TASARIM

DIŞ TASARIM
/
İÇ TASARIM
/
İÇ TASARIM
/

ÇOK YÖNLÜLÜK

AKILLI KOLTUK DÜZENİ
/

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ
/
TEKNOLOJİ
/
TEKNOLOJİ
/
İNOVASYON

Discovery, gelişmiş ve yakıt açısından verimli benzinli ve dizel motor yelpazesi sayesinde güçlü bir performans sunar.

YOL PERFORMANSI

Discovery, sorunsuz bir yolculuk yapabilmeniz için güvenilir, konforlu ve kullanıcı etkileşimli bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Dinamik Denge Kontrolü ve Elektronik Takviyeli Direksiyon (EPAS) özellikleri, yol becerilerinin ve sürüş kalitesinin artırılmasını sağlar.

ARAZİ KAPASİTESİ

Aracın arazi performansı, opsiyonel Derinlik Algılama özellikli sudan geçme becerisi ve Terrain Response 2 gibi diğer özellikleri, Discovery’yi karşısına çıkabilecek tüm güçlüklere karşı daima dirençli kılar.

SÜRÜCÜ DESTEKLERİ

Discovery’de, sürücünün ve yolcuların güvenliğini sağlamak için birçok kullanışlı opsiyonel sürüş desteği bulunur. En yenilikçi şekilde düşünerek, tasarlayarak ve en son teknolojileri kullanarak üretilen bu özellikler sayesinde trafikte, otobanda, arazide ve hatta gece sürüş esnasında karşınıza çıkabilecek birçok güçlüğe hazırlıklı olursunuz.

KONFOR VE RAHATLIK

Üç sıralı yedi adet tam boyutlu koltuğu, esnek oturma düzeni ve opsiyonel ısıtma, soğutma ve masaj işlevleri sayesinde, bu alanı nasıl yapılandırırsanız yapılandırın, Discovery’de daima konforlu olmanız garantidir.

HABER/EĞLENCE

Araçta en yüksek düzeyde eğlence, bağlantı ve bilgileri elde edebilmeniz için en yeni haber/eğlence teknolojileri sunulmuştur. Meridian™ ses sistemlerinden, Touch Pro gibi yeniliklere ve opsiyonel Arka Koltuk Eğlence Sistemine kadar bir dizi özellik elinizin altındadır.

KONFOR VE RAHATLIK

KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/

Görüntüler, HSE Luxury modelinin özelliklerini temsil etmektedir.

KAPASİTE

KAPASİTE
/
KAPASİTE
/

EN ZORLU TESTLERDEN GEÇTİ

YARI YANKILI ODA

Yarı yankılı odanın “nötr ses düzeyi” içerisinde, kabini birçok düzeyde frekansa ve titreşime maruz bırakarak Discovery’nin daima sessiz olması sağlandı.

RÜZGAR HIZI

İklim odalarımızda, Discovery’nin maruz kalacağı en zorlu rüzgar koşulları yaratıldı. Gerçek güvenilirlik, ancak tüm sistemlerin sınırlarını zorlayarak geliştirilebilir.

EKSTREM SICAKLIKLAR

Hem gerçek koşullar altında hem de iklim odalarımızda, araçlar -40°C'den 50°C kadar sıcaklıklara maruz bırakılır. Bu sayede en zorlu hava koşullarında bile konfordan ödün verilmez.

ARAZİ PERFORMANSI

Her bir aracımızın genlerinde, Arjeplog, İsveç'in buzlu deneme yollarından, Dubai'nin çetin çöl kumlarına kadar her türlü arazi koşuluna uygun performansımız yer alır.

PERFORMANS

PERFORMANS
/
PERFORMANS
/

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
/

*WhiteFire®, Unwired Technology LLC şirketinin tescilli ticari markasıdır ve Land Rover tarafından bu işaretlerin tüm kullanımları lisansa tabidir. **iPad ve iPhone, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır. †Yalnızca Terrain Response 2 ile birlikte.

© Jaguar Land Rover 2020