DİPLOMATİK KURUMLAR VE ELÇİLİKLER

Tüm dünyada birçok ülke diplomatik ve elçilik görevlerini desteklemek üzere Land Rover araçlarını tercih ediyor. Bu durum, büyük ölçüde araçlarımızın hem şehir içi hem kırsal bölgelerdeki elçilik etkinlikleri arasında zahmetsizce hareket edebilmesini sağlayan "her yere ulaşabilme" becerisinden kaynaklanır.


Diplomat görevini yürütüyor veya ülkenizi dış ülkelerde temsil eden Uluslararası bir organizasyonun üyesi iseniz, yeni Land Rover'ın tüm araç yelpazesindeki size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Aracınızı arzu ettiğiniz ülkeye, şu anda görev yaptığınız konumun veya bir sonraki görev yerinizin özelliklerine göre üretiyoruz.


Land Rover'ınızı seçme işleminden otomobilinizi bir sonraki görev yerinize naklettirmeye kadar her konuda size yardımcı olacak ve Land Rover'ın önemli indirimlerinden yararlanabilmeniz için destek sağlayacak özel bir ekibimiz bulunuyor.


Yeterlilik

Bu hizmetten yararlanmak için bir diplomat, ülkesini yurtdışında temsil eden uluslararası bir organizasyonun üyesi veya aracı resmi araç olarak kullanmak amacıyla satın alan diplomatik göreve çıkmış bir kişi olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki belgelerle ülkenizde bir diplomat olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz:

  • Dışişleri Bakanlığından verilmiş ve gidilen ülkenin akreditasyon belgesini içeren diplomatik pasaport
  • BM veya ilgili organizasyonlardan alınmış resmi pasaport
  • Dışişleri Bakanlığı tarafından verilmiş özel kimlik belgesi. Veya uluslararası organizasyonların üyeleri için ev sahibi ülke tarafından verilen özel kimlik belgeleri. Aşağıdaki organizasyonlardan birinin üyesiyseniz hak kazanabilirsiniz.

Uluslararası işbirliği örgütleri

North Atlantic Treaty Organisation (NATO) İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Avrupa Uzay Ajansı (ESA) Batı Avrupa Birliği (WEU) Avrupa Konseyi.


Diğer uluslararası organizasyonlar

Avrupa Nükleer Araştırma Organizasyonu (CERN) Interpol Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Örgütü (OSCE).


BM ana organizasyonu uzman ajanslar ve enstitüler

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (IBRD) Uluslararası Kalkınma Birliği (IDA) Uluslararası Para Fonu (IMF).

DİPLOMATİK SATIŞ İÇİN İLETİŞİM

© Jaguar Land Rover 2018