FİLO VE KURUMSAL SATIŞ

Land Rover İngiliz tasarım ve mühendisliğinin en iyi örneğini sergiler. Discovery Sport da dahil olmak üzere ayrıcalıklı, yetenekli ve çok yönlü araçlarımızın tümü gelişmiş yakıt verimliliği ve düşük CO2 emisyonuna sahiptir. Ayrıca, son derece rekabetçi seviyede bir toplam sahip olma maliyeti sunar. İlham veren, motive eden ve uygun maliyetli bir şirket aracı arıyorsanız Land Rover sizin için en uygun seçenektir.

STANDART ARAÇ YELPAZESİ

Discovery Sport artık size sunulan araç modellerimizin arasında yer alıyor. Daha hafif malzemelerden üretilen ve gelişmiş motor teknolojilerinden yararlanan araç kendi sınıfındaki diğer araçlara göre daha iyi yakıt tüketimi, daha üst düzeyde esneklik ve düşük CO2 emisyonu sunar. Ayrıca, Range Rover modelleri de bulunmaktadır.

/

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

TAMAMEN ALÜMİNYUM ŞASİ

Monokok gövdeler artık Range Rover, Range Rover Sport ve Discovery Sport da dahil olmak üzere araçlarımızın birçoğunda mevcuttur. Tamamen alüminyum şasi azaltılan ağırlıkla birlikte daha da güçlenerek yakıt tüketiminin ve CO2 emisyonunun azaltılmasını sağlar. Bu devrim niteliğindeki teknoloji ilk olarak havacılık endüstrisinde kullanılmıştır.

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

GELİŞMİŞ YAKIT VERİMLİLİĞİ

Range Rover Evoque'un Range Rover Evoque’un sınıfında öncü 9-ileri şanzımanı aracın sürüş zevkini arttırırken, ağırlığı da önceki 6-ileri şanzımanlı modellere göre 7,5 kg azaltarak yakıt verimliliğinin iyileştirilmesine destek olur. Ayrıca yol tutuşunun zayıf olduğu koşullarda daha iyi direksiyon hakimiyeti sağlanır.

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

DAHA GÜÇLÜ BİR SÜRÜŞ

Adaptive Dynamics, daha fazla kontrol sağlamak ve gövdenin yana yatmasını en aza indirmek için sürücüye veya yola neredeyse anında tepki vererek aracın hareketini saniyede en az 500 kez izler. Bu özellik daha dengeli bir sürüşü garanti eder. Sistem Range Rover Sport gibi araçlarda mevcuttur.

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLER

ECO MODU

Discovery Sport gibi araçlardaki ECO modu, dokunmatik ekran aracılığıyla anlık yakıt tüketim değerleri, geçmişe yönelik bilgi kıyaslama ve sürüş stilini geliştirmeye yardımcı ipuçları dahil olmak üzere sürekli bir bilgi akışı ve geri bildirim sağlar. Bu özellik masrafın azaltılmasına ve genel verimliliğin arttırılmasına olanak sağlar.

/

ÖDÜLLÜ ARAÇLAR

Yıllar boyunca İskoçya ve Asya gibi uzak bölgelerden birçok prestijli ödül kazandık. Bu güne kadar Range Rover kendi adına altmış beşin üzerinde ödül kazandı ve Range Rover Sport, 2013 İskoç ödüllerinde yılın SUV'si olarak seçildi. Ancak en yoğun ilgiyi Range Rover Evoque görüyor. 2011'de piyasaya sunulmasından bu yana 161 uluslararası ödül kazanan araç, sürekli büyüyen hayran kitlesi ile dünya çapında 310.000'in üzerinde satılarak tüm zamanların en çok satan Land Rover'ı oldu.

ÜRÜN YELPAZEMİZİ GÖRÜNTÜLEYİN
SORUMLU BİR GELECEK İNŞA ETMEK

Jaguar Land Rover 2013 yılında BITC (Business In The Community) Yılın Sorumlu Şirketi olarak seçildi. İngiltere’de bu son derece saygın ödülü kazanan ilk üretici şirket biz olduk. Ödül, çevre performansımızı artırmak, çalışanlarla gençlerin becerilerini geliştirmek ve onlara fırsat yaratmak için yaptığımız sürekli yatırımı destekliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

KURUMSAL MÜŞTERİLER

Günümüzde şirketler küreselleştikçe, kendi değerleri ve duruşlarını tam anlamıyla yansıtabilecek araçlara daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle birçok şirket, filo profillerine bizim araçlarımızı da dahil ediyor. Her lokasyonda aynı beceriyi göstermeye yetkin olan bu araçlar, son derece bağlantılı ve kapasiteli bir sürüş sunar; ayrıca gerçek anlamda rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sağlar.

/

ÖZEL SATIŞLAR

DIPLOMATİK KURUMLAR VE ELÇİLİKLER

Bir diplomat veya ülkenizi dış ülkelerde temsil eden Uluslararası bir organizasyonun üyesi iseniz, yeni Land Rover'ın araç yelpazesindeki size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
ÖZEL ARAÇLAR

Land Rover araçlarını daima profesyonel ihtiyaca yönelik olarak özelleştirir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

© Jaguar Land Rover 2018