TASARIM

PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/

TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ
/
HABER/EĞLENCE

Akıllı telefonunuz ve aracınız size kapsamlı bilgiler sunabilir ve eğlenmenizi sağlayabilir. 10 inç Dokunmatik ekranın Navigation Pro sistemi ve opsiyonel Dual View sayesinde ön koltuktaki yolcu bir DVD izlerken aracın önünde uzanan yol görüntülenebilir.

YENİLİK

Daha sportif ve daha ekonomik bir performans sunan yeni 4 silindirli 2,0 litre Si4 Benzinli motor, değişken kam zamanlamasıyla birlikte Sürekli Değişken Valf Kaldırma sistemi aracılığıyla maksimum verimlilik, performans ve yakıt ekonomisi sağlamak üzere 240bg veya 290bg güce sahiptir. Ayrıca, 150bg, 180bg ve yeni 240bg dahil olmak üzere dizel seçenekler de mevcuttur.

YOL PERFORMANSI

Yolda ise daha rahat bir uzun mesafe yolculuğu için Uyarlanabilir Hız Kontrolü, sürüş ve kontrol arasındaki dengeyi iyileştiren Adaptive Dynamics ile akıcı, kontrollü bir viraj dönme sunan, hassas ve kaliteli sürüşe katkıda bulunan Torque Yönlendirme özellikli Active Driveline gibi Land Rover teknolojileri mevcuttur.

ARAZİ KAPASİTESİ

Aracınız, zorlu koşullarda sabit bir hız belirleyerek bu hızı korumanızı sağlayan All Terrain Progress Control, sürüş karakterini yüzeye göre uyarlayan Terrain Response ve dik eğimlerden güvenli bir şekilde inmenizi sağlayan Yokuş İniş Kontrolü gibi teknolojiler sayesinde sektörde öncü bir kapasite sunar.

SÜRÜCÜ YARDIMLARI

With Blind Spot Monitoring to warn you of approaching vehicles from either side, a range of Park Assist technologies that make parking simple, and speed limit alerts to help you respond faster to restrictions, driver aids liberate you to concentrate on the driving.

KONFOR VE RAHATLIK

Hava koşullarından bağımsız olarak herkesin konforlu bir biçimde yolculuk etmesini sağlayan son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra seçim yapabileceğiniz bir dizi harekete duyarlı ve anahtarsız sistem teknolojisi ile Land Rover araçları konforlu bir biçimde seyahat etmenizi sağlar.

ON-ROAD PERFORMANCE

On the road, Land Rover technology such as Adaptive Cruise Control, for relaxed long-distance drives, Adaptive Dynamics, providing an optimum balance of ride and control, and Active Driveline with Torque Vectoring, for smooth, controlled cornering, contribute to a refined and composed drive.

KONFOR VE RAHATLIK

KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/
KONFOR VE RAHATLIK
/

KAPASİTE

MEVCUT KAPASİTE
/
MEVCUT KAPASİTE
/

TESTED TO EXTREMES

AKTÜATÖRLER

Yarı yankısız odanın “doğal sesi” içinde kabin özellikle bir dizi frekans ve titreşime maruz bırakılır, böylece Discovery Sport’un her hız ve her yüzeyde kaliteli bir sese sahip olması mümkün hale gelir.

RÜZGAR HIZI

İklim odalarında ise Discovery Sport’un maruz kalacağı en zorlu rüzgar koşulları yaratılır. 240km/sa'lik kar fırtınası rüzgarlarına ek olarak ortam sıcaklığı ve düşük hava akımı koşulları da oluşturulur. Çünkü gerçek güvenilirlik, ancak tüm sistemlerin sınırlarını zorlayarak geliştirilebilir.

SIFIRIN ALTINDAKİ SICAKLIKLAR

Gerçek dünya koşullarında ve iklim odalarınızda araçları -40°C'ye kadar dondurup 50°C'ye kadar ısıtıyoruz. Tüm temel işlemler ve sistemler, zorlu standartlarımıza uyum sağlayabilmeleri için titizlikle incelenir. Kısacası en uzak yerlerde bile konforlu ve huzurlu olmanız sağlanır.

OFF-ROAD

Her bir aracımızın genlerinde, Arjeplog, İsveç'in buzlu deneme yollarından, Dubai'nin çetin çöl kumlarına kadar her türlü arazi koşuluna uygun performansımız yer alır. Prototipler yaklaşık 8.500km uzunluğundaki en zorlu arazi rotaları üzerinde geliştirilir.

PERFORMANS

PERFORMANS
/
PERFORMANS
/
PERFORMANS
/


* Yüksek güce sahip Si4 290bg motor, standart olarak olağanüstü bir tampona sahiptir. Sis farları bulunmamaktadır.

© Jaguar Land Rover 2018