MACERALI BİR ORTAKLIK

Land Rover ve lüks yolculukların uzmanı Abercrombie & Kent, Abercrombie & Kent Land Rover Macera Paketi adını taşıyan yeni ortaklıklarını duyuruyor.

NİSAN 2014

Macera, keşifler ve lüks ile eş anlama gelen iki marka, yolculara yalnızca böyle bir ortaklığın sağlayabileceği unutulmaz bir deneyimi sunmak üzere bir araya geldi. Deneyimler, konuklarına manzarayı keşfetme, vahşi yaşamı izleme ve çok ücra köşelerde yaşayan yeni topluluklarla tanışma şansı sunuyor.


Uzman eğitmenlerin gözetiminde, macera ruhlu konuğumuz sürücü koltuğuna oturacak ve Land Rover Discovery'sinin her türü araziye uygun kapasitesini doğrudan deneyimleme fırsatıyla birlikte, ferahlık ve konfor içinde sunulacak olağanüstü görüntülere ve seslere doyacak.

Bu iki simgesel İngiliz markasının birlikteliği, İngiltere'nin En İyileri Turu ve sırasıyla Afrika ve Hindistan'daki en heyecan verici güzergahlarla başlayacak.

Sekiz günlük İngiltere'nin En İyileri Turu deniz aşırı ülkelerden gelen konuklara yönelik ve Londra'daki Savoy Hotel'den başlayıp orta İngiltere'nin görkemli kırsalını ve tarihi yerlerini keşfetmekle devam edecek. Doğal olarak, katılımcılar Land Rover deneyimi eğitmenlerinin gözetiminde sürüş becerilerini de artıracaklar. Rota üzerinde Land Rover tasarım ve mühendislik merkezi Gaydon'ı ziyaret etme ve bir dizi eski model Land Rover'ı sürme fırsatına da sahip olacaklar.

1 Eylül ve 14 Ekim 2014 tarihleri arasında Tanzanya'da Serengeti'yi, Ngorongoro Kraterini ve Tarangire Ulusal Parkını içeren ve geceleri A&K'ya özgü lüks mobil çadırlı kamplarda kalınacak onar günlük dört farklı macera gerçekleştirilecek. Büyük av hayvanlarının ana vatanı Serengeti'nin geçildiği üç günlük zorlu sürüşte, Land Rover Discovery'nin benzersiz her türlü arazi koşuluna uygun kapasitesi de en zorlu ortamda kanıtlanmış olacak.

Tanzanya turlarına eşlik edecek uzman rehberler bölgenin şaşırtıcı arkeolojisini gözler önüne serecek ve soyu tehlike altında olan siyah gergedandan büyük zebra ve kalderayı dolanan Afrika Antilobu sürülerine kadar çok çeşitli vahşi yaşam hakkında bilgi verecek.

Land Rover ve A&K tarafından düzenlenen ve Hindistan'ın sunduğu güzelliklerin yer aldığı 2014 yılının ikinci macerasında odak noktası kaplanlar olacak. 1 Kasım ve 11 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek dört turla bu macera Hindistan'ın olağanüstü mirasını zengin orman ve derin vadilerin sunduğu zorluklarla bir araya getirerek benzersiz bir yolculuk sunmayı amaçlıyor.

Delhi'den başlayan ve vahşi yaşam açısından zengin ulusal parklardan geçen az kullanılan güzergahlardan ilerleyen yolculukta kaplanları, büyüleyici kuşları, benekli geyik ve siyah antilopları izleme şansı olacak. Pench Ulusal Parkının tepelerine gerçekleştirilecek yolculuk leoparları ve vahşi köpekleri görme fırsatı sunacak, ardından güzergah bizi Taj Mahal, Rajasthan ve Jaipur'daki Babür imparatorluğunun görkemiyle tanıştıracak.

İki yolculuğun da önemli noktası konukların Land Rover araçlarının olağanüstü kapasitesinden tam anlamıyla keyif almalarını sağlayacak, Land Rover Deneyimi eğitmenlerinden alacakları uzman eğitimi olacak. Macera sırasında, A&K'nin bilgili rehberleri gruplara eşlik ederek ziyaret ettikleri yerler ve gördükleri şeyler hakkında gerçek bilgiler sunacak. Her yorucu günün sonunda en iyi konaklama seçenekleri ve en lezzetli yemekler sizi bekliyor olacak.

2014 programı müşterilerimizi dünyanın en olağanüstü ve en farklı bölgelerine götürecek, heyecan verici ve uzun soluklu bir ortaklığın yalnızca başlangıcıdır.

© Jaguar Land Rover 2018