NO TIME TO DIE VE LAND ROVER

LAND ROVER, YENİ JAMES BOND FİLMİ NO TIME TO DIE'DA

VİDEOYU İZLEYİN
3 NİSAN'DA SİNEMALARDA

Klasik Land Rover modellerinin yanı sıra, Yeni Defender ve Range Rover Sport SVR, 25. James Bond filminde şaşırtıcı aksiyon sahneleriyle yer alıyor.

YENİ DEFENDER

James Bond, No Time To Die filmiyle geri dönüyor. Yeni Defender, yeni filmin becerikli aksiyon dublörleri tarafından limitlerine kadar test edildi. Her Defender 110 X, Santorini Black renginde ve Satin Dark Grey jantlara sahip. No Time To Die filminde test edilen Yeni Defender, dayanıklılık ve beceri anlamında da yeni standartlar belirliyor.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

RANGE ROVER SPORT SVR
CONFIGURE YOURS

Yeni Defender, No Time To Die filmindeki tek Land Rover değil. Range Rover Sport SVR'da bir çok aksiyon sahnesine sahip. Range Rover Sport SVR, 5.0lt V8 Supercharged motoruyla 575 BG ve 700Nm tork üretiyor. Bu sebeple de en hızlı ve en güçlü Land Rover olarak Range Rover Sport SVR, No Time To Die filmi için en uygun araç. Eiger Grey renginde, 22 inç Gloss Black jantlara sahip araç, Carbon Fiber Dış Donanım Paketiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.


KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

LAND ROVER CLASSICS

No Time To Die'daki klasik Land Rover'ları inceleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER SERIES III
Jamaika'da Land Rover Series III'ü farkedeceksiniz. Series III Land Rover'lar, 1971'den 1990 yılına kadar üretilmiştir.
RANGE ROVER CLASSIC
Filmde ayrıca, 1970 ve 1996 yılları arasında üretilen gerçek bir Range Rover Classic'i İtalya'da görebileceğiniz sahnelere de yer veriliyor. Land Rover Classic Works ekibi, uzman mühendis ve değerli araç uzmanları ile araçları orijinal spesifikasyonlarına sadık kalarak restore edebilmektedir.
JAMES BOND:<br/>NO TIME TO DIE

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

TRAILER'I İZLEYİN


 


 


 


 

© 2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Indicia © 1962-2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.

Professional stunt drivers in film set situation. Do not attempt.
Vehicles modified for stunt work: Defender features extreme duty roof, front beams and undertray; roll cages; safety fuel cell. Non-production seats and belts, engine cooling, tyres and ride-height.