OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

PANORAMİK TAVAN

Sabit panoramik ve kayar panoramik tavan seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz; panoramik tavan seçeneği aracı daha geniş gösterir. Aracınızın dış görünümünü daha da zenginleştirmek üzere gövde renginde veya siyah bir kontrast tavan tercih edebilirsiniz.

/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ

İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
/
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
/
İÇ TASARIM SEÇENEKLERİ
/
KAPLAMALAR

Bakır Tel Örgülü Karbon Fiber ve Alüminyum, Shadow Alüminyum ve Argento Pinstripe Parlak vernik dahil olmak üzere bir dizi kaplama mevcuttur; bu kaplama çeşitleri kapı kolları üzerinde sergilenir. Söz konusu kaplamalar, iç tasarımın karakterini zenginleştirmek üzere kaplama çeşitleri paleti içinde yer alır.

KOLTUK DÜZENİ

Hafıza, masaj, ısıtma ve soğutma özellikli ön koltuklar gibi çeşitli fonksiyonlar içeren elektrikli 8, 20, 18 ve 20 kademeli hareket kapasitesine sahip bir dizi koltuk mevcuttur. Konforunuz, her şeyden önemlidir.

İÇ TASARIM RENKLERİ

Tercih ettiğiniz iç tasarım rengi, kişiliğinizin bir ifadesidir. Vintage Tan, Ebony, Eclipse, Light Oyster ve Acorn renkleri, hem koltuklar hem de tavan döşemeleri için sunulur.

İÇ TASARIM PAKETLERİ

İç tasarım Luxury Paketini veya iç tasarım Luxury Plus Paketini tercih ederek Range Rover Velar aracınızın şık kabininin konforunu ve stilini daha da artırabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Range Rover Velar modeli, aracınızı kullanmayı daha keyifli hale getiren en gelişmiş, sezgisel ve yenilikçi teknolojileri içerir. Head-Up Display’den Connect Pro'ya, Meridian Ses Sistemine ve gömme kapı kolları, LED farlar ve kapasitif direksiyon düğmeleri gibi teknolojik tasarımlara kadar birçok özellik mevcuttur.

SEÇENEKLER VE LAND ROVER DONANIMLARI – ORİJİNAL AKSESUARLAR

KARON FİBER DIŞ TASARIM AKSEUSARLARI

Yüksek seviye karbon fiberden üretilen, fitilli kumaş görünümüne sahip dokuya ve parlak görünüme sahip arka spoyler, ayna kapakları ve yan havalandırmalar performansa vurgu yapan tasarımsal geliştirmelerdir. Karbon fiber de aracın ağırlığını önemli ölçüde hafifletir.

BAGAJ ALANI

Bagaj alanı için çeşitli aksesuarlar sunulmaktadır. Bagaj bölümüne eklenebilen bagaj bölümü ayırıcısı, bagajı iki farklı alan gibi kullanmanıza olanak tanır. Kauçuk bagaj paspası ise bagaj zemininin kirden ve ıslak malzemelerden korunmasına yardımcı olur.

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

Bu akıllı ve kullanışlı basamaklar, araçtan inişi ve araca binişleri kolaylaştırır. Eşiklerin altına yerleştirilmiş olan yan basamaklar, kapı açıldığında veya anahtarlık üzerindeki düğmeye basıldığında otomatik olarak ortaya çıkar. Kapı kapandığında ise otomatik olarak içeri girer.

CLICK AND GO AKSESUAR SİSTEMİ

Click and Go ürün yelpazesi, ikinci sıra yolculara yönelik, çok amaçlı bir koltuk sırtlığı sistemidir. Çok yönlü Click and Go Taban, baş dayaması bağlantıları arasına sabitlenir; tabletlerin, çantaların, gömlek veya ceketlerin taşınması için diğer eklentiler de kullanılabilir. Her eklenti ayrıca satılır. Taban kullanılmadığında kolaylıkla çıkarılabilir.

© Jaguar Land Rover 2020