LOS ANGELES SÖRFÇÜLERİ YENİ DISCOVERY MODELİNİ, ABD PRÖMİYERİNDEN ÖNCE DENEYİMLEDİ

Büyük dalga sörfçüsü efsanevi Laird Hamilton ve geleceğin sörf yıldızı Jett Prefontaine, Yeni Discovery modelini sörf yapanlar için onayladı.
  • Sörf efsanesi Laird Hamilton ve sekiz yaşındaki fenomen Jett Prefontaine, ABD prömiyeri öncesinde Yeni Discovery ile Kaliforniya’da yer alan Point Mugu’da sörf yaptı.
  • Hamilton, suyun içindeyken Yeni Discovery’nin koltuklarını yeniden ayarlayarak, Akıllı Koltuk Katlama Özelliğini gösterdi.
  • Akıllı Koltuk Katlama Özelliği, müşterilerin akıllı telefonlarını kullanarak araçlarının ikinci ve üçüncü sıra koltuklarını yeniden yapılandırabilmesini sağlar.
  • Silicon Beach Surfers kulübü üyeleri, Laird ve Jett’e katılarak Yeni Discovery’nin su geçirmez Activity Key bileklik benzeri sörf dostu özelliklerini inceledi.
  • Yeni Discovery Dynamic Tasarım Paketi, Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.
  • Yeni Discovery’de yedi sörfçü, konforlu bir şekilde yolculuk edebiliyor.
  • Büyük dalga sörfçüsü, efsanevi Laird Hamilton ve özel Silicon Beach Surfers kulübü üyeleri, Yeni Discovery’e sörf yapanlar açısından onay verdi.Laird, Malibu’da yer alan Point Mugu’da suyun içinden premium SUV’un koltuklarını yeniden yapılandırırken, kendisine geleceğin sörf yıldızı, sekiz yaşındaki Jett Prefontaine ve ayrıcalıklı Kaliforniyalı sörf kulübünün üyeleri de katıldı.

Filmi buradan izleyinYeni Discovery Dynamic Tasarım Paketi, ABD tanıtımını 16 Kasım’da Los Angeles Otomobil Fuarı'nda yapıyor. Araç, rakipsiz arazi kapasitesi ve çok yönlülüğü, devrim yaratan bir dış tasarımla bir araya getiriyor.

Ayrıca, Jett’le birlikte denize gitmeden önce sörf tahtalarını aracın özel olarak tasarlanmış Aqua Port Bagajı üzerine yerleştirdiler ve SUV’un Elektrikli İç Bagaj Kapağını ve Activity Key özelliğini kullandılar.

Yeni Discovery, gerçek bir sörfçü SUV’u olarak geliştirilmiştir diyebiliriz. Özel olarak tasarlanmış Aqua Port Bagaj, sörf tahtalarını taşımayı kolaylaştırır; Elektrikli İç Bagaj Kapağı son derece korunaklı bir alan sağlar; Activity Key ise gerçekten olağanüstü bir özelliktir. Keşke yıllar öncesinde ben de buna sahip olabilseydim.

Aracı, sörf yaparken bile yapılandırabilirsiniz! Koltukları uzaktan yapılandırarak arkadaşlarınız için yer ayarlamak veya günün son dalgasını yakalamadan önce aracınızın klimasını etkin hale getirmek, konforun son noktasıdır diyebiliriz.

LAIRD HAMILTON, SÖRF EFSANESİ

Silicon Beach Surfers, Los Angeles’ta medya, teknoloji ve eğlence sektörlerinden 500 sörfçü içeren, birbirine sıkı sıkıya bağlı ve davet usulü üye kabul eden bir kulüptür.


© Jaguar Land Rover 2018