı lens takan müşteriler, aynaların dijital modunu ayarlamada sorun yaşayabilir. Ancak istediğiniz zaman normal ayna modunu kullanabilirsiniz.
3Yalnızca Adaptive Dynamics ile birlikte sunulur. D150 motoru ile birlikte sunulmaz.

- Range Rover Evoque'a özgü olarak tanımlanan özellikler, ikinci ve sonraki model yıllarında ayrı olarak veya birlikte sunulabilir.

‡ Verilen rakamlar, AB kanunlarına göre resmi üreticinin WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2'dir. Sadece karşılaştırma amacıyla geçerlidir. Gerçek dünyadaki rakamlar farklı olabilir. CO2 ve yakıt tüketimi değerleri,kullanılan lastik türüne ve takılan ekstra aksesuarlara göre değişebilir.

© Jaguar Land Rover 2018