OPSİYONEL DONANIM VE LAND ROVER DONANIMLARI – AKSESUARLAR

Tüm donanım özellikleri her modelde mevcut değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Land Rover Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.

PAKET SEÇENEKLERİ

PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/
PAKET SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

ALAŞIM JANTLAR

En sevdiğiniz alaşım jantları ekleyerek dış tasarım aksesuarları seçiminizle uyumlu hale getirin. Jantlar, 17 inç ve 20 inç arasında değişen bir dizi boyutta ve Diamond Turned, Gloss Black, Gloss Dark Grey gibi çeşitli kaplama seçenekleri ile sunulur.

/
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ
/

DESIGN

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

KİŞİSEL STİLİNİZE EN UYGUN KOMBİNASYONU SEÇEBİLİRSİNİZ.

LAND ROVER DONANIMLARI - AKSESUARLAR

DIŞ TASARIM AKSESUARLARI

Göz alıcı detaylarla aracınızın görünümünü güzelleştirebilir, zararlara karşı daha fazla koruma sağlayabilir veya arazi sürüşüne yönelik yükseltmeleri tercih edebilirsiniz.

İÇ TASARIM AKSESUARLARI

Çocuk koltuklarından ve koruyucu örtülerden eğlence ve teknik özelliklere kadar Land Rover tarafından onaylanmış ekstra özellikleri istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.

TAŞIMA VE RÖMORK ÇEKME

Monte edilmiş tavan rayı kitiyle spor ekipmanları için özel saklama donanımları ve Land Rover'ın çekme kapasitesini kullanmak üzere aksesuarları seçebilirsiniz.

JANTLAR VE AKSESUARLAR

Alaşım jantlarla Land Rover aracınızın görünümünü kişiselleştirebilir, stil sahibi, markalı aksesuarlarla ayrıcalıklı bir hava katabilirsiniz.


* Yüksek güce sahip Si4 290bg motor, standart olarak olağanüstü bir tampona sahiptir. Sis farları bulunmamaktadır.

© Jaguar Land Rover 2018