OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Lütfen daha fazla bilgi için Land Rover Yetkili Satıcınızla temasa geçin.

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

PANORAMİK TAVAN

Opsiyonel tam camlı sabit veya açılan panoramik tavan, aracın iç mekanının ferahlık duygusunu artırır ve üç sıranın da faydalanacağı şekilde içeriyi doğal ışıkla doldurur. Sertleştirilmiş camın koyu rengi, kabin içerisindeki sıcaklığı konforlu bir düzeyde tutar.

/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

EKSİKSİZ DYNAMIC TASARIM PAKETİ

Eşsiz bir ön tampon tasarımı, 21 veya 22 inçlik Satin Dark Grey alaşım jantlar ve Siyah veya Gri kontrast tavan, aracın görünümünü zenginleştirir. Çarpıcı Narvik Black öğeler arasında benzersiz kafesli ızgara, havalandırmalar, Discovery yazısı ve ayna kapakları yer alır. İç tasarımda ise kontrast mikro fitiller ve Dark Brushed Alüminyum ve Titanium Mesh kaplamalar, üç Windsor deri seçeneğinin etkisini artırır.

/

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ

BLACK TASARIM PAKETİ

Çarpıcı bir etki bırakmak için, SE, HSE veya HSE Luxury modellerinde Discovery’nizi opsiyonel Black Tasarım Paketi ile kişiselleştirebilirsiniz. Black Tasarım Paketinde, Narvik Black ızgara, çamurluk havalandırmaları ve ayna kapakları ile birlikte motor bölümü ve bagaj kapaklarında Siyah Discovery yazısı bulunur. 20, 21 ve 22 inç Parlak Siyah alaşım jantlar, modele bağlı olarak sunulur.

/

TEKNOLOJİ

Discovery, aracınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için en güncel yenilikleri, performans ve kapasite özelliklerini sunar.

AKSESUARLAR

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

Eşiklerin altına yerleştirilmiş olan yan basamaklar, kapı açıldığında otomatik olarak açılır ve kapatıldığında otomatik olarak geri çekilir. Basamakları anahtarlığı kullanarak da etkinleştirebilirsiniz. Yan basamaklar engellere karşı duyarlıdır ve off-road sürüşü sırasında açılmaz.

IPHONE® BAĞLANTI VE ŞARJ YUVASI

Şarj sırasında iPhone’unuzu görebilmenizi sağlar. Bağlı olduğunda medya dosyalarınıza araç içi haber/eğlence sistemini kullanarak erişebilir ve kontrol edebilirsiniz. iPhone Connect ve Şarj Yuvası merkezi konsol üzerindeki bardak tutucu alanını kullanır, iPhone 5 ve üzeri modellerle uyumludur.

CLICK AND GO SİSTEMİ

Click and Go Sistemi, ikinci sırada oturan yolcular için çok amaçlı bir koltuk arkası aksesuar sistemidir. Baş dayaması bağlantı yerleri arasına yerleştirilir ve tablet, çanta, gömlek ve ceket tutabilecek şekilde başka parçalar da eklenebilir. Sistem kullanılmadığı zaman kolayca çıkarılabilir.

YÜK ALANI

Bagaj bölümü, ikinci sıra koltukların eğim işlevine göre optimize edilmesini sağlar. Bu bölüme, bir bagaj bölmesi eklenerek yük alanı ikiye ayrılabilir, aynı zamanda yük alanı kauçuk paspası zeminin kirden ve ıslak malzemelerden korunmasını sağlar.

TELEFON ŞARJI

iPhone® Connect, Şarj Yuvası ve Kablosuz Telefon Şarj Tutacağı**, şarj esnasında telefonun görülebilmesi için merkez konsoldaki bardak tutucu alanını kullanır. Bu yuva, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 5SE ile uyumludur.

BAGAJ TAŞIYICI

Gümüş alüminyum olarak tasarlanan ve kontrast Siyah öğeler içeren Land Rover markalı bu taşıyıcı, 61kg yük kapasitesine sahiptir ve daha fazla güvenlik için entegre yan konsollarla birlikte sunulur. Bu kullanışlı aksesuar için tavan rayları ve çapraz kirişler gereklidir.

*iPhone®, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markasıdır. 

*Çekme kapasitesi pazara göre değişiklik gösterir. Lütfen ülkenizdeki ilgili mevzuata uyduğunuzdan emin olun.
**Telefonun bu yuvayla uyumlu olması için, genişliği 73mm’den az olmalıdır.

© Jaguar Land Rover 2020