TASARIM

DIŞ TASARIM
/
DIŞ TASARIM
/
İÇ TASARIM
/

ÇOK YÖNLÜLÜK

ÇOK YÖNLÜLÜK
/
AKILLI OTURMA DÜZENİ
/

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ
/
HABER/EĞLENCE

Akıllı telefonunuz ve aracınız size kapsamlı bilgiler sunabilir ve eğlenmenizi sağlayabilir. 10 inç Dokunmatik ekranın Navigation Pro sistemi ve opsiyonel Dual View sayesinde ön koltuktaki yolcu bir DVD izlerken aracın önünde uzanan yol görüntülenebilir.

İNOVASYON

Daha sportif ve daha ekonomik bir performans sunan yeni 4 silindirli 2,0 litre Si4 Benzinli motor, değişken kam zamanlamasıyla birlikte Sürekli Değişken Valf Kaldırma sistemi aracılığıyla maksimum verimlilik, performans ve yakıt ekonomisi sağlamak üzere 240bg veya 290bg güce sahiptir. Ayrıca, 150bg, 180bg ve yeni 240bg dahil olmak üzere dizel seçenekler de mevcuttur.

ON-ROAD PERFORMANSI

Adaptif Hız Sabitleyici, uzun yolculuklarda öndeki araçla güvenli mesafeyi koruyarak sabit bir hızda ilerler. Adaptive Dynamics, sürüş ve kontrol arasındaki optimum dengeyi sağlarken Tork Yönlendirme akıcı ve kontrollü bir biçimde viraj dönmeyi mümkün kılar. Bu iki teknoloji bir araya geldiğinde bağlantılı ve güvenli bir sürüşü garantiler.

OFF-ROAD KAPASİTESİ

Her Land Rover'ın genlerinde bulunan kapasite, en zorlu arazilerin ve koşulların kolaylıkla üstesinden gelebilmenizi sağlar. Terrain Response'tan Yokuş İniş Kontrolü'ne uzanan bir dizi özel teknoloji sayesinde, yolda olduğu kadar arazide sürüş sırasında da kendinizi güvende hissedersiniz.

SÜRÜCÜ DESTEKLERİ

Sürücü Yardımları, özel sürüş durumlarını görüntüleyerek ve size destek olarak önünüzdeki yola konsantre olmanızı sağlar. Örneğin, Kör Nokta Monitörü her iki yandan yaklaşan araçlar konusunda sizi uyarırken Trafik İşareti Tanıma, gösterge panelinde belirli trafik işaretlerini gösterip sizi bilgilendirir; böylece herhangi bir kısıtlamaya çok daha hızlı bir biçimde tepki verebilirsiniz ve bir dizi park teknolojisi ile park etme stresinden kurtulabilirsiniz.

KONFOR VE RAHATLIK

Araçlarımız sizin ve yolcularınızın konforlu bir biçimde seyahat etmesini sağlamak üzere son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemleri içerir. Hava durumundan bağımsız olarak gideceğiniz yere rahatlamış ve yenilenmiş bir biçimde ulaşırsınız.

KONFOR VE RAHATLIK

KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/

KAPASİTE

KAPASİTE
/
KAPASİTE
/

EN ZORLU TESTLER

SÜSPANSİYON

Bir Range Rover Evoque'u bizim zorladığımızdan daha fazla zorlama ihtimaliniz düşüktür. Hem yolda hem de arazide rakipsiz, dinamik bir kapasiteyi garantilemek amacıyla Range Rover Evoque, gelişmiş bir röle kullanılarak 10 yıl boyunca sürüş baskısına maruz bırakılmıştır.

RÜZGÂR HIZI

İklim odalarımızda, Range Rover Evoque'un karşılaşabileceği en zorlu rüzgar koşullarını yaratıyoruz. 240km/sa'lik kar fırtınası rüzgarlarına ek olarak ortam sıcaklığı ve düşük hava akımı koşulları oluşturuyoruz. Ancak tüm sistemlerin sınırlarını zorladığımızda gerçekten güvenilirlik sağlayabiliriz.

SICAK VE SOĞUK İKLİM

Gerçek dünya ortamlarında ve iklim odalarınızdaki araçları -40°C'ye kadar dondurup 50°C'ye kadar ısıtıyoruz. Tüm temel işlemler ve sistemler, zorlu standartlarımıza uyum sağlayabilmeleri için titizlikle incelenir. Bu nedenle en uzak dağ veya çölde bile, konfor ve bağlantı her zaman sizinle olur.

OFF-ROAD

Her bir aracımızın genlerinde, Arjeplog, İsveç'in buzlu deneme yollarından, Dubai'nin çetin çöl kumlarına kadar her türlü arazi koşuluna uygun performansımız yer alır. Prototipler yaklaşık 8,500km uzunluğundaki en zorlu arazi rotaları üzerinde geliştirilir.

PERFORMANS

PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
PERFORMANS
/

© Jaguar Land Rover 2018