ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

MODERN TEST TESİSLERİNDEN ARAÇ GEÇMİŞİ KONTROLLERİNE KADAR, LAND ROVER’INIZ İÇİN HER TÜRLÜ HİZMETTE YANINIZDAYIZ.

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip Araç Sahibi Hizmetleri tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

SERVİS

Düzenli servis, bir Classic bakımının önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, ilk üretim sırasında yapılmış kontrolleri tekrarlayan ve bunları günümüzün teknik uzmanlığıyla bir araya getiren, benzersiz servis seçenekleri geliştirdik. Tüm çalışmalar, aracınızı ve aracınızın değerini korumaya yardımcı olmak için Jaguar Land Rover Classic Works Servis Defteri’nize kaydedilir.

Ayrıntılı bilgi için
classic@jaguarlandrover.com e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇ KONTROLLERİ

Müşterilerimiz araçlarını Land Rover Classic Works’e ilk getirdiği gün, kendilerine tam gün sürecek bir araç kontrolü öneriyoruz. 121 maddelik bu kapsamlı görsel denetim tamamlandığında kırmızı, sarı ve yeşil renkleriyle simgelenen bir aciliyet sistemi ile gerekli işleri detaylı bir şekilde ele alan bir rapor sunuyoruz.

RESTORASYON

Fiziksel durumu nasıl olursa olsun, aracınızı önceki kusursuz haline döndürmek üzere restore edecek Classic uzmanlarına sahibiz. Restorasyon hizmetlerimiz, sekiz belirleyici aşamadan oluşur. Aracın yeniden montajına kadar, ilk muayene ve bileşen denetimi, söküm, medya temizleme, gövde düzeltme ve bileşen yenileme işlemleri gerçekleştirilir. Her bir aşama, uzman teknisyenlerimiz tarafından Classic aracınızın özgünlüğünü tam olarak koruma garantisi ile, titizlikle gerçekleştirilir.

MOTORUN YENİDEN ÜRETİMİ

Bugün motorları yeniden üretmemize yardım eden ekip orijinal Land Rover motorlarını yaratan uzmanlardan oluşuyor. Zamana meydan okuyan bu uzmanlar, özgün teknikleri Land Rover’ın modern süreçleri ile bir araya getirerek, klasik mirasa sadık ancak 21. yüzyılı yansıtan motorlar üretmemize yardımcı oluyor.

LAND ROVER CLASSIC
LAND ROVER CLASSIC WORKS
Yeni Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
ÖZGÜN ARAÇLAR
İkonik Land Rover Series I ve orijinal 2 kapılı Range Rover’lar da dahil olmak üzere limited edition classic Land Rover araçları titizlikle yeniden yapılandırılıyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER CLASSIC’E GERİ DÖN