Yeni Discovery Sport - Çok Yönlü Kompakt SUV | Land Rover Türkiye
  • ONLINE SATIŞ

TEMEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Farklı konturlar, mükemmel dengeli oranlar ve karakteristik tasarım öğeleri Yeni Discovery Sport’un ayırt edici özellikleri arasındadır.

ÇOK YÖNLÜLÜK

5+2 oturma düzeni esnekliği, akıllı saklama çözümleri ve herkese yetecek kullanım alanıyla Yeni Discovery Sport tasarım açısından çok yönlüdür.

KAPASİTE

Eşit seviyede kapasite ve sağlamlık. Yeni Discovery Sport ile hiç bir macera çok uzakta değil.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

TASARIM

Yeni Range Rover 5
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
Yeni Range Rover 6
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
Please enable javascript on your browser.

DIŞ TASARIMI KEŞFET

Yeni Discovery Sport, Discovery genlerini cesur bir şekilde yorumlar.


CLICK TO INTERACT

TAP TO INTERACT
Please enable javascript on your browser.

İKİ FARKLI STİL

İki farklı gövde stiliyle kendinizi ifade edin ve özgürlüğü keşfedin.Yeni Discovery Sport R-Dynamic cesur ve sportiftir.Yeni Discovery Sport ise saf bir yorumla aracın simge haline gelen tasarımını zenginleştirir.

YENİ BİR YAKLAŞIM

Aracınızı ister şehrin karmaşası içinde ister ormanlık alanda sürüyor olun,Yeni Discovery Sport sizi bir sonraki maceranıza şık bir şekilde taşıyacak.

/
Please enable javascript on your browser.

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

İÇ TASARIM

İç tasarımı premium kaplamalar ve modern malzeme seçenekleriyle kişiselleştirin.

İNCE BİR ZEVKLE DONATILMIŞ İÇ TASARIM

Yeni Discovery Sport’un iç tasarımı sürücü ve yolculara aynı şekilde hizmet veren bir tasarım ve düzene sahiptir. Öne çıkan şık, ferah ve yeni premium vurgular arasında Noble Chrome kaplamalar da yer alır.

/

PREMİUM MALZEMELER

Yeni Discovery Sport’un yeniden tasarlanan iç tasarımında kullanılan malzemeler arasında iç tasarımı daha da kişiselleştiren yeni ahşap kaplamalar yer alır. Dört farklı iç kaplama seçeneğiyle sunulur.

/

ÇOK YÖNLÜLÜK

Yeni Range Rover 12
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

*Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

/

KAPASİTE

/
/
/

TEKNOLOJİ

HABER/EĞLENCE

Haber/Eğlence teknolojileri sayesinde yolcularınız en sevdikleri program, klip ve şarkıların keyfini çıkarırken siz de yola odaklanabilirsiniz. kişiselleştirin.

/

BAĞLANTI

Nerede olursanız olun bağlantınız kesilmesin. Apple Car Play ile her şeyden haberdar olur ve bağlanan cihazları Yeni Discovery Sport’a sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

/

SÜRÜŞ ASİSTANI

Sunduğumuz isteğe bağlı teknolojiler, Yeni Discovery Sport’un temel becerilerini daha da zenginleştirir. Standart sürücü destek özellikleri arasında Şerit Takip Asistanı ve Geri Görüş Kamerası bulunur. Donanım Paketlerinden birini edinerek Adaptive Cruise Control gibi öğelerle işlevselliğini arttırabilirsiniz.

/

PERFORMANS

MOTORLAR

Yeni dizel motorlarımız temiz ve verimli bir yanma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltmaya yardımcı olan Hafif Hibrit (MHEV) sistemi, hız kesme sırasında normalde kaybedilen enerjiyi toplar, depolar ve yeniden kullanıma sunar.

/

YAPILANDIRILABİLİR DİNAMİKLER

Süspansiyon ve direksiyon gibi seçilen karakteristik özellikler, Yeni Discovery Sport’un Dokunmatik Ekranı üzerinden kişisel tercihlerinize göre bağımsız olarak ayarlanabilir.

/
GERİ

MODELİNİZİ SEÇİN

LAND ROVER GEAR - AKSESUARLAR

Yeni Discovery Sport aracınızı şık, sağlam ve kullanışlı paket seçenekleri, iç ve dış tasarım aksesuarlarıyla kişiselleştirin.

/

MARKALI ÜRÜNLER

Her türlü maceraya hazırlanmanıza yardımcı olacak markalı ürün koleksiyonumuza göz atın. Markalı hediyelik eşyalardan, giysi ve aksesuarlara kadar tüm ürünler araçlarımızdan ilham alır.

/

İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve motor) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

© Jaguar Land Rover 2018