THE BORN FREE FOUNDATION
FİLMİ İZLEYİN
THE BORN FREE FOUNDATION
FİLMİ İZLEYİN
THE BORN FREE FOUNDATION
FİLMİ İZLEYİN
THE BORN FREE FOUNDATION
FİLMİ İZLEYİN
BORN FREE VAKFI, VAHŞİ HAYATI KORUMA VE VAHŞİ HAYVAN SAĞLIĞI ÇALIŞMALARININ EN İLERİ HATTINDA YER ALIYOR VE BU İLERİ HATTA ULAŞMAK İÇİN LAND ROVER'LARA GÜVENİYORUZ.

Will Travers OBE
Born Free Vakfı Başkanı

BORN FREE VAKFI

Land Rover ilk olarak 2002'de Born Free ile ortak olarak çalışmaya başladı ve Vakfa araç tedariki ile pratik yardım sağlamanın yanı sıra proje desteği de sunarak global sürdürülebilirlik oluşturmaya yönelik entegre yaklaşımımızı yansıtmayı görev edindik.

DAHA FAZLA BILGI

LAND ROVER'IN BORN FREE İLE OLAN İLİŞKİSİNİN KÖKENLERİ, LAND ROVER'LARIN VAKFIN KURUCULARI VİRGİNİA MCKENNA VE BİLL TRAVERS'IN BAŞ ROLLERİNİ OYNADIKLARI KLASİK 1966 VAHŞİ YAŞAM FİLMİ ÖZGÜR DOĞANLAR'DA GÖRÜNMESİYLE BAŞLAR. ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ O ZAMAN DA EN ÖNEMLİ İHTİYAÇ, EN UZAK BÖLGELERDEKİ VAHŞİ YAŞAMA ERİŞEBİLMEK ÜZERE LAND ROVER'LARA GÜVENMEKTİ.Land Rover ilk olarak 2002'de Born Free ile ortak olarak çalışmaya başladı. Vakfa araç tedariki ile pratik yardım sağlamanın yanı sıra gelecek beş yıl içerisinde proje desteği de sunarak global sürdürülebilirlik yaklaşımımızı oluşturmaya yönelik entegre yaklaşımımızı yansıtmayı görev edindik.


Yeni işbirliği, Born Free Vakfı tarafından yardım kuruluşunun hayati saha çalışmalarının desteklendiği Kenya, Etiyopya, Hindistan ve Güney Afrika'da Land Rover araçlarının dağıtılmasını sağlayacak. Ek destekle Afrika ve Güney Asya'nın diğer yerlerinde koruma ve vahşi hayvan sağlığı girişimlerine yardımcı olunurken, kurumun merkezi olan İngiltere’de Born Free Land Rover'ları lojistik destek ve yardım elçiliği görevlerine yardımcı olacak.


Born Free Vakfı Başkanı Will Travers OBE konu hakkında şunları söylüyor: "Born Free Vakfı koruma ve vahşi hayvan sağlığı çalışmalarının en ileri hattında yer alıyor ve bu ileri hatta ulaşmak için Land Rover'lara güveniyoruz. Gerçekten de, zorlu yerlere ulaşabilmek ve görevimizi başarıyla yerine getirip oradan ayrılabilmek önemli bir ihtiyaç. Emniyet, güvenlik ve güvenilirlik son derece önemli."

LAND ROVER 12 YILDIR, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAKİ PROJELERİMİZE FON SAĞLAYAN BORN FREE VAKFI İLE OLAĞANÜSTÜ BİR İŞ ORTAKLIĞI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

Claudio Sillero
Born Free Vakfı, Koruma Başkanı