BORN FREE VAKFI

LAND ROVER'IN BORN FREE İLE OLAN İLİŞKİSİNİN KÖKENLERİ, LAND ROVER'LARIN VAKFIN KURUCULARI VİRGİNİA MCKENNA VE BİLL TRAVERS'IN BAŞ ROLLERİNİ OYNADIKLARI KLASİK 1966 VAHŞİ YAŞAM FİLMİ ÖZGÜR DOĞANLAR'DA GÖRÜNMESİYLE BAŞLAR. ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ O ZAMAN DA EN ÖNEMLİ İHTİYAÇ, EN UZAK BÖLGELERDEKİ VAHŞİ YAŞAMA ERİŞEBİLMEK ÜZERE LAND ROVER'LARA GÜVENMEKTİ.Land Rover ilk olarak 2002'de Born Free ile ortak olarak çalışmaya başladı. Vakfa araç tedariki ile pratik yardım sağlamanın yanı sıra gelecek beş yıl içerisinde proje desteği de sunarak global sürdürülebilirlik yaklaşımımızı oluşturmaya yönelik entegre yaklaşımımızı yansıtmayı görev edindik.


Yeni işbirliği, Born Free Vakfı tarafından yardım kuruluşunun hayati saha çalışmalarının desteklendiği Kenya, Etiyopya, Hindistan ve Güney Afrika'da Land Rover araçlarının dağıtılmasını sağlayacak. Ek destekle Afrika ve Güney Asya'nın diğer yerlerinde koruma ve vahşi hayvan sağlığı girişimlerine yardımcı olunurken, kurumun merkezi olan İngiltere’de Born Free Land Rover'ları lojistik destek ve yardım elçiliği görevlerine yardımcı olacak.


Born Free Vakfı Başkanı Will Travers OBE konu hakkında şunları söylüyor: "Born Free Vakfı koruma ve vahşi hayvan sağlığı çalışmalarının en ileri hattında yer alıyor ve bu ileri hatta ulaşmak için Land Rover'lara güveniyoruz. Gerçekten de, zorlu yerlere ulaşabilmek ve görevimizi başarıyla yerine getirip oradan ayrılabilmek önemli bir ihtiyaç. Emniyet, güvenlik ve güvenilirlik son derece önemli."

LAND ROVER EXPERIENCE
Land Rover'ın her türlü zemine uygun kapasitesini keşfedin.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİ RANDEVU ALIN
Size en yakın yetkili satıcı aracılığıyla yolda bir test sürüşü ayarlayın.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Land Rover hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.
ONLINE REZERVE EDİN
Hayalinizdeki Land Rover'ı Online Satış sayfasında inceleyin.